BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

NAGİŞ YOKSA SENDE ROTA MI OLDUN
SANADA BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN CANIM

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

Almiş'inAnniş'i

selam kızlar  :hello:
veledi uyutunca
döncem ben sizeeeeeeeeeeeeee  :muzz: :muzz: :muzz:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: SELİN & NAZ - 05 Şubat , 2008, 10:15:31
Aslıhancım çok geçmiş olsun canım, seni çok iyi anlıyorummm nazda her düştüğünde içim titriyor bide düşmesin diye peşinden dolaşırken çok yorgun düşüyorum sabahları sanki kilometrelerce yürümüşüm gibi bitkin kalkıyorummm
Sanırım bir süre daha devam edicek bu peşinden dolaşmalar..

Adiloşcummmm cook üzüldüm canım, aynı rahatsızlığı bende lohusayken yaşamıştım inanılmazz sıkıntılı bir durum
Doktora sorduğumda doğumla alakası var ama, bol bol egzersiz, yürüyüş yap demişti, bide canım elma armut bağırsak çalıştırıcı bişeyler ye  :tongue3: he bide nemlendirici kremler falan kullan çatlamasını engellemesi için, acil şifalar canım benim  :amin:

Remziyeciimmmm pazar günü buluşma resimlerinize baktım, almiram ay parçası gibi yerim onun pembiş yanaklarını
insanın evi gibisi yokk, senin şu pipirikli halanı anneme benzettim bende aklına estimi hemen biyerlerden geri evine gelir  :k06: hoşgeldininiz canlarım yuvanıza  :opucuk:  :opucuk:

selincim sağol canım , hiç sorma ,cerenin peşinde gezmekten bir hal olmuştum , şimdi 2 tane oldular  :sad1:

kankacım çok geçmiş olsun ,iyi olursunuz inşallah sende , erdem paşamda...

nagiş sanada çok geçmiş olsun , evet canım salgın var , cerende atlattı ama zayıfladı yavrum biraz... :sad1:

dünüşüm ben şimdi bakıcam resimlerinize, sen gelene kadar bi bakem de gelem... :occasion5:

rümeysamsümeyram hoşgeldin canım  , neden olmasın , şubat arkasından mart... :k06:

Almiş'inAnniş'i

tekrar selaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmm  :occasion5:
kızlar çok yorgunum ama sizleri çok özlediiiiiiiiiiimmmmmmm  :flowers:

dünüşüm nasılsın geçmiş olsun cerenime ve yakışıklı damadıma ya inşaallah iyilerdir  :sad1:
nagişim sana da geçmiş olsun, naz'ım nasıl?
rumeysamsumeyram ne olursan ol yine gel  :flowers:
adiloş uzun zamandır bahsetmiydun bende iyileştin sanıyordum, demek hiç bir düzelme yok  :-ooo
selin xl nazım nasıl iştahı falan yerine geldi mi?  :opucuk:
bucuuu nerelerdesiiiiiiiinnnnn?  :director:

bizden haberler....  :k06:

biliyorsunuz ki kardeşimdeydim ve kızlarla buluştuk  :hieyt:
çok güzel bir gündü ve resimleri 3 şubatda bakırköyde sayfasına ekledim  :muzz:
Almiş tam tescilli bir cadı oldu artık  :k06:
halam ve yaşlı bir akrabamızı da aldık geldik
evimiz kalabalık yani  :hello2:
p.tesi günü k.validem geldi almişi çok özlemiş ve almiş de babaannesini çok özlemiş  ;D
bütün gün hasret giderdiler
salı günü şafak izinliydi ve mothercare de gördüğüm bir abiyeyi aramaya çıktık
almiş hanımın doğum günü için onu istiyordum
deli gibi aramamıza rağmen
malesef bir adet samsun bir adet izmir şubelerinde mevcut olduğunu öğrtendik
eh malumunuz oraya kadar da gidemedik  :laughing7:
velhasıl canımız çıktı
ama kısmet mont almakmış
kızıma 2 yaş için mont aldık
pantolonu da var aynı bu seneki gibi
heryerde en az %50 indrim varken değerlendirelim dedik kızlar
sizlere de tavsiye ederim  :icon_thumright:
salı günü yorgunluktan bitap düştükten sonra tam eve varmak için can atarkene
kütahya dan şafak ın akrabalarının geldiğini öğrendik
benim de çok sevdiğim akranaları bu yüzden yorgunluk falan demeden onlarla görüştük
almiş i bolbol öpüp kokladılar  :love9:
kütahya da bebek giyim mağazaları var
mal almak için gelmişler
eminönü ne geçeceklerdi bizde gelelim dedik
bu sabah erkenden yollara düştük
almira yı halam a bıraktım tabi
onunla eminönüne gitmek miiiiiiiiiiiii??  :cildir:
ne nerde en uygundur
hangisinden toptan hangisinden perakende alınır falan filan hepsini gezip öğrendik
yani cebinizde 300 lira olsa
çocuğunuzu bir sezonluk tepeden tırnağa giydirirsiniz orda  :k06:
eve geldiğimde ise yorgunluktan bitap düşmüştüm ama merdivenleri koşa koşa çıktım
çok özledim ben cadımı yaaaa
beni görünce nasıl çırpınıyo
sevinçten ne yapacağını şaşırdı
resmen üstüme atladı tırmandı indi ağladı tekrar kucağıma geldi beni tuş etti falan filan  :toothy10:
Rabbim kimseyi evladından ayrı komasın  :amin:

burcu-emir

kızlar hastalıktan bi türlü kurtulamayan burcu geldi  :D
çok şansız bir kış geçirdim diyebilirim,nerdeyse kışın yarısını hasta geçirdim,şimdi de adeno virüsü kapmışım.korkunç birşey,boğazlarım şişti,resmen konuşamıyorum,burnum akıyor aa o da yetmezmiş gibi gözüm de şişti,iltihap akıyor.dün emirin 9.ay kontrolü vardı,kan tahlilini de yaptırdık hastanedeylken bende bi doktora gideyim dedim,haay gitmez olaydım,doktor bana bu virüsü söyledi.bi virüslenmem eksikti o da oldu şaptım şeker oldum  :ehi: güldüğüme bakmayın nefes almakta z<orlanıyorum.gözümün teki zaten yok,diğeriyle idare ediyoruz işte.
emir beyin minimumda demir eksikliği çıktı demir damlasına başladık,her bebekte olması normalmış,çok hızlı büyüdükleri için ...neyse 4.diş çıkmadı,hala bizi kanırtıyo,diş sıkıntı yaratınca,yemeklerde sorun çıkartıyor.sevdiği yemekleri bile yemiyor,allahım ben hastayım kolumu kladıracak halim yok bi de onunla mücadele ediyorum. :crybaby2:
dün bütün hastaneye güldü,somurtanlara bile 2 sişini gösterdi,şirinlikler yaptı,kadının teki "ayy zorla güldürdü beni" dedi.  :toothy10: biz karı koca biraz soğuk nevaleyizdir,bu hastanede mi karıştı acep diyoruz artık  :k06: ben doktordayken hemşireler baktı,telefonu eline almış,kulağına götürüp "ba-ba,ba-ba" diyomuş.bilinçli mi yapıyor anlamadım.
dedesine babasına aşık zaten kerata.bütün cefasını ben ve ananesi çekelim,onları görünce dünyası değişiyo veledin  :caca:
adiloşum geçmiş olsun canım benim,o çok ızdıraplıdır,allah sana sabir versin
selincim,aslıhancım nasılsınız öptüm diyemiycem virüs geçer  :ehi: siz öpün beni  :laughing7:
dünüş de hastaymış,geçmiş olsun dünüşüm,bize acil şifalar   :flowers:
remziyecim,resimleriniz gördüm,çok güzel çıkmışsınız,sanki ordaymışım gibi sevindim buluşmanıza.inşallah bi dahakine bende gelirim  :amin:
fatoş ve rumeysamsumeyram aramıza katılmanıza çok sevindim hoşgeldiniz sefalar getirdiniz  :flowers: :muzz:
şimdilik öptüm görüşürüz umarım,tabii ölmez sağ kalırsam  :sad1:

Almiş'inAnniş'i

:-ooo
o ne biçim söz kız
allah korusun  :caca:
yaza tekrar buluşucaz yaz tatilinde  :hieyt:
tabi ondan önce biz buluşuruz
ama öncelikle almiya cadısının yürümeye başlaması lazım  :cildir:

adalet

ooooooo sayfa baya senlenmis  :opucuk:
razi ben okurken yoruldum gunlerin baya hareketli geciyor  :k06:elma yanakli almisim nasil guzel olmus masallah kuzuma  :nazar:

nagis gecmis olsun yermi degistirsek seninki bana gelsin benimkide sana  :tongue3: :k06: ayrica iyi tarafinda bak ishal oldugun icin kilo verirsin  :toothy10:

burcum canim cok gecmis olsun cegirgem  :opucuk:

razicim daha iylesmedim haytim ama insallah bundan sontra iylesirim artik utaniyorum sayfaya yazmaya canim cok yanidigi zaman sayfaya yaziyorum  :k06:
gecmis olsun dilekleriniz icin sagolun

kankam ne haber

Almiş'inAnniş'i

ne kankası  :icon_scratch:
hangi kanka  ::)
dünüşümden bahsediyorsan
valla uzuuuuuuuuunnnnnn zaman oldu görüşemeyeli
nişan tarihini bile belirleyemedik
ahan da veletler büyüdü kocaman oldu  :ehi:

adalet

kiz tarafi biraz nazli olmali  :k06: bakiyorum sen dunden razisin ben almisime kolay kolay vermem ay kankam beni oldurecek  :k06: alper benim bir tanemdir ama kanka sende gelinin ihmal ediyon  :k06:

Almiş'inAnniş'i

eh böyle damat
böyle dünür bulmuşum
kaçırır mıyım?   :love9: :love7: :love3: :k06:

ღ°cerenay.♥.

burcu çok geçmiş olsun , amanın yaz gelseydide rahat etseydik biraz...

dünüşüm nişanı oraya gelince yaparız artık  :k06: , bizim işimiz belli olmaz , belki bu yaz geliriz ,innnşallah ...

kankaaaaa ne diyosun , biz anlaştık ettik ,aramızımı bozucan :caca:

adalet

he boyle kanka yoksa gelinin alirlar gerci bosta kimsede kalmadi  :k06:
yaza nisan yaparsiniz kanka yuzukleri ben takcam banane  :k06:

helalim

Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Remziyecimm , adaletin dediği gibi baya yoğun bir kaç gün geçirmişsiniz, hakikaten ben okurken sanki ben gezmiş kadar yoruldum  :k06: Üstüne bide misafirler falan allah sana güç ve dirayet versin, nazın iştahı iyi canım doktor polivit diye bir ilaç verdi ama bir ara müsait olduğunda msn açınca şu beslenme konusunda bir kaç şey sorucammm sana tatlişkocumm  :icon_thumright: Seni ve pamuk prenses almişi kocamanından öpüyorummm  :opucuk:

Burcişkoo , ayol hakikaten nolmuş size, hergün yeni bir virüs çıkıyor oda seni mi buldu arkadaşım yaa  :sad1: biran önce iyileşirsiniz inşallah, şu emir veletine bakın yaaa, iki dişi varmışta gösteriyomuş sağa sola yavru kuşum kara kafanı yerim senin  :love7:  :love7:

Adiloşçumm , haklısın canım insan birine söylemeye bile çekiniyo inşallah en kısa zamanda düzelir bacım..Çekirgenin arkadaşı değilmisin sende ortalığı karıştırma huu komşuu  :director:  :k06: Paşalarını öpüyorum kocaman  :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

nagihan

kızlar sağolun
remziye iyi bir tatil geçirmişsiniz sizin adınıza sevindim
adiloş allah iyiliğini versin aklın hep kilolarda valla. haklısın bir kilo vermişim
burcucum sanada geçmiş olsun
aslıhancım sizede geçmiş olsun. her anne üzülür umarıom bir daha böyle kazalar yşamazsınız
selin sanada teşekkürler rtamı bilmiyom ama dün dr.a gittim ilaçlar biraz işe yaradı
bu arada sibelin gökhan rota olmuş. 6 gün hastanede yaşmış .gökhan paşama çok geçmiş olsun. en kısa zamanda iyileşsin paşam