27 Nisan , 2024, 17:40:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2008 Yeni yıl çekilişi

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 27 Eylül , 2007, 17:56:47

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

27 Eylül , 2007, 17:56:47 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2009, 17:38:01 Emine
üye sayımız fazla değil şimdilik, bu yüzden herkes kendi sayfasında düzenlerde bazıları arkadaşlarımız bu güzel kaynaşma fırsatından mahrum kalacaklar. bence bir tavan ve taban fiyat belirleyerek bu çeklişi forum çapında yapalım ve steyenler katılsın.  :hello2:
katkılarınızı bekliyorum!!!

nagihan

ben okey diyorum. zaten bu forumda ya daimi üyeler mevcut (benim gibi  :k06:) yada arada sırada uğrayanlar var. birde kendini bilmeyenler mevcut ortamı germek isteyenler (püre ve incimiydi ne asla unutmayacağım. beni arkadaşlarımı kollamakla suçlamıştı)
birbirimizle daha kaynaşmak isteyenler bu güzel bir fırsat. istanbul buluşması yapılıyor. kocaelini yaptık ama bir kere dimi hemşom sibel. birde bizim gebze ve remzoş buluşmamız oldu. ben bu çekilişe varım diyorum. hamile iken tanıdım bu forumu şimdi kızım oldu 5.5 aylık. sizleri tanımak çok güzeldi aile gibi olduk.
neden dostluklarımızı pekiştirici böyle güzel organizasyonlar yapmayalım ki.
remziyecim canım arkadaşım çok güzel bir fikir. seni sonuna kadar destekliyorum.  :love9:

Almiş'inAnniş'i

oohhhhh nihayet bi yazan oldu
bu desteğin için  :opucuk:

burcu-emir

remziyecim affet  :-ooo daldım ikea nın yeni kataloguna,mesaj yazmayı atlamışım.ama sen yenilik getirecende biz tepkisiz kalacaz,aaa olur mu ööle şey  :-*
bence de uygundur.hatta kimse forumda yanaşmaz ise,beşimiz arasında bile yapabiliriz canım.ama forumdaki arkadaşlarında ılımlı bakacaklarını düşünüyorum.
nagihanın yazdıklarına katılıyorum,bu forum benim için büyük bir armağan oldu.sizleri iyi ki tanımışım.haa konu arkadaşalıktan açılmışken,bu forumda tanıştık,aylarca yazıştık,ama birbirimizi gördüğümüzde,samimiyetimiz,sıcaklığımız bein inanılmaz mutlu etti.sanki yıllardır dosttuk.farkındaysanız arkadaş demedim,dost dedim .canlarım benim  :love9: :love9:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 27 Eylül , 2007, 23:41:01
remziyecim affet  :-ooo daldım ikea nın yeni kataloguna,mesaj yazmayı atlamışım.ama sen yenilik getirecende biz tepkisiz kalacaz,aaa olur mu ööle şey  :-*
bence de uygundur.hatta kimse forumda yanaşmaz ise,beşimiz arasında bile yapabiliriz canım.ama forumdaki arkadaşlarında ılımlı bakacaklarını düşünüyorum.
nagihanın yazdıklarına katılıyorum,bu forum benim için büyük bir armağan oldu.sizleri iyi ki tanımışım.haa konu arkadaşalıktan açılmışken,bu forumda tanıştık,aylarca yazıştık,ama birbirimizi gördüğümüzde,samimiyetimiz,sıcaklığımız bein inanılmaz mutlu etti.sanki yıllardır dosttuk.farkındaysanız arkadaş demedim,dost dedim .canlarım benim  :love9: :love9:
ikeanın kataloğu nerde burcu  ???
eğer nette ise söyle bende bakayım. alınacak çok şey var

-Butterfly-

arkadaslar ne kadar sanslisiniz ben hemserim kisminda buradan kimseye rastlayamadim bile. bende aranizda olmayi cok isterdim subat yada mart gibi turkiye planim var.insallah ben gelincede bir organizasyon duzenleriz. ayrica fikrin cok guzel remziye umarim katilimci olur herkes..

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: chaosgirl-buse - 28 Eylül , 2007, 05:33:17
arkadaslar ne kadar sanslisiniz ben hemserim kisminda buradan kimseye rastlayamadim bile. bende aranizda olmayi cok isterdim subat yada mart gibi turkiye planim var.insallah ben gelincede bir organizasyon duzenleriz. ayrica fikrin cok guzel remziye umarim katilimci olur herkes..
Busecim üzülme sende istersen katılabilirsin a bu arada kızlar bende varım çekilişte.hemşo nağiş haklısın sadece kocaeli buluşması bir kere oldu sen şu başbakan kocanla görüşecende daha bize geleceksiniz kız randevu alamıyorsan ahmetten ben alayım bari.
buse tr neresine gelecen ?

Almiş'inAnniş'i

nagihan

sibelcim biz kocaları boşverelim bari onlarla herzaman bir sorun çıkar. yok vardiyeleri tutmaz yok yorgunum der. sen al gökhanı gel bana canım. eşin bırakır sonrada alır. ben nazla gelirim hayatım
yada pazar günleri buluşalım.

şerife Berat

kıskanıyorum ama bööyle buluşmalarınıza  neden denizlidende kimsecikler yok forumumuzda yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :crybaby2:

remziyecim canım benim fikrini destekliyorum forum çapında katılmak ısteyenlerın isimleri bebeklerımızın ısımlerı  dogum tarıhlerını yazan bı lıste olustur bacım kım kıme hangı krıterlerrde hedıye alacagını anlamıs olur... :icon_thumright:

Almiş'inAnniş'i

şerifecim katılımın ve desteğin için  :opucuk: canım arkadaşım benim...

önce biraz toparlanalım bakalım kaç kişi oluyoruz falan, ondan sonra ayrıntılara geçeriz  ;)

ayrıcaaaaaaaaa biz sana gelemiyorsak sen bize gelirsin belki yaz tatilinde, şerife ve berat buluşması yaparız hep birlikte  :hieyt:

ARMAĞAN

REMZİYECİM PARLAK FİKRİNDEN DOLAYI KUTLARIM SENİ. ÇOK İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN BENCE. BENDE KATILMAK İSTİYORUM. HEM AYRI ŞEHİRLERDE OLMAMIZ BİŞEY DEĞİŞTİRMEZKİ. YETERKİ GÖNÜLLER BİR OLSUN. AYRI ŞEHİRLERDE YAŞAYAN ARKADAŞLAR KARGOYLA BİRBİRLERİNE YOLLAR ALDIKLARINI. BÖYLECE BİRBİRİMİZİN ZEVKLERİNİDE TEST ETMİŞ OLURUZ.  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Almiş'inAnniş'i

desteğin ve katılımın için teşekkürler armağancım  :opucuk:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: sibell (GÖKHAN) - 28 Eylül , 2007, 11:09:48
Alıntı yapılan: chaosgirl-buse - 28 Eylül , 2007, 05:33:17
Busecim üzülme sende istersen katılabilirsin a bu arada kızlar bende varım çekilişte.hemşo nağiş haklısın sadece kocaeli buluşması bir kere oldu sen şu başbakan kocanla görüşecende daha bize geleceksiniz kız randevu alamıyorsan ahmetten ben alayım bari.
buse tr neresine gelecen ?

istanbula gelicem canim..