2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

tesekkur ettim öncellikle bilğiler için aklımın bi köşesine yazdım kulagını çekiştirmiyor ama soguk algınlıgı var sanırım burnu falan akmaya basladı yarın gidemiyoruz doktora sonra haftasonu giriyor araya p.tesi bide ben goturcem insallah doktora

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Rica ederim hayatım ne güne duruyoruz burda dimi ama  :k06: Sizi seviyorum allaha emanetsiniz  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

slm kızlar bişey sorcam burda hep doğum yapanlar olduğu için
doğum sancısı çekerken bebeğin hareketleri yine hissedilirmi
bazen çok hareketli olunca hafif ağrılar giriyor

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ****gültanesi**** - 25 Şubat , 2011, 21:16:31
slm kızlar bişey sorcam burda hep doğum yapanlar olduğu için
doğum sancısı çekerken bebeğin hareketleri yine hissedilirmi
bazen çok hareketli olunca hafif ağrılar giriyor

valla aysegulcum ben yasamadıgım için dogum sancısı hiç bi fikrim yok direk sezeryana girdim agrısız sancısız  yardımcı olamıcam  :-\

ya benim gözüm balon gibi oldu  :sad1: dun iltihap gibi bişey akıyodu sabah bı kalktım balon resmen eşim doktora gidelim dior ben bu gözle çıkmam diyorum çok fena ya dayak yemiş gibi acayıpte rahatsız ediyor neden olduki acaba  :crybaby2: :dontknow:

Lă_Tăhzen!

selam canlarım

bugun aselimi doktora göturdum fırçayı yedim  :caca:  ben asele demir ilacını vermeyı hep aksatıyordum vermeyı unutuyordum daha dogrusu doktor dedi bu çocugun dişleri oyuzden geç çıktı niye vermedin falan ah unutkanlık ah hepte gozumun önunde durur şişesi  :sad1:
herşey yolunda dedi boyumuz 73 cm olmuş normal dedi ayına göre kilomuzda 9.750 gr  :nazar: şişko prenses :)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Burdayızzz haydi yoklamaya  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Maşallah Aseleeee  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

мiŁenα.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yahu o kadar doğuran insan nerde  :director: :director: :director: :director: :director: :director:  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

Asıl sayfa sahipleri evinize geri dönün  :director: :director: :director: :director:

Lă_Tăhzen!

asıl sopalar size  :caca:

bırakıp gıttınız sayfada yalnız kaldım bende baska sayfalardan medet ummaya basladım  :k06: napıyım dönun evinize :D  şenlendirelim buralarıda

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Haydi bakalım hepimiz burdayız hobaaaaa diyorum o zaman

мiŁenα.

Hanımlar bebeklerimizin adı doğum tarihi ilkleri yaptıkları  vs anlatalım..

tanışalım ben pek bilmiyoruum..

haydin..

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Lă_Tăhzen!