28 Nisan , 2024, 01:28:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

boş gebelik olabalirmişimmmm

Başlatan bircan, 22 Haziran , 2009, 14:23:14

« önceki - sonraki »

bircan

dr. her gittiğimde değişik bi haber alıyorum ilk gittim ultrasyonda gözükmedi regli geçikmesi 13 gün olmasına ragmen kan testi yaptı ona göre 4-5 haftalık çıktı geç döllenmiş dediler yumurtan 3 gün sonra çağırdı kese vardı fakat bu defada düşük tehlikesi var dedi kahve rengi bi lekelenmem oldu ilaç verdi progestan 15 gün sonra gel dedi c.tesi gittim bebek gözükmüyo dedi vajinadan da baktı ufacık bişey vardı ondan şüpeleniyorum dedi perşembe gel sonkez bakalım dedi eger yine gözükmezse adını unuttum başka bi ultarsayona sokarız seni dedi geç gebelikte olabailir boş gebelikte olabailir dedi zaten herşeyi geç oldu bu bebeşin yaa yoksa allahım yaaa inş. olmaz böyle bişey  benim gibi böyle bi olay yaşayan varsa lütfen yazsın

betüs26

canım öncelikle inşallah yanılır doktorunda gösterir bebişin kendisini ama sen çok kaptırma kendini bende yaşadım son zamanlarda baya duyuyorum boş kese olayını başına gelmeden anlamıyo insan çeşit çeşit sorunler var işte gebelikte o yüzden derler ya allah ne verirse hayırlısını versin ben adet gecikmemden11 gün sonra gittim doktora tabi test ypmıştım evde çıkmıştı gebelik ama öncesinde de yaşadım ben bir düşük birde 7 aylık bebeğim malesef ki karnımda öldü geçen sene ağustos ayında bu olayın üstünden 4 ay geçti doktorum normal yolla doğum yatığım için beklemene gerek yok dedi hemen gebelik düşün arayı soğutma dedi zaten 4 ay falan geçmişti neyse hamile kaldım tekra bu sefer çok kasmıyayım diye düşündüm çünkü kaybettiğim bebeğimi unutmadan kendimi çok kaptırmak istemedim heveslenmekte gayet soğuk kanlıydım yani ama doktorum adet gecikmesinin 2. günü gitmeliymişim  öyle söyledi daha önce sorun olduğu için göbekten iğneye başlıycaktık ama ben gününü bilmediğim için 11 gün sonra gitmem hataymış ilk oluşumunda başlamam gerekiyormuş  kendime kızdım ama sonra nasipten ötesi yalan bircan bunu anladım ben 7 aylık bebeğimide hiç sorun yokken  kaybettim doktor dediki şimdi çok güzel şeyler konuşuyo olabilirdik dedi bende nasip değilmiş dedim biz 8 haftalık olasıya kadar bekledik çok kıymetli istenilen bir bebek olduğu için bekliyelim dedi ama hala görünmeyince kese bomboş aldı kürtaj oldum yani canım ama doktorum ben ilk gittiğimde bu ihtimalden bahsetti boş kese veya dış gebelik olabilir ama henüz erken bi şey söylemek için dedi bekledik gözükmeyinceişte böyle canım allah kimseye yaşatmasın ama bence insanın başına herşey gelebilir o yüzden her şeye ihtimal veriyorum ve kendimi hazırlıyorum ama diliyorum ki senin ki böyle olmaz inşallah  :amin: :amin:olursada hayırlısı bu değilmiş diyerek düşün

bircan

ay canım senin için çok üzüldüm çok geçmiş olsun 7 aylık olayı daha zor allah sabır versin sağlıklı sıhatli hayırlı evlatların olur inş.işte benim umudum küçük bişey var dedi o kesenin  çapı normal şekilde büyümüşmüydü hatırlıyomusun dr. benim kine gayet normal dedi kesen

betüs26

canım sağol allah inşallah hepimize annelik duygusunu yaşatır çünkü anne rahmine düşünce bile heleki kıpırtılarında bile o duygu tadıyosun heleki kucağına almak mükemmeldir annelik kutsal gerçekten evet bircan benim kese büyüyordu ama içinde hgiç bir şey görünmüyordu bom boştu yani kese ise büyüyor ne kadar ilginç değilmi ama sonradan gözüken bebeklerde çok inşallah seninki öyledir canım gönilden diliyorum bunu inan

bircan

ÇOK SAĞOL MORAL OLDU BANA TEŞ.BAKALIM PERŞEMCBE BELLİ OLUCAK MESAJ ATARIM

can yine cannnn

bircancım umarım herşey gönlünce olur rabbim yardıncın olsun
can dediklerim....

betüs26

evet canım merak ederim yaz tamam mı bana allaha emanet olun sen ve meleğin :amin: :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

bırcan ıns kotu bırsey olmaz
rabbım senı ve bebısını korusunnnn :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

mehlika

Bircan hn merhaba.
Moralini yüksek tut.İnşallah çocuğunu kucağına almak nasip olur.
Sonucu merak ediyoruz.
Bende 9 aylık karnımda öldü bebeğim. 3 ay sonra hamile kaldım. Dış gebelikten şüphelenildi. Çok şükür değilmiş. Bebek gelişmediğinden kürtaj oldum.
Bana demişlerdi 1. hamilelikten sonra en az 6 ay bekle toparlan yoksa bebek gelişmiyor başka problemler oluyor diye bende inanmadım ama doğruymuş. Vücudun kendini toplaması lazım.
İnşallah Rabbim herkese hayırlısını nasip eder.

DER!N

Alıntı yapılan: mehlika - 25 Haziran , 2009, 17:58:56
Bircan hn merhaba.
Moralini yüksek tut.İnşallah çocuğunu kucağına almak nasip olur.
Sonucu merak ediyoruz.
Bende 9 aylık karnımda öldü bebeğim. 3 ay sonra hamile kaldım. Dış gebelikten şüphelenildi. Çok şükür değilmiş. Bebek gelişmediğinden kürtaj oldum.
Bana demişlerdi 1. hamilelikten sonra en az 6 ay bekle toparlan yoksa bebek gelişmiyor başka problemler oluyor diye bende inanmadım ama doğruymuş. Vücudun kendini toplaması lazım.
İnşallah Rabbim herkese hayırlısını nasip eder.

Amin. Size de çk geçmiş olsun ALLAH c.c. sabır versin.  :amin: :amin:

vadi= muge & melis

mehlika

betüs26

mehlika selam  canım okudum ve çok üzüldüm aynı olayı yaşadım 7 aylık öldü benimde karnımda çok acı allah kimseye yaşatmasın sonra ardından yani 4 ay sonra hamile kaldım boş kese çıktı bencede ara vermek gerekiyo şimdi ağustosta 6 ay olucak sonra düşünüyoruz bebiş allah kimseye aratmasın vede hamile olan herkezin bebeğini korusun allah en önemlisi sağlıklı bir gebelik sorunsuz bir doğum ve tabiki doğduktan sonrada rabbim uzun sağlıklı bir yaşam nasip etsin herkezin bebeğine

mayra

SELAM BİRCANCIM..
YAŞADIĞIN ŞEYLER ÇOK ZOR.. ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN CANIM..BİR DE SABIR DİLİYORUM..
BEN DE 2 KERE ÜST ÜSTE BOŞ GEBELİK YAŞADIM..İLK GEBELİĞİM TÜPBEBEK İKİZLERİ İDİ..
6 HAFTALIKTAN SONRA KANAMA BAŞLADI VE DOKTOR HEMEN KÜRTAJ OLMAMI SÖYLEDİ...,
AMA BENİM PSİKOLOJİM ÇO BOZULDUĞU İÇİN O KANAMALI HALİMLE İŞE GELDİM..KÜRTAJ OLMAK İSTEMEDİM..
EN SONUN DA DR. EVDE YALNIZ KALMAYIN ÖLÜRSÜNÜZ DİYİNCE KORKUDAN OLDUM..HATTA HİÇ UNUTMUYORUM
CUMHURİYET BAYRAMINA DENK GELDİ.. ACİLE E GİTMİŞTİM..
AYNI GEBELİK BELİRTİLERİNİ YAŞIYORSUN HER ŞEY AYNI..TEK FARK BEBEK YOK ORTADA VE KESE BOŞ..
HATTA BENİMKİNDE YOLL KESESİ DEDİKLERİ KESE BİLE VARDI.. KISMET..
ARADAN BİRBUÇUK AY GEÇTİ VE BEN BU SEFER KENDİLİĞİMDEN HAMİLE KALDIM..
ŞOK OLMUŞTUM.. ÇOK DA SEVİNMİŞTİM..O DA AYNI ŞEKİLDE BOŞ GEBELİKLE SONUÇLANDI VE
KANAMAYLA YİNE GEZDİM BEN O VAZİYETTE.. BENİM BEBEĞİM YAŞAYACAK DEDİM AMA NE YAZIKKİ
İŞLER İSTEDİĞİM GİBİ OLMADI..
ŞİMDİ BU ÇOK YAYGINLAŞTI.. SANKİ BU BOŞ GEBELİK BENİMLE BAŞLADI GİBİ..
DOKTORLAR BİLE BİRBİRİNE DANIŞIYORLARDI..ŞİMDİ Kİ ADI DÜŞÜK..DİYORLAR..
BÜTÜN HORMON TESTLERİM YAPILDI EŞİME DE BANADA.. HATTA KESEYİ DE PATOLOJİYE GÖNDERDİK..
HİÇ BİR ŞEY ÇIKMADI.. HATTA FAKTÖR 5 DEDİKLERİ TESTİ BİLE YAPTIRDIK..
HİÇ BİR ŞEY ÇIKMADI.. SONRASIN DA DA HAMİLE KALAMADIM..5 KERE TÜPBEBEK DENEMEM OLDU ONDA DA
SONUÇ ALAMADIM..ŞİMDİ ARTIK BIRAKTIM ZATEN.. ÇOK TEDAVİ GÖRDÜM VE YORULDUM..
BUNA DÜŞÜK DİYORLAR BUNU KESİNLİKLE BİR ARAŞTIRIN LÜTFEN.. TEKRAR GEBE KALMADAN ÖNCE BUNU
ARAŞTIRIN.. BENİM KARŞI KOMŞUMUN 1 TANE ÇOCUKLARI VAR MAŞŞALLAH SAĞLIKLI
2.KEZ GEBE KALIYOR VE ONDA DA BİZİM GİBİ BOŞ GEBELİK ÇIKIYOR..O DA KÜRTAJ OLDU VE ARADAN 7-8 AY GEÇTİ..
VÜCUDUNU DİNLENDİRDİ.. YİNE HAMİLE KALDI VE DOĞURDU MAŞŞALLAH ÇOK SAĞLIKLI 1,5 YAŞINDA OLDU..
YANİ SAĞLIKLI YAVRUSU OLAN DA YAŞIYOR BU DA BİR ÖRNEK OLARAK YAZMAK İSTEDİM..
HİÇ MORELİNİ BOZMA LÜTFEN HER ŞEY OLURUNA BAKAR.. YETERKİ HAYIRLISI OLSUN..
SON DURUMUN NE OLDU MERAK ETTİM CANIM????
SEVGİLER..

betüs26

mayra  geçmiş olsun bende yaşadım boş kese olayını çok zor canım aynı belirtiler oluyo hevesleniyorsun inanmak istemiyorsun ama işte nasip olmayınca olmuyor ama allah büyük canım isteyen herkese versin ama anlamadığım düşük diyorlar buna yazmışsın nasıl düşük ne aratırması biraz açsana hiç anlamadım benim yaşadıkalrımı oku konum var bu sayfada tekrar yazmıyayım faktör 5 ne testiki bende çok tahlil test yaptırdım ne demek bu bilmek isterim  allah yardımcın olsun seninde kaç yaşındasın canım sen