2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

oyy masallahh rüzgara koca adam oldu  :nazar:

:hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz: :hello2: :muzz: :hello2:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

SiRiNe

selammm  guzel ilkbahar anneleriiii

nasilsinizzzzzzzz

hepinizi cok özledim

:opucuk:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥ ιкιz αηηєѕι ♥ - 17 Şubat , 2011, 13:49:36
selammm  guzel ilkbahar anneleriiii

nasilsinizzzzzzzz

hepinizi cok özledim

:opucuk:

bende çok özledim yaa nerelerdesin sen gel artık  :caca:

buarada prenseslerimin 11.ayı hayırlı olsun 1 ay kaldı dogum gunlerine 

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

SiRiNe

hosbuldum canimmmmmmmm

bende sizleri cok özledimmmm

tskler teyzeleri evet az kaldi insaaAllah hehe

aselimizi cok öp bizim icinn

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:hello2: :hello2: :hello2: DUYGUM PRENSESLERİMİN 11.AYLARI KUTLU OLSUN  :hello2: :hello2: :hello2:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Çok özlendiniz yahu  :sad1: Hem kızlarımın nerde yeni fotoları ya özledim göresim geldi hemde  :love9: :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

Lă_Tăhzen!

bugün asel  yürütecinden dustu yan yattı mutfaktaydım bızım kordidorda dönemeçli falan Aselin mutfaga gelmesi için bayagı çaba 

sarfetmesi lazım neyse gelıyomus yanıma yürüteçle   bırlıkte yan yatmıs nasıl kostum o aglıyor ben aglıyorum artık nereye takıldı da

düştü anlayamadım   :dontknow: şükür ki bişey yok   :sad1: şimdide banyo yaptıdım bebe yagıyla bıraz masaj yaptım vucuduna 

gıdıklanıyor artık ben masaj yaparken nasıl guluyor kahkalar atıyor  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayyy bebeğim benim nazara gelmiştir annesi okuyup üflemişindir söylememe gerek yok  :k06:
Yaramaz kız nolcak  :k06: Fırlamam benim  :love9: Rüzgar da yürüteçte deli gibi patinaj çekiyor koşuyor sanırım yürümeyi böyle birşey sanıyor kuzucum  :ehi: :ehi:
Rüzgara ara ara ev yemeklerinden yediriyorum patates yemeğini çok seviyor mesela ama yine de tam anlamıyla yemeklere geçtiğimizi söyliyemicem  :sad1: Şu birkaç dişi daha çıksa rahatlıcas daha rahat yiyeceğini düşünüyorum herşeyi ama  :sad1: :sad1: Şimdi bile yavrum o çıkan yarım dişiyle ısırıp çiğniyor  :love9: :love9: Ahhh ahhh demin aklımdan geçirdim daha nice güzel yemek sofralarımız olacak beraber yiyip içices diye  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Ahde_VeFa - 18 Şubat , 2011, 21:15:17
ASELİN 2.DİŞİ GELİYOR
[/b]
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Patladı mı yani ? Ooooo o zaman hayırlı olsun 2.inciniz kuzucum  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Bizimde elimiz kulağımızda  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:hieyt: :hieyt: :hieyt: VE RÜZGAR PAŞANINDA 2.DİŞİ GELDİ  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Lă_Tăhzen!

bu sefer biz erken davrandık diş çıkartmada  :)masallahh rüzgarıma  :opucuk:

bizim burda saat 12.30 kutlamamı yapabilirim aselimin 9.ayı kutlu mutlu olsun  :D

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ASEL PRENSES 9.AYIN KUTLU OLSUN
DAHA NİCE GÜZEL AYLARIN YILLARIN OLSUN
SAĞLIKLI MUTLU UZUN HAYIRLI ÖMÜRLERİN OLSUN
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Lă_Tăhzen!

AMİNNNN ALLAH RAZI OLSUNN BALIMMM İNSALLAHHH

мiŁenα.

maşallah ! yeni ayı hayırlı olsun asel bebişin :nazar:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

TEŞEKKÜR EDERİM AYŞE

ASEL BUGUNLERDE ACAYIP NUMARACI OLDU YA YALANDAN AGLAR NUMARASI YAPIYOR İSTEMEDİGİ BİŞEY OLDUMU VEYA ELİNDEN BİŞEY ALDIKMI :D ÇOK FENALASTI  :caca: