2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

aselin sabahtan beridir bişeyi yoktu daha yenı 15 dakika uyudu uyandı ateşi var gibi ölçtüm 37.9 derece çıktı bez koydum calpol verdim geçer insallah bugun yine göze geldi yavrum yaa çok sevdiler misafirim vardı  :y25:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nurum çooook geçmişler olsunn diş yüzünden hepsiiii  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: Rüz de ilk dişinde öyle olmuştu ya  :sad1: Calpol artık ateşini kesmeyebilir onun büyüdü o yüzden Pedifen ver o bire bir  :icon_thumright: Ateş 39 olmadıkça paniklemeye gerek yok eklem yerlerine ıslak bez koy sil ve o ilacı muhakkak al tatlım hemen geçer  :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

saol canım bizim burda pedifen yok malesef doktor bi ilaç vermişti rusça yazıyo tam emin olamadım veremedim yarın onu rusca bilen biirine tercume ettırıyım calpol verdim mecbur geçti sukur evet eklem yerleine bez koydum ustunude cıkardım biraz çıtçıtlısıyla durdu suanda normale döndu şükürler olsun

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ohh aman hadı neyse bu gece uyku yok desene sana  :sad1: İlk def cıkmıştı ateşi rüzgarında o gece hiiiç uyuyamadım yanımda yatıyordu elim devamlı alnındaydı  :sad1: Böyle böyle koca koca insanlar olacaklar napalım biz de öyleydik bizimkilerde öyle olacak kanun bu  :k06: Nur istersen Pedifeni gönderiyim oraya kargoyla filan olmaz mı ?

Lă_Tăhzen!

canımsın ya burda kargo olayı nasıl hiç bi fikrim yok daha önce hiç işimiz olmadıgı için kaybolur falan yollarda :) düşünmen bile yeterli canımıniçi  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nur valla bak ciddiyim ben bir sor bakalım TR den kargo alıyorlar mı nasıl oluyor eşin araştırsın kızım olur mu öyle şey Asel benimde gözbebeğim sizi orda yaban ellerde bırakmam  :caca: Ayrıca lafıda olmaz dellendirme beni  :cildir: :cildir: :cildir: Haber verceksin bana kız özlediğin ymk filan varsa onu da gönderirim  :love9:

Lă_Tăhzen!

ayyy canımm yaaa 32 dişim meydanda kulaklarıma kadar  sırııtmıs haldeyim tamam arastırayım bakalım bak senı masrafa sokarım sonra  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yaaa de git bi ya duymamış olıyımmmmmmm  :caca: Bir öğren de bana haber ver bakalım bende burdakilere sorayım  :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

:opucuk:

eşime sordum hiçbir fikrim yok  neden sordunki dedi arkadasım bişey göndercek dedim :D ne göndercek dedi şurup dedim asel için :D
güldürme beni dedi  :k06: nevarki dedim etkili bi şurup göndercek dedim  tamam bi arastorayım sorayım madem dedi :D

SiRiNe

SELAM GUZEL HANIMLARRRRRRR

NASILSINIZZZZZ

BEBIKLERIN YENI AYLAR HAYIRLI OLSUNNN

NURCMMMM GÖZDEM AYNURCUMM DIGER MART NISAN MAYIS ANNELERI NASILSINIZZ

BIZLER IYIYIZ SUKUR

GÖNDERME LAFI ACILMISKEN YA BENIM TURBAN VE BONEYE IHTIOYACIM VAR BIIRIS ALSANDA BENDE PARA YOLLASAM  :tongue3: :toothy10:

EN IYISI TURKIYYE GIDINCE YAZIN ALAM KENDIM BEGENEREK ALMAK DAHA GUZEL

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

duygucum hosgeldin canim nasilsin canim kizlar iyimi  :k06: :k06: :k06: :k06: ay canim esarp satan yerler yokmu orda  :-\ bende hep turkiyede aldim  ::)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

Asel'in bugunki halini 9'aydan beri ilk kez gördum çok fenaydı 3 gibi uyudu 5'de kalktı kalkıs o kalkıs bidaha uyumadı

ateşi vardı biraz calpol verdim ateşi dustu daha sonra 7.30 gibi tekrar beraber yerde uyuyalım dedik keyfi yerindeydi geçti kendinden

birden aglama nöbeti basladı durdurmadık bi turlu neden öyle yaptı anlamadım hala ara ara devam edıyor 12 saat memeyi redetti bugun

tutunca basıyor aglamayı dısarıya cıkmam lazımdı kermes vardı oraya gıttım ardından bı arkadasa mıllet sevmek için yaklasıyor aglamaya

baslıyor okumak bile kar etmedi bugun  :sad1: çok kötuyum morelim sıfır  :crybaby2:  çorba yedirdim şimdi peditus verdim burnu akıyor

alt dişlerinin hepsi şişmiş of bi çıksada yavrum rahatlasa ilk dişinde hiç problem yasamamıstık oh demiştik sorunsuz çıkarcak herhalde

yanılmısız  :'(

SiRiNe

ayy aselimmm minik kuzum cok gecmis olsunn  nurcum insaallah duzelirrr

herhalde dis cikariyor

bizlerde iyiyiz

aynurcum yok kiz burda tesettur satan hic bir yer yok

annem gititiginde yazin bir kac turban almis ama benim tarzim degil

biyorsun benim tarzi :toothy10: kocakari  :toothy10:

neyse yazin bu sene gittigimde alayim bari ;D

Lă_Tăhzen!

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nurummmm Asel kulağını tutuyor mu ? Kulağı ağrıyor olabilir  :sad1: Kulak deliklerinin üstünden hafifçe bastır eğer ağlarsa kulağı ağrıyordur  :sad1: Bugün gittim doktora aynen öyle dedi  :sad1: Kulağından şüpheliyim dedim evet ağrıyormuş dedi.Üst solunum yolu ile alakalı iltihaplık bir durum yok şükür ateşimiz filan yok  :amin: Burun damlası verdi bir de kulaklara sıcak havlu kompresi  :icon_thumright: Bir bak bakalım diş yüzünden kulağa da vurmuş olabilir ya da hafif bir soğuk alğınlığı.Soğuk algınlığı da diş çıkarma döneminde baş gösteriyor  :icon_thumright: Ayrıca sakın az yiyor iştahı yok diye de korkma hayatım sevdiği şeylerde az az ver mesela 50-100cl 2 saatte bir ver aralarda bol bol su içir ki ateşi de çıkmasın bol sıvı alması lazım  :icon_thumright: Günde 5 öğün yedir  :icon_thumright: Yoğurt ve çorba verebilirsin  :icon_thumright: Hadi bakalım hepimize kolay gelsin  :love9: