Doğmamış Bebişlerimize Mektup Yazıyoruz

Başlatan ..BahaR●●, 07 Temmuz , 2009, 14:45:23

« önceki - sonraki »

AککORTįє

Alıntı yapılan: perçem - 22 Temmuz , 2009, 15:02:22
Alıntı yapılan: iLkNuRR - 22 Temmuz , 2009, 14:22:01
:y25: :y25: :y25: tüm dualarımız sizlerle kızlar
:opucuk: :hello2: yaaaaa ilknurcum nekadar güzel gözlerin var resimdeki senmisin gerçekten kızzz  tüütüüüü allah nazardan saklasın canım bebişin nasıl annesi yaramazlık yapıyormu

saolasın tatlımmm çok teşekkür ederim evet canım o benim :) hemde ne yaramazlık öğüre öüğüre gittim yine sabah lavoboya çıkardım15 gün önce azalmıştı baya yine az ama çıkarmıyodum ara ara oluyodu. yapacak bişey yok sağlıklı olsunlarda :amin:

βαlκιz

hey gidi günler
eymen paşa dogduu  :nazar: :nazar:
bahar ikizlerini bekliyoo
darısı diğer arkadasların başınaaa  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Rabis

Beni affet zamaninda senin kiymetini ne deyerli varlik oldugunu anlaymadim,bi gun yine gelceksin biliyorum!Ama cok bekletme anneyi ne olur!Hayatim seninle yeniden baslayacak!senin gelcegin gunu bekliyorum!bi gun bana anne dediyini hayal ediyorum!seni hic uzmicem!lutfen gel artik!2 senedir her gun seninle ilgili hayaller kuruyorum,bazen hic gelmiceksin zann ediyorum!Ama yinede bir umutla belki bir gun gelir diyorum!seni cok seviyorum bebeyim,daha fazla bekletme anneyi!ama sunuda bilki seni kec sene olursa olsun yinede beklicem hic vazgecmicem!bu sefer vazgecmicem :amin:
:)

Balböceği

Cnmin ici Cansekerimeee

Yavrum minik kuzum gelecen ben inaniyorum hep inandim inanacagimda. asla umutsuz yola cikmadim
biliyorumki sen bizim umudumuz olcaksinnn hayat ne olursa olsunn senle yasamaya deger yavrumm baban de bende bize gelecen gunu iple cekiyoruz senin icin simdiden planlarimiz var sende bizi uzmeden kirmadan gel yavrum minik kuzum inan seni seven bi annen bi baban bide dag gibi ordu seni bekliyoruzzz 
Unutma seni seviyoruzzzz  :love9: :love9: :love7: :love3: :love8:

Rabis

aglatdiniz beni!insallah bi gun burda hamileyizz diye yazariz!balboceyi en cokta senin icin dua ediyorum bilmiyorum niye :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: Rabis - 05 Nisan , 2010, 18:27:02
aglatdiniz beni!insallah bi gun burda hamileyizz diye yazariz!balboceyi en cokta senin icin dua ediyorum bilmiyorum niye :amin:
cnm bende cok uzuluyorum kendimi gectim burdaki arkadalr yillardir bekliyenler cokk rabbim hepimiz icin hayirlisi versin insallahhhh bende sizler icin dua ediyorumm rabbim kabul etsinnn  :amin: :amin: :amin:

Rabis

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgι - 05 Nisan , 2010, 19:22:29
Alıntı yapılan: Rabis - 05 Nisan , 2010, 18:27:02
cnm bende cok uzuluyorum kendimi gectim burdaki arkadalr yillardir bekliyenler cokk rabbim hepimiz icin hayirlisi versin insallahhhh bende sizler icin dua ediyorumm rabbim kabul etsinnn  :amin: :amin: :amin:
canim saol

мiŁenα.

ayy valla gözlerim doldu yoksun diye aglarken suan kucagımda oğlum yazdıklarumı okuyorum... :y25: :y25:

rabbım ısteyen herkeze annelık duygusunu taddırsın :amin: :amin: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

ya gunler nasil cabuk geciyorrrrr Bende iki gun sonra hamile kaldigimda cocugumu kucagima aldigmda
sizin gibi okumak icin yazdimmmm  :k06: :k06: :k06: rabbim herkesin gonlune gore versin gercektennn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Rabis

Alıntı yapılan: ๑ AyŞe ๑ - 05 Nisan , 2010, 19:30:38
ayy valla gözlerim doldu yoksun diye aglarken suan kucagımda oğlum yazdıklarumı okuyorum... :y25: :y25:

rabbım ısteyen herkeze annelık duygusunu taddırsın :amin: :amin: :amin: :amin:

canim  insallah!bende simdi hayal etdim bebisimin kucagimda olacagi gunu

°•.ℓανιηуα.•°

off tutamıyorum kendimi, ağla ağla geçmio kriz... nerden girdim de okudum yazılanları.. balböceği ben de senin için dua ediyorum neden bilmiyorum ama daha önce bebişini kaybettiğin için sanırım...  :(

Allah'ım ben de yaşayacak mıyım o duyguyu...

Balböceği

allah razi olsun kizlarr rabbim gonlunuze gore versinnn insallahh ne muradiniz varsa gercek olsun en kisa zamandaa

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Rabis

kizlar olumsuz dusunmeyin o kadar umutluyimki Allah hepimize o duyguyu yasatacak