28 Nisan , 2024, 14:44:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: kelebegimm - 14 Ekim , 2011, 10:57:54
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Ekim , 2011, 10:57:11
hoşgeldin kelebeğim
hsb canim ciktimi senin sonuclar tatlim

çıkamadı daha geçen aradım ağustos ayına yeni geçmişler ben eylülün 5 inde vermiştim 15 gün sonra ara dediler bakalım 31 ekime kadar çıksada randevu yanmasa yanarsa 2 aya anca alırım yeni randevu tıp fakültesinden

kelebegimm

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Ekim , 2011, 10:59:31
hoşgeldin kelebeğim

çıkamadı daha geçen aradım ağustos ayına yeni geçmişler ben eylülün 5 inde vermiştim 15 gün sonra ara dediler bakalım 31 ekime kadar çıksada randevu yanmasa yanarsa 2 aya anca alırım yeni randevu tıp fakültesinden
hmm ins. cikar tatlim hayirlisi

]

HASRET!M S@N@

suzancım evet gecende sordumgörmedin herhalde sonucun nasıl cıktı
canom iyiyim bende tatlım
aysenurum benmde sabah 9da baslıyor öğlen 2ye 20 kala bitiyor bende günler nasıl geciyor anlamıyrum hafta içi ful kostur kostur işe geciyorum orda calıs sonra eve geciyorum yani kosturmacayla geciyor hayatım anlıcan

suzannn

Alıntı yapılan: kelebegimm - 14 Ekim , 2011, 11:01:20
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Ekim , 2011, 10:59:31
hoşgeldin kelebeğim

hmm ins. cikar tatlim hayirlisi
inşallah canım

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 11:01:24
aysenurum benmde sabah 9da baslıyor öğlen 2ye 20 kala bitiyor bende günler nasıl geciyor anlamıyrum hafta içi ful kostur kostur işe geciyorum orda calıs sonra eve geciyorum yani kosturmacayla geciyor hayatım anlıcan

canım görmemişim

cano_m

HASRET!M S@N@

inş en kısa sürede cıkarda randevun yanmaz aslında tekrar alsan ileri bir tarihe cok mu ileri atarlar acaba yada arayıp bilgilendirsen belki bos bir günde verirler sana randevu

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 11:01:24

off canim yaa senin icin daha cok yorucu olur allah kolaylik versin ben eve gelince dinleniyorum bari aksama kadar
gerci bi yandan iyi oluyo gunler cabuk gecio bi aktivitemiz oluyo ama seninki biraz daha yorucu isde

]

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: cano_m - 14 Ekim , 2011, 11:02:53
NE KURSUNA GİDİYOSUNUZ KIZLARR
ben grafik tasarım kursuna gidiyorum aslında bu iş üzerine calısıyorumda yinede kendimi gewliştirmek adına basladım

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 11:03:41
inş en kısa sürede cıkarda randevun yanmaz aslında tekrar alsan ileri bir tarihe cok mu ileri atarlar acaba yada arayıp bilgilendirsen belki bos bir günde verirler sana randevu
canım uludağ üniversitesine gidiyorum ve okadar kalabalıkki 2 ay sonrasına anca randevu veriyorlar işte ben arasam 2 ay sonrasına verecekler bi ümit bekliyorum bakalım 31 ekimi

kelebegimm

ben dil kursuna gidiyorum canim almanca oturum izni almam icin

]

suzannn

cano_m

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 11:04:38
ben grafik tasarım kursuna gidiyorum aslında bu iş üzerine calısıyorumda yinede kendimi gewliştirmek adına basladım
OHHH OHH NE KADAR GÜZELL. HADİ HAYIRLISI İNŞALLAHH FAYDASINI GÖRÜRSÜN. SUZANCIM SENLE YAKINIZ SANIRIM BİZ BURSADASIN SANIRIM

HASRET!M S@N@

ben kurs basladıgından beri cok yoruuyorum  :sad1: :sad1: :sad1: günler cok hızlı geciyor bir bakıyorum haftasonu gelmiş cnm az kaldı ama temmuzdan beri geliyorum kasımın beşinde bitecek sükür bana cok yararı oldu işkurun düzenlediği bir kurs gün basına 15 tl ücret alıyorsun artı sigortanınyarısını devlet karsılıyormus 3 yıl boyunca bu cok güzel