Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

suzannn

senayy88

SAOL CANIM İYİYİM SEN NASILSIN HEP AYNI VALLA BENDE TAM SANA YAZIYODUM BİŞİ SORUCAM CANIM YA BENM ADETİM EDAHA 4-5 GÜN GİBİ Bİ ZMANA VAR AMA BENM 3 GÜNDÜR MİDEM ÇOK BULANIYO SABAHLARI HATTA BU SABAH DİŞLERİMİ FIRÇALATIKTAN SONRA ÖĞÜRMEYE BAŞLADIM.Kahvaltı edemedim eşim kahvaltı ediyo ye diyo açlıktan bulanıyodur ekmeği göresim gelmedi baktıkça içim kalktı psikolojik sanırım benimki ama bulantılar nezman başlıyo hamilelikte canım.

suzannn

Alıntı yapılan: senayy88 - 14 Ekim , 2011, 10:26:43
SAOL CANIM İYİYİM SEN NASILSIN HEP AYNI VALLA BENDE TAM SANA YAZIYODUM BİŞİ SORUCAM CANIM YA BENM ADETİM EDAHA 4-5 GÜN GİBİ Bİ ZMANA VAR AMA BENM 3 GÜNDÜR MİDEM ÇOK BULANIYO SABAHLARI HATTA BU SABAH DİŞLERİMİ FIRÇALATIKTAN SONRA ÖĞÜRMEYE BAŞLADIM.Kahvaltı edemedim eşim kahvaltı ediyo ye diyo açlıktan bulanıyodur ekmeği göresim gelmedi baktıkça içim kalktı psikolojik sanırım benimki ama bulantılar nezman başlıyo hamilelikte canım.
CANIM BUNU TEST YAPMADAN ANLAYAMAYIZ AMA PSİKOLOJİKTE OLUYOR GERÇEKTEN İNŞALLAH MELEĞİNİN BELİRTİLERİDİR

cano_m

Alıntı yapılan: senayy88 - 14 Ekim , 2011, 10:26:43
MRB CANIM ÖNCELİKLE HOŞGELDŞN ARAMIZA. BENİM BELİRTİM ADETİMDEN 2 GÜN ÖNCE BAŞLADI. SABAHLARI EŞİMİ GÖNDERİRKEN BOŞ BOŞ ÖĞÜRÜYORDUM AFEDERSİN. SONRA 1 GÜN ÜSTÜNE GÖRME YAŞADIM 2 GÜN SONRADA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM. AMA BUNLAR ADET ÖNCESİ BELİRTİLERİ ÇOK ANDIRIYOR. O YÜZDEN EN MANTIKLISI ADETİN GEÇMESİNİ BEKLEMEK

senayy88

evet bencede öle gibime geliyo:( inan ümit etmeye bile korkar oldum adet günüm yaklaştıkça korkmaya başladım bide adet günüme 1 hafta filan kala göğüslerim şişerdi dokunamazdım bu ay daha yok ondanda ufacık bi umut beliriyo içimde ama bakalım kısmet canım yazıcam sana iyi yada kötü haberlerimi.

suzannn

İNŞALLAH HAYIRLISIYLA GELİR MELEĞİN CANIM

senayy88

cano_m haklısın canım beklemekten başka bişey yapamıyorum şuan zaten içimde ufacıkta olsa bi umut ve korku var işte özellikle sabahları çok hassaslaştı midem eşimde diyo psikolojik kahvaltı etmiyosun ondan bulanıyo diyo edemiyom ki.

senayy88

amin canım Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.

suzannn

cano_m

:opucuk: EVET CANIM UMUT GÜZEL ŞEY AMA ÜMİTSİZLİĞE KAPILMA SAKIN. BENİM BU İKİNCİ HAMİLELİĞİM MESELA İKİNCİSİNDE ARTIK KAFAYA TAKMAMA KARARI ALMIŞTIM. EVE KÖPEK ALMIŞTIM SADECE ONLA İLGİLENDİM AKLIMA BEBEK KONUSUNU GETİRMEDİM BİLE VE EVE KÖPEK GELDİKTEN TAM 1,5 AY SONRA HAMİLE KALDIM. BU ARADA BENİM CANIM ÇOK EKŞİ ÇEKMİŞTİ. HEM BULANTI HEM AŞERME YAŞAMIŞTIM. AMA DİYORUM YA ADET ÖNCESİ BELİRTİLERE ÇOK BENZİYOR.

senayy88

anladım canım saol bilgilerin için nekadarlık hamilesin rabbim kucağına almayı nasip etsin:))

cano_m

23 HAFTALIK CANIM. 6. AYA GİRİYORUZ HAYIRLISIYLA. SAOL BİTANEMM RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAHHH.  :amin:  :amin:

HASRET!M S@N@

günaydın kızlar bende geldim hayırlı cumalar  :hello2: :hello2: :hello2:

suzannn

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 10:48:50
HOŞGELDİN CANIM SANADA HAYIRLI CUMARLAR RABBİM DUALARIMIZI HAYIRLISIYLA KABUL ETSİN

cano_m

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Ekim , 2011, 10:48:50
GÜNAYDIN CANIM HOŞGELDİN HAYIRLI CUMALARRRR  :opucuk: