Doğmamış Bebişlerimize Mektup Yazıyoruz

Başlatan ..BahaR●●, 07 Temmuz , 2009, 14:45:23

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

arkadaşlar biliorumki bu sitede benim kadar anne olmak isteyen çok anne adayı var haydin hep beraber bebeklerimize bişey yazalım ben arada alırım kağıdı kalemi elime yazarım bide buraya yazalım...

Yavrum bak bu sensiz 4.yılım 4 koca sene seni evlendiğim ilk günden beri arzuyla özlemle istedim her ay senin heycanını yaşadım gelirsin die heycanlandım olmayacaksın die bazen okadar çok korkuorumki kimi zaman ağlıorum gözyaşı döküorum kokunu özlüorum seni ilk kollarıma almayı içime içime çekmek istiyorum kokunu, babanla aramıza geleceğin günü sabırsızlıkla beklioruz hergece seninle gözlerimi kapıorum seninle açıorum dilimde hep seninle başlayan dualar inanıorum bigün annene müjdelerle geleceksin annem.... :crybaby2: :crybaby2:
[/i][/b]

Angel

canim benim yaa  :y25:   insallah gonlunden ne geciyorsa o olur arkadasim icim bir hos oldu okurken Allahim herkese tattirsin bu duyguyu insallah  :amin: :amin:  en yakin ve hayirli zamanda sende bir anne olursun canim  :amin:

..BahaR●●

aminnn inş. :amin: :amin:saol canım benim artık alıştım zaten bu duyguya duaların için Allah razı olsun inş. bigün bizde anne oluruz o güzel duyguyu yaşarız  :amin:bence hayatın en güzel duygusu...

мiŁenα.

canım yavrum.........

melegim canımın ıcı bana gelecegın gunu sabırsızlıkla beklıyorumm......mıs gıbı ellerını guzel kokunu ıcıme cekmeyıı.....senı bagrıma sokmayı ....bos kalan ellerımın artık dolmasını....artık bıktım yavrum baskalarının coocuklarıyla kendımı avutmayı.....benı daha fazla uzme annecım gel banaa ...daha dayancak halım mecalım kalmadı .....senı buyuk ozlemle beklıyorum nazlıı yavrumm senı cok sewıyorumm ...lutfen gel yavrumm :y25: :y25: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

perçem

canımın içi nezaman geleceksin anneciğine seni babanda bende çok özlüyor vede çok istiyoruz annecim hadi gelde mutlu et bizi yavrucum mis kokulu kuzum o minicil ellerini bana nezaman uzatacaksın annecim her gece rüyalarıma giriyorsun kuzum eğer bi kavuşursam sana asla seni üzmicem vede ağlatmıcam bile kuzucum gel artık kınalı kuzum gel başkalarının çocuklarıyla avutma beni gel canımın içi baban ve ben seni çok seviyoruz bebişim biliyorum bi gün mutlaka geleceksin annem sabırsızlıkla seni bekliyoruz anneciğim
meleğim gelde hasretimi bitir

sarisinn

çok duygulandım. :y25: :y25: :y25: :y25:inşallah herşey istediğiniz gibi olur.rabbim hepinizin kucağına nur topu gibi bebeişlerinizi verir.depresyona girdim vallaa bunları okuyunca..

Demet_dk

inşallah en kısa zamanda güzel haberlerinizi alırız
bende sizler için tüm bebek isteyenler için dua edicem hep  :amin:

мiŁenα.

özlemkınay

allah herkeze gönlüne göre versin... dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar tüm bebek isteyenler için...

AککORTįє

:y25: :y25: :y25: tüm dualarımız sizlerle kızlar

perçem

Alıntı yapılan: iLkNuRR - 22 Temmuz , 2009, 14:22:01
:y25: :y25: :y25: tüm dualarımız sizlerle kızlar
:opucuk: :hello2: yaaaaa ilknurcum nekadar güzel gözlerin var resimdeki senmisin gerçekten kızzz  tüütüüüü allah nazardan saklasın canım bebişin nasıl annesi yaramazlık yapıyormu
meleğim gelde hasretimi bitir

..BahaR●●

BAK ANNECİM YENİ BİR AYDAYIM YİNE İÇİMDE KÜÇÜK BİR UMUT YİNE İÇİMDEKİ SESLER DURULMUYOR ÖZLEMİN KÜÇÜCÜK BİR COCUĞUN TEBESÜMÜNDE SAKLI SANKİ O KADAR YAKINSIN OKADAR İÇİMDESNKİ AMA SEN BANA HİÇ ELİNİ UZATMIORSUN !ANNEM HERGÜN SENİN HAYALİNİ KURUYORUZ BABANLA BİLİYORMUSUN ANNECİM SEN ÇOK ŞANSLI BİR ÇOCUK OLUCAKSIN HAYATTAKİ EN DEĞERLİ VARLIĞIMIZ OLUCAKSIN ÇÜNKÜ! GEL BE MİNİĞİM GEL ARTIK BAŞKA BEBİŞLERE BAKINCA YÜREĞİMİ EZDİRME KALBİMİ BURKMA ARTIK...

βαlκιz

ben dogum yaptığım günden beri günlük tutuyorum bebişlerme onların yaptıgı ilk şeyleri heycanlarımı üzüntlerimi hep  günlğüme yazıyorum büyüsünler onlara okutcam :) :amin: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Zeytindalı

MELEĞİM...annesinin bi tanesi...yolunu gözlüyorum ..içimdeki kıpırtılarını kalp atışlarını tekmelerin hissetmek istiyorum..babişkon da çok özledi seni gel bebeğim gelll gelll gell....  :love9: :love9:
[