Normal Doğum mu, Sezaryen mi?

Başlatan serap BİÇER, 09 Eylül , 2009, 23:10:41

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: SiRiNe - 19 Aralık , 2009, 20:41:28
Ben dogal sekilde dogurmayi cok istiyorum eger her sey duzgun giderse insaAllah :amin: , ama hayirlisi insaallah sezeryanda olabilir su an belli degil, doktorum 35 sinci haftada bakacagiz dedi  :cildir:
bende ikiz olucanı ögrenir ögrenmez doktor sezeryan dedi 3 buçuk aylıkken ögrendik ikiz olucanıı zaten ben sezeryan istiyodum eşim normal normal ol diyodu  :caca: doktor riske atamam dedi zaten biri ters biri düz duruyodu sezeryan oldumm  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

himmm anladim canim o sekilde durduklari icin sezeryan sart, bende 3 aylikken ögrendim ama bana bir sey demediler henuz, ben bunuda yeniden bir konusayim sali gunu doktorla insaallah

can yine cannnn

kızlar ikiiz oldukları kese belli olduktan sonra anşlaşılmıyomu
sonramı anlaşılıyo
can dediklerim....

SiRiNe

ikizler 5 haftadan itibaren ultrasyonla anlasilabiliyor ama burda ilk  ilk ultrasyon 12 haftada yapildigi icin ben o kontrölumde ögrenmistim, ben isvecte yasiyorum burda degisik biraz.

мiŁenα.

ayakta dogum daha kolay oluyormus ;D ben hıc tırsmıyorum aksıne delı cesaretı var :k06:

:love9: :love7: :love9:

unicorn

görürüm ben seni
deli cesareti felan deme   :ehi:
yumurta topuğa sıkışınca kazın ayağı öyle olmuyo
panik başlıyo   :BangHead:

βαlκιz

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 19 Aralık , 2009, 21:26:12
kızlar ikiiz oldukları kese belli olduktan sonra anşlaşılmıyomu
sonramı anlaşılıyo
valla belli olur çift yumurtaysaa ayrı ayrı kese oldugu için belli olur erkenden ama benimkiler tek oldugu için geç ögrendim çift yumurtalar tam nezaman ögreniyo bilmiyorum bahara sormak lazımm  ::) ::) oda ikiz bekliyo yaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

evet oda ikiz bekliyormus onunkiside cift yumurta ikizi benim gibi, evet dedigin gibi ciftler erken ögreniyor ben gec gittim ultrasyona

мiŁenα.

ya korkmuyorum benı korkutmayın :ehi: :ehi: cesaret gelmıs :ehi:

мiŁenα.

ewet canım ıns rabbım bıze nasıp eder kolay dogum :amin:

< ESLAL >

herkesin doğumu farklı olur ben herkes yapıyo benmi yapamıycam die düşünmüyorum çünkü ne yaşıycamı bilmiyorum  :-\

Allahım herkese katlanabileceği kadar versin ağrıyı,acıyı  :amin: zor yada kolay başa gelince çekilecek  :dontknow:

мiŁenα.

ya bende sımdı bu ıllet cıktı ya(basur) normal dogum yapmak zor olur dedıler yada sonrasında dahada azıyormus :y25: :y25:olemı bılen varmı

βαlκιz

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ☆..ŞeKeRiiM..☆ - 20 Aralık , 2009, 19:58:21
ya bende sımdı bu ıllet cıktı ya(basur) normal dogum yapmak zor olur dedıler yada sonrasında dahada azıyormus :y25: :y25:olemı bılen varmı
ŞEKERIM DOKTORA SOYLE ŞİMDIDEN TEDBIR ALINSIN İLAÇMI VERIR YADA NE GEREKIYORSA DOGUMA KADAR GEÇIRSIN..İNŞALLAH GECER CANIM

Balböceği

sekerim rabbim kolaylik versinn  :amin: