28 Nisan , 2024, 18:08:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

HOŞGELDİN YASEMİNCİM  :flowers: :flowers:

NAGİHANCIM BUGÜN 23.CÜ GÜNÜM.5 GÜNÜM KALDI ADET OLMAMA  :-\ :-\

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Ekim , 2011, 10:57:04
Alıntı yapılan: ORNA - 13 Ekim , 2011, 10:55:56
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Ekim , 2011, 10:53:31
:hello2: :hello2: :hello2: inş bu ay ikinizde konu acarsınız ve ikinizede sevinirz allhım gönlünüze göre versin inşşşşş  :amin: :amin: :amin:

inşallah hepimiz acıcagız canancım  :amin: :amin:  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:
inş cnm allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin inş

AMİN CANANCIM AMİNNN  :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

slm kızlarr dün çok yakın arkadasımın hamile haberini aldım oda bayadır uğraşıyordu süt hormonları yüksekti çocugun olmaz diyordu doktor benim doktoruma gitti tedaviye başladı ve rahim tersmiş ona göre ilişkiye girip bu ay hamile kaldı rabbim hepinizin yüzünü güldürsün hepinize nasip etsin ama kafaya takmamak lazımmış bu ay çok üstünde durmadı hamile kaldı çok üzmeyin yıpratmayın allahım nasip eder zamanı varmış diyelim.benim ablam 15 senelik evli 10 sene sonra 2 çocuktan sonra vee hap kullanmasına rağmen hamile kaldı eniştemle arası pek iyi degildi 3,5 aylıktı öğrendiginde üstüne adet görmüş anlamadı da aldırmak istedi aldıramadı doğum yaptı eşiyle arası düzeldi mevlam neylerse güzel eyler diye boşuna dememişler allahım güzel olan herşeyi bizede eylesin çok dua ediyorum sizler için bizler için  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ツgöçmen_54 ツ

hoşbuldum aysencim.  :opucuk:
dualarınıza canı gönülden amin diyorum.rabbim daha  fazla bekletmesin inşallah  :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 13 Ekim , 2011, 11:08:10

anladım canım hadi bakalım az kalmış sen erken yumurtlamışsın canım benim daha var adet olmama bi yumurtam çatlasa ondan sonra belli olucak inşallah allah çok bekletmez bizi arkadaşlar  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

hosgeldin yasemincim
aysenim kolay sorunlar yasamıyorum psikolojik destek alıyoruz o kadar kopma noktasında gibiyiz ama toparlanmaya calısıyoruz basit seyler yasamadık kızlar bnm ders basladı yazamayailirim araya kadar

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Ekim , 2011, 11:10:14
slm kızlarr dün çok yakın arkadasımın hamile haberini aldım oda bayadır uğraşıyordu süt hormonları yüksekti çocugun olmaz diyordu doktor benim doktoruma gitti tedaviye başladı ve rahim tersmiş ona göre ilişkiye girip bu ay hamile kaldı rabbim hepinizin yüzünü güldürsün hepinize nasip etsin ama kafaya takmamak lazımmış bu ay çok üstünde durmadı hamile kaldı çok üzmeyin yıpratmayın allahım nasip eder zamanı varmış diyelim.benim ablam 15 senelik evli 10 sene sonra 2 çocuktan sonra vee hap kullanmasına rağmen hamile kaldı eniştemle arası pek iyi degildi 3,5 aylıktı öğrendiginde üstüne adet görmüş anlamadı da aldırmak istedi aldıramadı doğum yaptı eşiyle arası düzeldi mevlam neylerse güzel eyler diye boşuna dememişler allahım güzel olan herşeyi bizede eylesin çok dua ediyorum sizler için bizler için  :amin:

ALEYKÜMSELAM CANIM H.G :flowers:
MAŞALLAH ARKADAŞINA DARISIDA BİZLERE OLSUN İNŞALLAH HAYIRLISIYLA :amin:
DEDİĞİN GİBİ MEVLAM NEYLERSE GÜZEL EYLER  :amin: İNŞALLAH BİZDE GÜZEL OLAN HERŞEYE ERİŞİRİZ  :amin:
SANADA HAYIRLI DOĞUMLAR CANIM.SAĞ SALİM BEBEĞİNE KAVUŞURSUN İNŞALLAH  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Ekim , 2011, 11:13:37
hosgeldin yasemincim
aysenim kolay sorunlar yasamıyorum psikolojik destek alıyoruz o kadar kopma noktasında gibiyiz ama toparlanmaya calısıyoruz basit seyler yasamadık kızlar bnm ders basladı yazamayailirim araya kadar

CANIM BENİM YAA ALLAH YARDIMCIN OLSUN.DÜZELİR İNŞALLAH GÜLÜM.  :amin: :amin:
BİRAZ DAHA POZİTİF OLMAYA ÇALIŞIN. :opucuk: HEP NEGATİFLERİ GÖRMEYİN.2,5 SENEDİR YAŞADIĞINIZ GÜZELLİKLERİ GÖRÜN.  :love8: :love8: SANA İYİ DERSLER  :)

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Ekim , 2011, 11:13:37
hosgeldin yasemincim

hoşbuldum canancım  :opucuk: emin ol tatlım, hepimiz aynı sorunları yaşıyoruz hangi birimiz güllük gülistanlık bir hayat sürüyorki sanki  :sad1:
rabbim en kısa zamanda 3 kişilik bi aile olmayı nasip etsin hepimize :amin: belki anca o zaman sorunlar hafifler  :-\

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ORNA - 13 Ekim , 2011, 11:11:38
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 13 Ekim , 2011, 11:08:10

anladım canım hadi bakalım az kalmış sen erken yumurtlamışsın canım benim daha var adet olmama bi yumurtam çatlasa ondan sonra belli olucak inşallah allah çok bekletmez bizi arkadaşlar  :amin: :amin: :amin:
14.CÜ GÜN BAŞLADI BENİM YUMURTLAMA CANIM.16.CI GÜNDEDE ÇATLAMA EVRESİNDEYDİ  :nazar: :nazar:
İNŞALLAH SENİNKİDE ÇATLAR PATLARDA BEBİŞİN GELİR. :amin: :amin: :amin:
AMA BEN BUGÜN RÜYAMDA ADET OLUYORDUM YİNE.NE YAZIKKİ BU AYDA YOK  :y25: :y25: :y25:
NE ZAMAN RÜYAMDA ADET OLSAM GERÇEKTEN 3-5 GÜN SONRA OLUYORUM  :y25:

HASRET!M S@N@

inşdüzelir kızlar dua edin bakalım cok zor 2.5 yıl gecirdim inş toparlanırız

°•.ℓανιηуα.•°

canan o kdar iyi anlıyorum ki yaşadıklarını... kaç yaşındasın canım sen?

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 13 Ekim , 2011, 11:13:51
Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Ekim , 2011, 11:10:14

ALEYKÜMSELAM CANIM H.G :flowers:
MAŞALLAH ARKADAŞINA DARISIDA BİZLERE OLSUN İNŞALLAH HAYIRLISIYLA :amin:
DEDİĞİN GİBİ MEVLAM NEYLERSE GÜZEL EYLER  :amin: İNŞALLAH BİZDE GÜZEL OLAN HERŞEYE ERİŞİRİZ  :amin:
SANADA HAYIRLI DOĞUMLAR CANIM.SAĞ SALİM BEBEĞİNE KAVUŞURSUN İNŞALLAH  :amin:

sağol canım benim doğum haberim sizlerinde hamilelik haberlerini hayırlısıyla duyarız inşallah.eşim hep tebessüm eder bu soyledigime ama ben hep gönülden inanarak söylerim karnımı severim oğluma burdaki teyzelerin bebeklerinin ellerinden tutup teyzelerinin karnına koy diyorum onlarıda annelerine kavuştur inanarak söylüyorum ve inanıyorumki hepiniz bebeklerinizi kucaklarınıza bir gün alıcaksınız allahın izniyle
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

HASRET!M S@N@

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Ekim , 2011, 11:20:45
inşdüzelir kızlar dua edin bakalım cok zor 2.5 yıl gecirdim inş toparlanırız
DUALARIMDA BEBEK İÇİN VARDIN CANIM ŞİMDİ AİLEVİ PROBLEMİN İÇİNDE DUA EDECEĞİM  :amin: :amin: