Doğmamış Bebişlerimize Mektup Yazıyoruz

Başlatan ..BahaR●●, 07 Temmuz , 2009, 14:45:23

« önceki - sonraki »

Balböceği

Ben umudumu hic yitirmedimmmm hicte kaybetmedimm hep direncli durun  ;)

°•.ℓανιηуα.•°

amin amin amin rabiş.. o bi gelsin.... yemin ediyorum artık tüm yaşama sebebim o olacak.. her şey onun için olacak... o bu dünyanın en mutlu bebeği olacak.. yeter ki gelsin...

Rabis

Alıntı yapılan: (¯`•._.• lavii •._.•´¯) - 05 Nisan , 2010, 19:42:59
amin amin amin rabiş.. o bi gelsin.... yemin ediyorum artık tüm yaşama sebebim o olacak.. her şey onun için olacak... o bu dünyanın en mutlu bebeği olacak.. yeter ki gelsin...
bende oyle diyorum hep,insallah gelicek bi gun
:)

Balböceği

Rabis

Rabis

bebisim bugunlerde annen cok mutlu ve seni bekliyorum!sirf daha erken gel diye hic bi seyi kafama takmiyorum

Wunsch

Gül kokulu, pamuktan yumuşak, baldan tatlı bebeğim....
hasretinden gecem gündüzüm kalmadı... Hiçbir zaman aklımdan çıkmıyorsun. Bazı geceler rüyamda görüyorum seni..
Sarılıyorum, kokluyorum, sana doyamıyorum bebeğim... Uyandığımda yıkılıyorum, birtanem, mis kokulum... Sensiz hayatın anlamının olmadığını düşünüyorum... Baban da üzülüyor ama ben üzülmeyim diye içine atıyor. Ne olur kuzucum ne olur bizi sana hasret bırakma..
Gözümün yaşı kadar yüreğimin sancısı da dinmiyor... Sensiz olmuyor kuzucum... Annen artık hasretinden hasta oldu... Ne olur baban için gel...
Babanın gözlerinin içi gülsün artık.. Artık başka çocukları gördüğümüzde yüzümüzü çevirip ağlamayalım... Ne olur bebeğim gel....

bulut84

melegim bebegim benim seni sabırsızlıkla bekliyorum bekletme artık anneni gel içimi doldur seni hissediyim kucagıma alıp o güzel kokunu içime çekiyim gel nolur artık babanda bende çok üzülüyoz artık bize o güzel duyguyu tattır artık nazlı bebegim bi gel seni hiç ama hiç üzmüycez biliyorum bu yalancı dünyaya gelmek zor amaseni bekleyen  bi anne baban var :crybaby2: :crybaby2:

sevilay

Ya arkadaşlar mektup filan değilde her akşam yatmadan önce elimi karnımın üzerine koyuyorum ve bebeğimle konuşuyorum şuan 10 haftalık içerisindeyim...inanın kimseye anlatamadığım duygularımı,sevinçlerimi,üzüntülerimi onunla paylaşıyorum bazan ağlıyorum bazen gülüyorum ama genelde bana morel oluyor canım sıkıldığında tek kalmak için uygun bir yer arayıp yavrumla konuşup rahatlıyorum desem bana gülermisiniz.....

<<AyBüKe>>

Ne kadar güzel... Allahım inş. olmayanlarada nasip eder karnımızdaki bebişlerle konuşmayı, dertleşmeyi  :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

BEBEĞİM........
Bir hafta sonra anneler günü,aynı zamanda benim de doğum günüm.bugün yarın kırmızıların günü.Şu an hafif bi sancı var bende,bel ağrısı da tabi.Ama inş sen içimdesindir de bana hem anneler günü hem de doğum günü hediyesi olursun.İlk defa anneannen ve babaannenlerin yanında olamayacağım.hediyelerini bu kez telefonla söylemek istiyorum.senin varlığını onlara hediye etmek istiyorum ne olur gel.
gel ki, bana da en güzel anneler günü ve doğum günü hediyesi ol.gel ki hiçbir zaman unutamayacağımız bi doğum günü geçireyim.seni çok ama çok istiyoruz,seni çok seviyoruz MELEĞİM......(meleğin meleği ol gel yavrucuum)

Balböceği

Insallah ece su guzel haberiri verirsin cnmm

senin icin cok dua edicemmm rabbim insallah bu ay senin yuzunu gulduruur canimmm  :amin: :amin:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 02 Mayıs , 2010, 14:47:24
Insallah ece su guzel haberiri verirsin cnmm

senin icin cok dua edicemmm rabbim insallah bu ay senin yuzunu gulduruur canimmm  :amin: :amin:

çok tşk ederim canım.bende senin için dua ettim.dualarımız kabul olur inş...... :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

balböceği ve ecesu... inşallah olucak ya hiç merak etmeyin kızlar. ben artık çok çaresizim. sanki hiç olmicak gibi. Allahım ne olur inancımı yitirtme...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 02 Mayıs , 2010, 23:49:41
balböceği ve ecesu... inşallah olucak ya hiç merak etmeyin kızlar. ben artık çok çaresizim. sanki hiç olmicak gibi. Allahım ne olur inancımı yitirtme...

bende öyle düşüncelere kapılıyorum bazen.allah (cc) korusun hiç olmayacak gibi geliyo çok korkuyorum ama allah (cc) büyük o "ol" derse herşey olur.bi gün sıra bize gelicek inş....