ikili test sonucuna göre cinsiyet tahmini....:)

Başlatan мiŁenα., 03 Ağustos , 2009, 14:13:26

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

14 haftalıktı oğlumu hissetmeye başladım :nazar:

:love9: :love7: :love9:

ESİNCİK

bak bu gözlemini de değerlendirelim. Bn 19.haftada :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ҳ̸Ҳ●●•٠ Cigdem & Prensesi ٠•●●ҳ̸Ҳ - 02 Temmuz , 2010, 14:26:55
saol edacim darisi senin basina :D
benim bir teorimde bebisin hareketleri erken hissedilince kiz oluyor. etrafimdaki erkek anneleri 19 da hissetmeye basladi ben 16 da  :binkybaby:
ay ne guzel hissetmissin insallah bende hissederim her gece her gece bakiyorum  :k06: :k06:

ESİNCİK

kızlar size tavsiyem ilk hissetmeye çalışırken elinizi koyarak beklemeyin, o zamn fazla hissedilmio. Ayaklarınızı biraz uzatın ve yan yatmayın içinizde sanki bir balık dönüo..Bi de pıt pıt pıt diye tempolu damar hareketiyle karıştırıodum ben başta, karında kan volümü yükselidiği için o damar hissi güçleniomuş. Temolu olmuo, bir anda sanki takla atıo gibi :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ҳ̸Ҳ●●•٠ Cigdem & Prensesi ٠•●●ҳ̸Ҳ - 02 Temmuz , 2010, 14:26:55
saol edacim darisi senin basina :D
benim bir teorimde bebisin hareketleri erken hissedilince kiz oluyor. etrafimdaki erkek anneleri 19 da hissetmeye basladi ben 16 da  :binkybaby:
aslında erkek önce kımıldar derler ama
bende 18de hissettm

Uploaded with ImageShack.us

esra26

benim ikili test tutmadı kızlar oğluşum geeliyomuş  :k06:

°o.O євяυ O.o°

03 Temmuz , 2010, 12:46:17 #292 Son düzenlenme: 06 Temmuz , 2010, 19:41:31 Ebru..Hüseyin..Betül
ben 15 16. haftada hissetmeye başladım şimdi kıpır kıpır :D :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Rabis

ılıkı test sonucuna gore39.1 bakalım ne cıkıcak 16 cı haftada cınsıyyet ıcın gıdıcem
:)

Emir@Havin

Kizlar bende oglusumu 17. haftada hissetmeye baslamistim.

Emir suan 5 yasinda onu 20. haftada hissetmistim havinim 2.5 yasinda onuda 19. haftada hissetmistim.

Bebegin esinin nerde olduguna bagli erken veya gec hissetmek.

Emirle Havinde es on taraftaydi 20. ve 19. haftada hissettim ve bu hamileligimde es arka tarafta 17. haftada hissetmeye basladim, yani hissetmenin cinsiyetle alakasi yok.

Hamisler doktorunuza sorun anlatir size.

:-* :-* :-*
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

❤ հმzεlἶო ❤

cnm bebegin esi nasil arka tarafta oluyor. asagida tasimak gibi birseymi? benim kizimda sanirim cok assada duruyor kasiklarimda hissediyorum cogu tekmesini
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Emir@Havin

Alıntı yapılan: ҳ̸Ҳ●●•٠ Cigdem & Prensesi ٠•●●ҳ̸Ҳ - 05 Temmuz , 2010, 19:00:58
cnm bebegin esi nasil arka tarafta oluyor. asagida tasimak gibi birseymi? benim kizimda sanirim cok assada duruyor kasiklarimda hissediyorum cogu tekmesini

Cigdemcim es yani placenta arka tarafta sagda solda onde veya rahimagzinin onunde olabiliyor.

Mesela diger iki hamileligimde on taraftaydi ve bebek tekmelerken ilk oraya(es veya placenta) tekme atiyor ve tekmeleri guclendikce anca hissedebiliyosun doktorumun dedigine gore ve internetten okudugum kadariyla.

ama eger es(placenta) arka taraftaysa bu hamileligimde bende oldugu gibi ozaman tekmelerini direk karninda hissediyorsun.

Diger iki sefer 30 haftadan sonra esim cok net hissediyordu bebegi ama bu sefer es arka tarafta oldugu icin hemen hemen ayni donemlerde hissetmeye basladik esimle yani 17-18 haftada esim hissetti bebegi.

Cok uzattim demi,

:-* :-* :-*
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

Emir@Havin

Alıntı yapılan: ҳ̸Ҳ●●•٠ Cigdem & Prensesi ٠•●●ҳ̸Ҳ - 05 Temmuz , 2010, 19:00:58

Canim tekmeleri asagida hissediyorsan buyuk bir ihtimalle bebegin ayaklariyla alttan alttan tekmeliyordur.

SIKSIK tualete gitmene neden oluyormu.

Benim gecen kontrolum vardi bebek ayaklariyla durur vaziyetteydi ve bende alttan ve kasiklarimda hissediyorum  ve sikca tualete cikiyorum doktorum ondan dedi.

yani anlayacagin bebek dogum pozisyonunu aldiginda rahatlariz insallah.

Cigdemcim kac haftaliktin canim
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

❤ հმzεlἶო ❤

05 Temmuz , 2010, 20:55:07 #298 Son düzenlenme: 05 Temmuz , 2010, 20:58:08 ҳ̸Ҳ●●•٠ Cigdem & Prensesi ٠•●●ҳ̸Ҳ
20+4 olduk cnm
evet wc cok cikiyorum. rahatsiz edecek derecede
esimde 2 gun once hissetti bebisin teklemerini.
ultrasonda baktigimizda bebegin basi sol taraftaydi ama hep tekmeleri kasiklarimda hissediyordum 2 gundurde gobek deligimin oralara atmaya basladi :D
16 bucukken ilk hissetmistim  tekmeyi
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Emir@Havin

Alıntı yapılan: ҳ̸Ҳ●●•٠ Cigdem & Prensesi ٠•●●ҳ̸Ҳ - 05 Temmuz , 2010, 20:55:07
20+4 olduk cnm
evet wc cok cikiyorum. rahatsiz edecek derecede
esimde 2 gun once hissetti bebisin teklemerini.
ultrasonda baktigimizda bebegin basi sol taraftaydi ama hep tekmeleri kasiklarimda hissediyordum 2 gundurde gobek deligimin oralara atmaya basladi :D
16 bucukken ilk hissetmistim  tekmeyi

Ne guzel degilmi esininde hissetmesi.

Bence sendede buyuk bir ihtimalle placenta arkadadir doktoruna sor birdahaki kontrolunde.

Bu sabah kontrolum vardi bebegin basi soldan sag tarafa gecmis ama tekmeleri hala kasiklarimda hissediyorum.

Bende bebegi gobek deligimin  4 parmak ustunde hissedebiliyorum artik yani bebisimin hem kendisi hem yuvasi buyumus :D :D :D

:-*
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...