boş gebelik olabalirmişimmmm

Başlatan bircan, 22 Haziran , 2009, 14:23:14

« önceki - sonraki »

bircan

TEŞEKKÜRLER HERKEZE DESTEKLERİNİZ İÇİN BİRBİRİMİZİ TANIMASAKTA DESTEK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ BİR BİRİZMİZE BENİM GEBELİĞİM BOŞ GEBELİKLE SONUÇLANDI VE ALINDI MALESEFF ...

ecee

slmlar bende sizin gibi boş gebelik yaşadım 2 hafta oluyor keseyi kürtajla aldılar.moral olarak çok yıprandım.kendimi tekrardan anne olmaya o kadar çok hazırlamıştımki resmen yıkıldım.kendime hamile kıyafetleri bile almıştım ama benim allaha çok şükür bir tane yavrum var.rabbim hepimize tekrardan hayırlı birer evlat nasip etsin.insan başına gelmeyince anlamıyormuş ne kadar zor oldugunu.psikolojik olarak çok yıprandım ve bu iki hafta içerisinde 4 kilo verdim....fakat sizlere sormak istedigim bir soru var doktorum benimde kürtaj sonrası bütün testleri yaptı ve normal çıktı.ve ben bir daha ne zaman çocuk yapabilirim diye sordugumda bana bir ay sonra çalışmalara başlayabilirsin dedi.ama sizler altı ay falan ara verdik diyorsunuz lütfen bana cevap yazınnnnn.............. :( :( :( :(

betüs26

ECECİM ARA VER SABRET BENCE BENDE ŞUBATTA KÜRTAJ OLDUM İŞTE BU AY BAŞLADIK DÜŞÜNMEYE NASİP BAKALIM

ecee

gerçekten sabırsız oldugumun farkındayım ama insan kendine laf dinletemiyor gerçektende.gerçektende eşimde bende bir bebek daha çoooooooooooooookkkkkkkkkk istiyoruz..... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bircan güzelim basin sagolsun ve gecmis olsun cnm benim kendini cok üzme rabbimden herseyin hayirlisi ins. ...

dilerim ki rabbimden en kisa zaman tekrar hamis kalirsin ve kucaginada almayi nasip eder rabbim ins.  :amin:

gel 6 eylül gel safak 3[/i][/b]              :love9: :love9:

ecitah

merhaba ben aranıza yeni katıldım.bende geçtiğimiz aralık ayında böyle bir olay yaşadım ve kürtaj oldum aynen sizin anlattığınız gibi oldu görünmedi ultrasonda ve doktorum emin olunca kürtaj yaptı şimdide çok istiyorum ama hamile kalamıyorum rabbim herkese nasip etsin hayırlısıyla.

мiŁenα.

:opucuk:

canım hosgfeldın kalırsın ıns sıkma canını :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

Allah hepinizin yardımcısı olsun ve bu duyguyu herkese tattırsın  :amin: :amin: