heralde önce kendimi tanitmaliydim!

Başlatan melisim, 09 Eylül , 2007, 15:09:31

« önceki - sonraki »

melisim

yine ben.ailenizle yeni tanistigim icin ne yapmam gerektigini tam olarak bilmiyordum özür dilerim :k06:ben  nilay almanydan katiliyorum ve burda gercekten yapayalniz oldugumu düsünüyorum bu nedenle size bayildim....artik yalniz degilim :hieyt:benim 21 agustosta melis adinda bir melegim oldu.ve bu arada o minicik bebek babasinin dogum gününde dogdu ve ona kocaman bir hediye oldu.dogumum zor gecti ama onu kucagima aldigimda hicbir aciyi hatirlamiyordum.gözlerine bakarak "hosgeldin dünyama" dedigimde hayatimin muhtesem oldugunu düsünüyordum ve evet melisim ve canim esimle cok mutluyum.ama ANNEMI ÖZLEDIM....
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

ღ°cerenay.♥.

canım hoşgeldin , seni aramızda görmekten mutluluk duyarız. :flowers: :flowers:

Tebessüm :)

nilay hoşgeldin :flowers: Allah yavrucuğunu size bağışlasın :opucuk:

cute_00

merhaba  nilay  ben  de  yeni  yim  bu  sitede  sende  bende  hoş  geldik  :flowers: allah  analı  babalı büyütsün  bebeğini sağlıkla  inşallah :amin:

Almiş'inAnniş'i

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

melisim

hosbulduk arkadaslar.allah hepimizin cocugunu bize bagislasin.onlar gercekten birer mucize cünkü.ve bizim icin melisimiz cok daha özel.cunku esimin bir probleminden dolayi doktorlar cocuk yapma sansimizin sadece %5 oldugunu söylemisti.20 milyon sperm olmasi gerekirken sadece 5 milyon vardi ve cogu sakat yada ölüydü.ama allahima sukurler olsun ki bu teshisten 6 ay sonra mucize gibi dogal yolla hamile kaldim ve sapasaglam bir bebegim oldu. ve babasinin dogum gününde...anladim ki dua ederek ümitle yasamak insana istedigi seyleri nasip ediyor. sizde her konuda ümitli olun sevgili anneler ve allahin mucizelerine inanin!

Almiş'inAnniş'i

Allah'da ümidi kesmek büyük yanlış.  :icon_thumright: kesinlikle katılıyorum sana canım  :love9:

irem eren

nilaycığım hoşgeldin :flowers:çocuk büyütmek helede gurbet ellerde yanlız büyütmek gerçekten çok zor allah yardım etsin kızını size bağışlasın canım :flowers:

jbdun

nilay ve melis hoşgeldiniz, güzel paylaşımlar dilerim ;)

duru boncuk

melisim

evet gurbet elde cocuk buyutmek cok zor.keske annemde burda olsa

irem eren

olsun artık sende bi annesin herşeyin üstesinden gelirsin allahın izniyle :icon_thumright: :icon_thumright:

melisim

zaten heralde insan anne olunca daha güclü oluyor.uykusuz gecelere ragmen sorumluluklarimi tamamen yerine getirebiliyorum.anneler gercekten cok guclu :icon_thumright:

irem eren

evet insanın kendisi bile ancak o zaman görüyo nelere dayanabileceğini.bir annnenin üstesinden gelemeyeceği hiçbirşey yok :icon_thumright: