ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

Aytii

ya bu ikili test tam olarak ne oluyo  :icon_scratch: ben 24 ocakta kontrole gidicem ve doktorum ense kalınlığına bakarız ve cinsiyetide belli olur demişti ikili test duymadım ağzından hiç  :dontknow:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ikili test 12 haftada yapılıyor ve ense kalınlığıda o zaman ölçülüyor  :icon_thumright:
kan alınarak yapılan bir test bebekte herhangi bir problem olup olmadığına dair
ihtimallar veriyor  :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytencim ben ikili test yaptırmadım doktorum gerek görmemişti 22.haftamda ikinci düzey ayrıntılı ultrasona girdim tüm organlarına ve beyin gelişimine orda bakıldı çok şükür birşey çıkmamıştı  :amin:

Aytii

hım bir arkadaşımda 1 hafta sonra alıyorsun sonuçları demişti  :icon_scratch:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Amnio sentezin sonuçları 3 hafta sonra veriliyor da ( yaptırmadım ama ) ikili test 3 günde sonuç veriyormuş  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 17 Ocak , 2011, 11:45:51
Amnio sentezin sonuçları 3 hafta sonra veriliyor da ( yaptırmadım ama ) ikili test 3 günde sonuç veriyormuş  :icon_thumright:

ben bunu ancak haftaya gidince öğrenirim ozaman :) hatta bence cinsiyetinide göremicek

görürüm dedi ama bana daha erken geliyo  :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ✬ Aytii ツ ✬ - 17 Ocak , 2011, 11:48:34
Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 17 Ocak , 2011, 11:45:51

ben bunu ancak haftaya gidince öğrenirim ozaman :) hatta bence cinsiyetinide göremicek

görürüm dedi ama bana daha erken geliyo  :dontknow:

Tatlım cinsiyet için en iyi zamanlama 16.haftadan itibaren  :icon_thumright: Daha önce yapılan tahminler hayal kırıklığına yol açabilir canikom , o yüzden en iyisini yaparsın bencede fazla ümitlenme sağlığı yerinde olsun fındığının gerisini boşver annecik  :love9:

Aytii

gönlümden kız yada erkek olsun diye geçmiyo zaten :) sadece merak işte ismi hazır ya iki cinsiyetinde ismiyle hitap etmek istiyorum artık  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hımmmm...
Ne düşünüyorsunuz bakalım isim ? Ben hamiş olduğumu öğrendiğimden beri oğlum Rüzgarım diye severdim karnımı  :k06: Aynaya baktığımda karnımın şeklinden erkek olacağını hissetmiştim  :k06: Çünkü sadece ufacık bir karın vardı başka yerlerde tık yoktu  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 17 Ocak , 2011, 11:58:37
Hımmmm...
Ne düşünüyorsunuz bakalım isim ? Ben hamiş olduğumu öğrendiğimden beri oğlum Rüzgarım diye severdim karnımı  :k06: Aynaya baktığımda karnımın şeklinden erkek olacağını hissetmiştim  :k06: Çünkü sadece ufacık bir karın vardı başka yerlerde tık yoktu  :k06:

banada ilk kız hissi doğdu içime  :dontknow: ama bilemiyosun işte

serife26

ayticim henüz erken gibi cinsiyet tahmini için,genelde 16.haftada söylüyorlar bana 14.haftada erkek olduğunu görünce söyledi dr. gerçi,ultrason cihazının kalitesi ve bakan doktorun marifetiyle alakalı bir durum erken söylenmesi aslında,yine de belli olmaz belki söyleyiverir:)))

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayten yayvanlaştın mı dicem ama daha erken  :k06: Benim karnım sipsivriydi dikti  :k06: Ve 20.haftadan sonra çıkmıştı karnım anca hafiften anlaşıyordu hamişliğim :k06: Doktor normal ultrasondan bakarken kız gibi demişti çabuk 3 boyutluya geç dedim erkek çünkü diyince geçtiğinde anladı gerçekten

serife26

gözde kaçıncı haftada söyledi sana cinsiyeti?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: serife26 - 17 Ocak , 2011, 12:08:19
gözde kaçıncı haftada söyledi sana cinsiyeti?

17.haftada kontrolüm vardı o gün söyledi tatlım...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar hangi degere bakıyoruz kağıtta birsuru sayılar var  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url