29 Nisan , 2024, 01:36:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğmamış Bebişlerimize Mektup Yazıyoruz

Başlatan ..BahaR●●, 07 Temmuz , 2009, 14:45:23

« önceki - sonraki »

gul_eser

Canım yavrum 10 yıldır seni hep sabırla,her ay İNŞALAH bu sefer gelir diye bekliyoruz.Ama sen bu güne kadar hiç gelmedin.biz beklemekten yorulduk,bıktık.ama sen bekletmekten ne yoruldun nede bıktın.ne zaman geleceksin gül kokulum? biz hep başkalarının çocuklarınımı seveveceğiz?onlarıda seviyoruz ama onların sevgisi seninki gibi olmuyorki onları hep uzaktan seviyoruz ama sen olsan öyle mi olur?seni alır bağrımıza basarız.seni kendimizden çok severiz.seninle uyur seninle uyanırız.senin sesin en güzel müzikten bile daha hoş gelir kulağımıza.artık seni sevmek,seni kucaklamak senin gül kokunu koklamak istiyoruz.senin yerini hiç birşey tutmuyorki boşluğunu hiç birşey doldurmuyorki.senin doğuşunu,ilk adımını,diş çıkartışını,anne ve baba deyişini sabırla ve hasretle bekliyoruz.yavrum gül kokulum özlüyoruz seni.eğer olsaydın şimdi 9 yaşında olacaktın 3.üncü sınıfa gidecektin.bizde seninle okul heyecanını yaşayacaktık,belkide kardeşlerin olacaktı,elinden tutup okula götürecektik.sen ve kardeşin oyunlar oynaycaktın bazen kavga edecektin her çocucuk gibi.biliyormusun çocuklarını okula götüren,parka gezmeye götüren anne ve babaları hep içten içe  kıskanıyorum,gül kokulum sen yoksun diye üzülüyorum baban belkide benden daha çok üzülüyor ama belli etmiyor bende onun üzüldüğünü bildiğimden daha çok üzülmesin diye kendi üzüntümü ondan saklıyorum. fazla takmıyor gibi görünüyorum kimselere belli etmiyorum ama hep kendi başıma kaldığım zaman ağlıyorum bazen hıçkırıklara boğuluyorum içimde öyle fırtınalar kopuyorki anlatamıyorum,şua an bu mektubu yazarken yine ağlıyorum hep sen yoksun diye.biliyormusun anneler ve babalar gününü hiç ama hiç sevmiyorum çünkü sen yoksun.çünkü sen olmayınca anneler günün kutlu olsun anneciğim, babalar günün kutlu olsun babcığım diyecek kimse yok.ancak sen söyleyebilirsin bu sözleri, yalnızca sen.
sen olmayınca biz hiç bir çocuğa yavrum diyemiyoruz dilimiz varmıyor.babanla biz çok mutluyuz ama sen olmadığın için bir yanımız hep eksik, bir kanadımız hep kırık.yıllardır hep sabırla seni bekliyoruz.biliyormusun bizi gören herkes seni soruyor, bıktık senin gelmek istemediğini anlatmaktan,yorulduk.ne olur yavrum inadı bıraksan hayırlısı ile artık gelsen, boş kucağımızı hayırlısı ile doldursan, bizi mutlu etsen, mutluluğumuza mutluluk katsan.seni beklerken vardır bunda da bir hayır diyoruz halimize şükrediyoruz.hep Rabbime du ediyoruz hayırlısını versin diye umudumuzu kaybetmiyoruz bir gün geleceğini biliyoruz ama o gün ne zaman bilmiyoruz.biz seni hep seviyoruz ve her zaman sevmeye ve beklemeye devam edeceğiz.ne olur artık bırak şu inadı biran evvel gel, ne olur duy sesimizi, sessiz feryadımızı duy, duyda gel seni çok ama çok seviyorum pamuktan yumuşak gül kokulu yavrum.....(Annen)

βαlκιz

canım fazla dayanamadım yarısına kadar okuyabildim  :y25:
çok uzun zamandır bekliyomuşun inş. fazla bekletmez rabbim seni
inş. gül kokulu bebegin yakında gelir sende anne olursun  :amin: :amin: :y25:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gul_eser

amin....çok teşekkür ederim arkadaşım.Allah razı olsun dualarınız hep bizimle olsun...

βαlκιz

birçok arkadasımız var burda bebekleri olmayan onlar için hep dua ediyoruz
inş. herkezin güzel haberlerini alıcaz kısa zamanda  :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

allahım bu kadar canı gönülden evlat hasreti ile yaşayan bebek isteyen kardeşlerimize hayırlısı ıle ve en yakın zamanda bebek ver evlat ver :amin: :amin: kucaklarını doldur :amin:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

derbeder

sanki sen gelecekmissin gibi bugun bebek mobilyalarina baktik babanla ve dayinla...yeterki gel bebegim..sana herseyin en guzelini alacagim. seni herseyden cok sevecegim...herseyden herkesten cok deger verecegim...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: serra_emine - 10 Ekim , 2010, 15:15:33
allahım bu kadar canı gönülden evlat hasreti ile yaşayan bebek isteyen kardeşlerimize hayırlısı ıle ve en yakın zamanda bebek ver evlat ver :amin: :amin: kucaklarını doldur :amin:
:amin: :amin: :amin: allah razı olsun emınecım  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 10 Ekim , 2010, 15:07:02
inş. herkezin güzel haberlerini alıcaz kısa zamanda  :amin: :amin:

senden allah razı olsun ne kadar dua eden arkadaşlarım varsa rabbım yuzunuzu guldursun  :amin: :amin: :amin:

gul_eser

11 Ekim , 2010, 09:16:36 #99 Son düzenlenme: 11 Ekim , 2010, 09:18:49 gul_eser
Alıntı yapılan: *•.¸♥PARİSS♥¸.•* - 10 Ekim , 2010, 21:48:55
inş. herkezin güzel haberlerini alıcaz kısa zamanda  :amin: :amin:

senden allah razı olsun ne kadar dua eden arkadaşlarım varsa rabbım yuzunuzu guldursun  :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: *•.¸♥PARİSS♥¸.•* - 10 Ekim , 2010, 21:48:55

Amin.Allah razı olsun bizler için dua eden herkesten..

bebişim616161

ya cnm bebeğim söz vermniştim kendime bir daha hamile kalana kadar  sana mektup filan yokdie adını bile anmicam demiştim dimi ama yine dayanamadım cnm çok sıkılıyor hergün seniş düşünmekten bir hal oldum be yawrumneden gelmiyorsun benden sonra ewlenenler  daha3-4 aylık ewliler hamile kaldılar onların bebekleri annelerini sewiyorda sen neden sewmiyorsun cnm benmn bebekler annelerini seçermiş neden sen beni hala seçmedin benden utanıyormsuun korkuyormusun nedenn gelmiyorsun ya utanılacak bişemde yok ama bunu bil san a en iyi ve en sefkatli bir şekilde annelik ediceğimide biliyorum  bak babanın arkadasları babana kasten olsun die babana bebeklerinin sesleri ni dinletiyorlar telefonda bak bu benm oğlumun sesi yaw sende yapmasaneden yapmıyorsun diyorlar öle üzlüyorumki ozman beki baban benle ewlenmeseydi simdi nerdeyse bir yasına gitmiş bir bebeği olacaktı babanın kucağğın da onu herseyden ama herseyden mahrum bıraktım çook üzülüyorum baban benden iyi biliyor adet tarihlerimi o bana diyoki felencı zamnda olucan ben unutuyorum ama o unutmuyor benm unutmamın sebebi kendi kendime unutmaya calısıyorum ki adetim gecse bile geçtiğini bilmiyim ama baban az adetim geç se gelip karnımı öpüyr cnm ebebeğim hoş geldin aramıza die adet oluncada çook üzülüyorumm çook :y25: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 02 Mayıs , 2010, 23:49:41
balböceği ve ecesu... inşallah olucak ya hiç merak etmeyin kızlar. ben artık çok çaresizim. sanki hiç olmicak gibi. Allahım ne olur inancımı yitirtme...
:k06: :k06: :k06: :k06: Cok sukur simdi 3.muzde hamileyiz  :opucuk:

dilara ışık

inşallah allah yarıdmcımız olur.... bekletmez bebişlerimiz... dua eden herkese çok teşekkürler... ne kadar yorulsakta ne kadar sıkılsakta... ne kadar bunalsakta herşey bebişlerimiz için... allahın haznesinde çok... vaktimiz zamanımız gelirde hayırlısıyla kavuşuruz bebişlerimize.... isteyen herkese nasip olsun... amin ...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 14 Ekim , 2010, 16:22:03
Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 02 Mayıs , 2010, 23:49:41
balböceği ve ecesu... inşallah olucak ya hiç merak etmeyin kızlar. ben artık çok çaresizim. sanki hiç olmicak gibi. Allahım ne olur inancımı yitirtme...
:k06: :k06: :k06: :k06: Cok sukur simdi 3.muzde hamileyiz  :opucuk:

çok çok şükür edaa.... :nazar: :nazar: :nazar:

küskün

Bebek Gel Artik...

Nerdesin Sen Yavrucuğum Yaaa?oysa Yanimda,kollarimda Olmaliydin çoktandir...neden Randevularina Geç Gelenlerden Oluyorsun Bebeğim?
Sokakta Kadinlarin Biri Elinde Diğeri Karninda...yolda Koşuyor Diğeri..anneleri Fazla çocuktan Bikmiş Olmali Ki Kedi Yavrusu Gibi Ensesinden çekiyor özensizce Onlari..dünyanin En önemsiz şeyi Gibi..oysa Sen öyle Mi Olacaksin?
Sebepsiz Mesnetsiz Sikintilarla Boğuşuyor Yüreğim..kabuslara Yenik Düşüyor Rüyalarim...oysa Gülücüklerinle Gülümsemekti Hayalim.gel Be Bebeğim...
Sen Bana özlemi, Hasreti Tattirdin Daha Gelmeden.daha Gelmeden Hakkima Girdin.ama Benim Senin üzerinde Analik Hakkim Olmayacak.gel (ki Eğer Gelirsen)yaşantimiza Katacağin Neşe Ile Asil Sen Beni Borçlu Kilacaksin Varliğina Karşi
Biliyor Musun Bebeğim Yeni Doğan Bebeklerin Kulağina "geldiğinyerlerde Benim Bebişimi Gördünmü Ne Zaman Dünyaya Geliş Biletini Alip Gelecek?"diye Fisildiyorum
Hiç Konuşamiyorum Bilsen..oysa Dudaklarim Sicakliğina Ve Yavrum Uyandin Mi Bebeğim Demeye Muhtaç.
Rüyalarimda Senle Birlikte Olup Uyaninca Kaybediyorum.ne Zaman Senin Sesinle Uyanacağim Ve Ne Zaman Uyaninca Seni Kaybetmeyeceğim?
Peki..bunca Sözden Sonra Da Halen Gelmeye Ikna Olmadiysan Sen Bilirsin.ama Bil Ki Ben Iyi Bir Anne Olurum Seçim Senin.umarim Anlarsin Bir Gün Beni Ve Umarim O Zaman Iş Işten Geçmiş Olmaz.inatçi Bebek Ahhh Bebek...hayallerime Bile Yasak Koyuyor Baban.her Ay ümitlenip Her Regl Döneminde Yikildiğim Için Bana Seni Düşünmeyi Bile Yasakladi.hayalleri Insani Hayalkirikliğina Sürüklermiş Diyor...hayallerimi De Kaybedersem Yaşayamam Ki..bir Gelsen De Babani Da şaşirtsan...sana Sevgilerimi öpücüklerimi Gönderiyorum Bebeğm..ve Ağliyorum Gel De Dindir Gözyaşlarimi

BEKLEMESİNİ BİLENİN HERŞEY AYAĞINA GELİR...