BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

burcu-emir

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 09 Şubat , 2008, 22:12:00
recim halam burdayken yalan oluyo  :cildir:
bu akşam da tel kadayıf tatlısı yaptı ya
bana kastı var sanki  :caca:
bi kıyamet ütü var kızlar
benim zavallı popo yer görmüyo malesef

bucuuu ve dünüşüm
bloğumuzu ziyaret etmiş ve not yazmışsınız
çok teşekkür ediyoruz
inanılmaz mutlu ettiniz bizi  :opucuk:
sizleri seviyoruz  :love9: :love9: :love9: :love9:

olmaazz dee,direeeenn  :k06: bende anneme gidince kadının kastı varmış gibi dayıyo gözümün önüne tatlıları,süt yapar diye  :k06: ben yonca yiyip süt yapacam dedim en sonunda (inek misali)  :ehi: eve gelince huzurum ve recimim yerine geliyo...
aslında remzoşum,ben sık sık ziyaret ediyorum blogunuzu resimlere bakıyorum falan ama geçenlerde bi türlü mesaj bırakamadım   :dontknow:
bi ara tekrar deniycem,bende sizleri sefiyom güllerim benim  :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

evet işin sırrı ikinci çocukta kankam haklı :k06:
oyun zamanlarını ablasıyla geçiriyor paşam , ah bide ceren yemeğini falanda yedirebilse süper olacak :tongue3:

burcu çok geçmiş olsun , ah bilirim , geçendede alper düştü  ,güya ikinci alışmış olmam lazım ama nerdeeee... çocuktan çok ben ağladım :crybaby2:

dünüşüm , yazdım evet, becerebilmişim demek :k06: yalnız isim yazmayı bilemedim :k06:

nagiş sanada kolay gelsin canım :)

adalet

oy oy emir pasam dusmus gecmis olsun dikat et cekirke  :k06:

razi ne zaman blog acti benim niye haberim yok burcu seninkinede baktim ama vaktimiz yok diyip duriyorsunuz bloglardana cikmiyorsunuz  :caca: burayi ihma edeni topuguna sikarim  :violent1: :k06:

razi adresi verde bende yegnimin bloguna bakem

nagis  olmiyor ama  :crybaby2:

kanka vallah cumali hic oynamiyor kiz cocugun hali baska ama hakini yemiyelim bezini getir islak mendilini getir  :k06:

cegirgem yemek sayfasina gelmisin  :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

burcimuuu iradene hayranım canım  :opucuk:
ama benimkine pek hakim olamıyorum  :honk:

dünüşüm isim yazmamışsın ama
"dünüşüm" yazınca kim olduğunu hemncik anladım  :k06:

adiloş windows space yani msn in resimlerin olduğu yerde benim blog  :icon_thumright:

ღ°cerenay.♥.

kankacım  , oynuyor ,ama alperde gezebiliyor ya kendisiyle belki ondandır. cumali sıkılıyo olabilir , bi ayaklansın erdem paşa ,güreş yaparlar hergün, yandın kankacım :k06:

dünüşüm ona güvendim zaten , yoksa tekrar yazacaktım :k06:

Almiş'inAnniş'i

dünüüüüüüüüüüüüüürrrrrrrrrrrrr
bu imzadaki şeyleri nerden yapıyon söle çabuk  :caca:
çok kıskandım  ::)

nihalim

merhaba arkadaslar lutfen cahıllıgımı mazur gorun bende almıranın sayfasını bebeklerımızın ılklerı kısmında aradım aradım yok sonra son mesajlara bakıyorum remzıyeden mesaj yok merak ettım kıme sorım sevdaya sorım dedım ve sordum remzıye nerelerde dıye yanı sormadan once ıyıce bır arastırsam burda oldugunu gorecekmısım ama neyse bı forum hakkaten bagımlılk yapıyor arkadaslar ayrı bagımlılık yapıyor bırısını goremeyınce merak edıyor ınsan remzıyecım almıranın sayfası yokmuydu ben sankı vardı dıye hatırlıyorum eger onuda goremedıysem hemen doktora gıdıcem bu yasta kor oldum snaırım :icon_scratch:optum canım senıde almısıde by

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 11 Şubat , 2008, 22:45:46
:k06: photoshop ve image ready ile yapıyorum.

sildinmi sen pc den?

nihalim hoşgeldin canım,remziye sidi almişimin sayfasını :)

adalet

kanka bende cok begendim imzani ama forumda baska arkadaslarda yapmislar  :k06:

nasilsiniz kizlar burda kac gundur hava cok guzel okulda bu hafta tatil
rejimde idare ediyor  :k06:

adalet

nihalim kankam cevap vermis bende eksik kalmayayim  :k06:  almisin sayfas silindi

ღ°cerenay.♥.

evet kanka herkes soruyor zaten :k06: , foto sayfasındada yapıcaklar şimdi

bende tam kaçıyodum kanka , seni görünce yazayım dedim :D

yemek hazırlayıp gelicem inşallah, görüşürüz

adalet

hamaratli kanmkam beklerim
bende izgara yapcam tavukalari sosa batirdim adem geldikten sonra yapcam erdemde uymusken birazcik yazayim dedim
sabahtan beli temizlik yaptim canim cikti  :k06:

burcu-emir

aslıhan valla süper kadınsın ,idolümsün ne diyeyim,haaa adiloşu da unutmamak lazım.siz yakında süpermen kibin uçarsanız hiç şaşırmam  :ehi:
kızlar ben acayip hastayım,her yerim ağrıyo,boğazlarım hala felaket durumda veee bu kışın 3.karı da bekleniyormuş,hava acayip soğuk buralarda zaten  :sad1: demekki beni yeni bir mümük bekliyo  :k06:
bu aralar pek giremiyorum,hastalıktan dolayı,hepinizle sohbeti ok özledim,rüyalarımda artık sizinle yazışıyorum deeeeerrrmişiiimm  ;D
öptüm hepinizi birer birer  :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: nihalim - 12 Şubat , 2008, 14:36:47
merhaba arkadaslar lutfen cahıllıgımı mazur gorun bende almıranın sayfasını bebeklerımızın ılklerı kısmında aradım aradım yok sonra son mesajlara bakıyorum remzıyeden mesaj yok merak ettım kıme sorım sevdaya sorım dedım ve sordum remzıye nerelerde dıye yanı sormadan once ıyıce bır arastırsam burda oldugunu gorecekmısım ama neyse bı forum hakkaten bagımlılk yapıyor arkadaslar ayrı bagımlılık yapıyor bırısını goremeyınce merak edıyor ınsan remzıyecım almıranın sayfası yokmuydu ben sankı vardı dıye hatırlıyorum eger onuda goremedıysem hemen doktora gıdıcem bu yasta kor oldum snaırım :icon_scratch:optum canım senıde almısıde by
ah canım  :opucuk:
merak etmişsin ne mutlu oldum unutulmadığımı öğrenince  :love9:
hayatım ben pc başına bile oturamıyorum bu yüzden sayfamızla fazla ilgilenemediğim için sildim  ;D
tabi ondan önce space'imize ekledim bütün yazılarımızı seni de bekleriz :hello2:
son derece sağlıklısın hayatım, dr. a hiç ihtiyacın yok  :k06:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: cerenay - 12 Şubat , 2008, 18:23:51
Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 11 Şubat , 2008, 22:45:46
:k06: photoshop ve image ready ile yapıyorum.

sildinmi sen pc den?

nihalim hoşgeldin canım,remziye sidi almişimin sayfasını :)
bende istiyorum  :muzz: