2008 Yeni yıl çekilişi

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 27 Eylül , 2007, 17:56:47

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

özgülcüm ayrı şehiri bırak ayrı ülkeden olan arkadaşlar bile var  :k06:
bunun için kargo firmaları emrinize amade  :occasion14:
herkese bilgi verilecek çekiliş sonuçları  :aferin: sen panik yapma hepsi hallolur  :icon_thumright:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

ARMAĞAN

İNŞALLAH DAHA KALABALIK OLURUZ  TADI ÇIKAR.

duru boncuk

eeeeeeeeee hani benim ismim :caca: :caca:

sevda

Remziyecim fiyat bencede makul bu arada çoğalıyoruz ne güzel bakalım daha kimler dahil olucak ben sabırsızlıkla hediye alıcağım bebeği yada çocuğu bekliyorum bu arada gebzeye haftaya gelicez allah kısmet ederse umarım görüşürüz...

Almiş'inAnniş'i

sevda sen bu gebze işini nagişle konuş, o daha iyi organize eder  :muzz:

sevda

Oldu canım nağiiiiiiiiiiiiiiiiiiş nerdeysinnnnnnnnnn bir işimiz olucaktı senle acaba görüşebilirmiyizzzzzzz sizlen..... :hieyt:

nagihan

sevdacım organizasyonu bana atmışlarda o iş nasıl olcak bilmiyorum vallahi. bayramlarda biz hep anneannemlere gideriz kandıraya. önümüzdeki hafta tekrar konuşalım diyorum.  :director:

sevda

Oldu canım valla organizasyon işi sende bayağı iyimişki seni tavsiye ettiler güzelim....

Tamam haftaya kadar yine yazışırız fıstık ben tanışmak isterdim sizlerle ondan ısrar etmelerim çünkü herzaman gebzeye gidemiyorum ben bu arada biz bayramdan sonrada 2 3 gün kalıcaz orda haberin olsun bayramdan sonrada ordayız yani sen kandıraya git gelincede görüşebiliriz yani... ;D

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: özgül-duru - 04 Ekim , 2007, 13:30:36
eeeeeeeeee hani benim ismim :caca: :caca:
canım ben yarım kafayla yaptım zaten , hata yaparsam uyarın beni :)

-Butterfly-

Alıntı yapılan: remziye - 03 Ekim , 2007, 22:52:13
herkese bilgi verilecek çekiliş sonuçları  :aferin: sen panik yapma hepsi hallolur  :icon_thumright:

sanirm o kargo firmalari bir tek burda bize amade degil :((  ben burdan bir kart gondersem 50$ basliyor hediye paketi gondermem 150-200$  yani astari yuzunden pahaliya gelir. postayla gondermeye kalksam 1 yada 2 ay belki daha fazla :(((

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: chaosgirl-buse - 05 Ekim , 2007, 08:22:04
Alıntı yapılan: remziye - 03 Ekim , 2007, 22:52:13

sanirm o kargo firmalari bir tek burda bize amade degil :((  ben burdan bir kart gondersem 50$ basliyor hediye paketi gondermem 150-200$  yani astari yuzunden pahaliya gelir. postayla gondermeye kalksam 1 yada 2 ay belki daha fazla :(((

:-ooo

estim

ohh ohhh çoğalıyoruz, çekiliş ne zaman yapılacak  ??? nagişcim, gebze buluşması nedir  ??? gebzede benimde teyzemler var, belki bende katılırım  ;D