heralde önce kendimi tanitmaliydim!

Başlatan melisim, 09 Eylül , 2007, 15:09:31

« önceki - sonraki »

gülen

sevda

Nilaycım sen sayfamıza meliscim sende dünyaya hoşgeldin bu arada bende annemi özledim... :-[

melisim

sende mi o aci duyguyu  tatanlardansin. annen nerdeki? daha dogrusu sen nerdesin?
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

sevda

bengü

09 Ekim , 2007, 01:07:20 #19 Son düzenlenme: 09 Ekim , 2007, 01:10:19 bengü
canim merhaba öncelikle seni kutlarim anne oldugun icin bende almanyadan katiliyorum 24 yasindayim 2 kizim var 3 yasinda ve 4 aylik.bende burada yanlizim türkiyenin neresindensin ben zonguldak liyim bebegin nasil yaramzmi benimkinin cok gaz problemi oluyo.simdi misil misil uyuyo ve benimde büyük kizim babasinin dogum gününde dogdu bu cok özel bi duygu degilmi
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

melisim

merhaba bengü
bende seni kutlarim canim.bende 24 yasindayim ve benimde bir kizim var 2 aylik.gaz problemi sadece 1 hafta oldu benimkinde. espumisan damlasini kullaniyorum cok iyi geliyor.ben adanadan geldim.ben dogumdan hemen sonra esime iste senin hediyen dedim.gercekten güzel bir duygu..

bengü

benim kizim 4 aylik oldu ama hala geceleri gazli bi sekilde uyaniyo bende lefax kullandim ama pek bi faydasini görmedim.sen almanyanin neresinde oturuyosun ne kadar oldu geleli.eger ayarlamaya kalksak tutmazdi tam dogum günlerine valla kizim simdi 3 yasina girdi dogum gülerlerini birlikte kutlamak cok güzel oluyo.

melisim

ben kemptendeyim stutgarda iki saat uzaklikta. sen nerdesin. gazi oldugunda bezini degistirir gibi ayaklarini havaya kaldir cok kolay yapiyorlar o zaman. ve kirschkern kissen leri biliyorsundur isitip karnina koydugundada sanciyi aliyor.
ben almanyaya geleli 1,5 sene oldu. ama sanki ömrümce burda kalmis gibiyim. sen alisabildin mi? 

bengü

ja biliyorum o kissenden bende aldim.ben datteln de oturuyorum renklinghausen e yakin.geleli 4 sene olsu ben alistim artik dil sorunu olmasa daha iyi olucak ama idare ediyorum iste,aile hasretide olmasa.ben zonguldak tan geldim.kursa felan gidiyomusun.

sevda

Ayollll ben ikinizi birden kutlarım anne olduğunuz için.... :aferin: :flowers: