BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

nagiş öncelikle geçmiş olsun
Rabbim acil şifalr versin  :amin:
naz beni gülmekten öldürüdüüüüü  :toothy10:
demek dedesine ikram ediyo haaa
ay çok misafir pervermiş  :ehi: :ehi: :ehi:

nagihan

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 20 Şubat , 2008, 00:19:12
nagiş öncelikle geçmiş olsun
Rabbim acil şifalr versin  :amin:
naz beni gülmekten öldürüdüüüüü  :toothy10:
demek dedesine ikram ediyo haaa
ay çok misafir pervermiş  :ehi: :ehi: :ehi:
misafiri çok severiz biz ailecek.
aynı anası  :ehi:

burcu-emir

nagihancım hoşgeldin canım.size çok ama çok geçmişler olsun.allah beterinden saklasın.naz kızıma çok güldüm.hele gece yarısı topraktan kaktüsü çıkarması kopardı beni  :toothy10: yahu anlamadığım,kaktüs bu,eline falan batmamış mı dikenleri??? misafirperver kuzum ,bak sen bu kızın ekmeğini yersin nagihan benden demesi,hem yiyo hem yediriyo,bencil değil yani,ben yiyeyim sen bak yapmıyo  :k06:
bizden haberler verelim azıcık...biz evde mahsur kaldık,kar-tipi derken ev kuşu olduk çıktık...valla bu kadar çok evde oturmamıştım,afaganlar bastı beni  :laughing7: azcık daha ısınsın ben kendimi yollara vurmayı düşünüyom ...
emir paşa bi hayli uslu  :tongue3: hemde ne uslu anlatamam.şimdi de evin her köşesini ele geçirdi,bi yere oturuyorum,bi tarflarıma emirin oyuncakları kesin batıyo  :ehi: tutuna tutuna yürümesine de öğrendi,bu arada 4.dişimizde çıktı,hepsi bi arada olunca bende bu halde oldum  :cildir:
eskiden ne kadar güzeldi,oturup bol bol sohbet ediyorduk ama şimdi balerina cif olarak görev yapmadığım zamanlar emir paşayla uğraşıyorum.sizleri özledim kızlar.
işte size emir paşanın son hallerinden bir demet  ;)

[eklenti yönetici tarafından silindi]

burcu-emir

muzır emir  ;D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

nagihan

emirin resimlere bittik özelliklede deniz bayıldı
burcucum ben hala şu collage yapmayı beceremiyorum
bana detaylı anlatabilirmisin
yada yardım alabileceğim bir site varmı?

Almiş'inAnniş'i

emir ne kadar da büyümüş ya   :love9:
çok yakışıklı bir küçük adam olmuş  :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

kızlar hobilerim bölümünde örgü sayfasına bi bakın  :hello2:

adalet

burcu hanim aslihanla remziyeyi sormusun ama beni sormamisin cok kiskancim kustim iste  :k06: :violent1:  :k06:

emir pasama masallah yakiskli karizmatik  :nazar: :nazar: kocaman delikanli olmus yerim seni

kanka alperide coktan gormemisim simdi nasil buyumus
orgu sayfasina ucalim  :k06:

ponçik

Alıntı yapılan: cerenay - 19 Şubat , 2008, 00:46:15

goncacım , cevap veriyorum , süüüüüüüpppeeeeeeeeeeeeeeeerrrrr bişey :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
tabi bazen böylede oluyorsun :cildir: ama olsun ,değer :k06:

Alıntı yapılan: adalet - 19 Şubat , 2008, 03:11:26
goncacim hic dusunme  :occasion14: haika bir duygu
allah isteyen herkese versin
tabiki zorluklarida var

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 18 Şubat , 2008, 23:16:53
gonca kaynanan ne diyo bu işe canikom  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sen önce ondan izini kopar
sonra gel burda referandum yap  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Razicim kaynanadan onay çıktı zaten  8) yoksa biraz zordu bu düşüncelerim  :ehi:

Adalet ve Aslıhan çok teşekkür ederim engin bilgi ve tecrübelerinizden herzaman yararlanmak da fayda oldugunu birkez daha görmüş bulunmaktayım  :k06: eveeeeet ben kesin ikinciyi yapıyorum kızlaaaaaaaar (ama bu sene bi geçsin de hayırlısıyla  ;D  )

Nagihan çok çok geçmiş olsun ailecek Allah acil şifalar versin , o safra kesesi ağrılarını çok iyi bilirim tek çaresi ameliyat ve sonrasında hayat eski haline dönüyor , ama böbrek taşı için Allah düşmanına vermesin diyeyim, inşallah hayırlısıyla atlatır

Burcu maaşallah Emir boncuğuna  :nazar: Allah ayırmasın

Almiş'inAnniş'i

ay hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz o halde  :hello2: :hieyt: :occasion5: :muzz:

ღ°cerenay.♥.

nagiş , çok geçmiş olsun , babanda en kısa zamanda atlatır inşallah , böbrek ağrısı zor...bendede ufak tefek kum falan vardı  :sad1:

burcuu maşallah emir paşaya , büyümüşte talan etmeye başlamış ortalığı , yerim onun yanaklarını :opucuk:

kankacım evet benim paşada büyüdü , küçük adamım o banim , oyuncak gibi dolanıyor evin içinde ...
bizde resimleniriz bi ara :k06:

sayfanın ahalisi uğramıyoki ,resim ekleyelim şimdiye kadar :k06:

goncacım bizde müjdeyi beklemeye başlayalım ozaman :k06: :k06:

dünüşüm , nasıl gidiyor almişimin konuşma çabaları , biz hala adde de kaldık,ilerleme yok :k06: hatta bıkıp bırakacak diye korkuyorum :k06:

nagihan

sağol canım ya. teşekkürler
umarım herşeyi kolaylıkla atlatırız
alperi sana benzetiyorum ben biliyormusun. ceren herhalde babasına benziyor.

Almiş'inAnniş'i

ay dünüş çok güzel olmuş yeni imzan  :love9:
"ikinci baharım" lafına bittim vallah  :opucuk:
bende ikinci bahar istiyom  :hello2:
ana daha birincisi büyümedi  :k06:

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 20 Şubat , 2008, 21:12:18
emirin resimlere bittik özelliklede deniz bayıldı
burcucum ben hala şu collage yapmayı beceremiyorum
bana detaylı anlatabilirmisin
yada yardım alabileceğim bir site varmı?
canım collage yapmak çok basit,picasada resimlerin üstüne geliyorsun,tut diye bir seçenek var onu tıklayıp daha sonra kolaj yazan yerden istediğin şekilde yapabiliyorsun,hadi kolay gelsin sana...umarım anlatabilmişimdir  ::)

Alıntı yapılan: adalet - 21 Şubat , 2008, 01:57:01
burcu hanim aslihanla remziyeyi sormusun ama beni sormamisin cok kiskancim kustim iste  :k06: :violent1:  :k06:

emir pasama masallah yakiskli karizmatik  :nazar: :nazar: kocaman delikanli olmus yerim seni

yaw ben seni unuturmuyum canım benim,bidenecik adiloşummm.ama sen yoktun onlar orda gevezelik yapıyodu bende  bi cee yaptım kızlara o kadar  :ehi:

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 20 Şubat , 2008, 21:31:43
emir ne kadar da büyümüş ya   :love9:
çok yakışıklı bir küçük adam olmuş  :opucuk:

sağol remzoş teyzesi,yakışıklı demişsin ya ,o sizin güzelliğiniz  :laughing7: sorma teyzesi,çok büyüdü karizmatik felan neyin oldu ARTIIII bide acayip yaramaz oldu  :k06: ayy ben delirecem,yapışık olarak dolaşıyoruz  :cildir:

goncacım sağol dileklerin için,ama ama ben bişey duydum 2.yi mi yapıyon  :-ooo valla bravo sana  :alkış: benim 2.yi yapmam için okkalı bi gaz yemem lazım  :toothy10:
aslıhancım senin oğlan küçük adam oldu demek,bi -iki resim koy allah aşkına da şu yakışlıyı bi görelim  :D

hadiiii ben kaçtııım,remzoşun örgülerine bakiccciiim daahaaa hepinizi ayrı ayrı öptüm canlarım ;D

Almiş'inAnniş'i

bahar çiçekleri açınca  :icon_flower:
bizleri soldurdular  :icon_pale:     :ehi: