Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

susanna

ayyy massalah yaa cok tatli bu bidiklar
rabbim baht guzelligi versin insallah
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2012, 16:00:42
Alıntı yapılan: yyeeliz - 12 Mart , 2012, 15:14:45
ayyy maşallah yaaa :nazar: burdaki bebişlerim hepsi birbirinden tatlı..ALLAH nazarlardan korusun sizlere bağışlasın RABBİM :amin:
ALLAH SANADA NASİP ETSİN CANIM  :amin:
aminnnnnnn canım inşallah :amin: :amin: :amin:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 13 Mart , 2012, 09:02:08
ayyy maşallah yaaa :nazar: burdaki bebişlerim hepsi birbirinden tatlı..ALLAH nazarlardan korusun sizlere bağışlasın RABBİM :amin:
:opucuk: :amin: :amin: OLACAK İNŞALLAHHHHHH

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

maşallah yaa zeytin gözlüüü  :opucuk:

Ecreyle benziyolar ya sanki  :love9: :k06:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Mart , 2012, 09:02:43
Alıntı yapılan: yyeeliz - 13 Mart , 2012, 09:02:08
:opucuk: :amin: :amin: OLACAK İNŞALLAHHHHHH
sağol canım benim sizlerinde duasıyla ALLAHIN iziniyle inşallah olacak  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Mart , 2012, 09:04:22

maşallah yaa zeytin gözlüüü  :opucuk:

Ecreyle benziyolar ya sanki  :love9: :k06:

evet kayrayı bende biraz benzetiyorum ecreye  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

AYŞE KAYRAM NASIL BÜYÜMÜŞ YAAAA BAYILDIM BAYILDIM MAŞALLAH  :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

ya nurum bu ne tatalı olmuş yerim onun ballarını ben. Kayra çok yaramaz oldu teyzesi gözlerinden belli oluyor değil mi??? Diller miller çıkıyor. Cnm telin şarzı bitti işe geldim şarz yok kusura bakma telim kapandı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

nur gittikçe sana mı benziyor ne??
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Nuur bitanem nasılsın görüşmeyeli. :opucuk:
oğuzhana  :nazar: :nazar: :nazar: masallah.AYY ne tatlı olmuş öyle.yerim onun ben.öp şu bal yanaklarını benim için :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Mart , 2012, 18:47:35
ya nurum bu ne tatalı olmuş yerim onun ballarını ben. Kayra çok yaramaz oldu teyzesi gözlerinden belli oluyor değil mi??? Diller miller çıkıyor. Cnm telin şarzı bitti işe geldim şarz yok kusura bakma telim kapandı.
SAĞOL TEYZESİ KAYRAM DA ÇOK TATLI OLMUŞ MAŞALLAH İKİSİ DE MUZUR BU SIPACIKLARIN.ESTAGFİRULLAH CANIM ARADIM  KAPALIYDI ŞARJIN BİTTİĞİNİ ANLADIM.BANAMI BENZEMİŞ BİLMEM KİMSEYE BENZETEMİYORUM BEN.KAYRA DA KİMSEYE BENZEMİYO
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 13 Mart , 2012, 18:51:30
SAĞOL TEYZESİ KAYRAM DA ÇOK TATLI OLMUŞ MAŞALLAH İKİSİ DE MUZUR BU SIPACIKLARIN.ESTAGFİRULLAH CANIM ARADIM  KAPALIYDI ŞARJIN BİTTİĞİNİ ANLADIM.BANAMI BENZEMİŞ BİLMEM KİMSEYE BENZETEMİYORUM BEN.KAYRA DA KİMSEYE BENZEMİYO

efet kimseye benzemiyor ama kayranın huyları gittikçe oğuzhana benziyor aynı muzurlukları. :k06: :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Mart , 2012, 18:49:35
Nuur bitanem nasılsın görüşmeyeli. :opucuk:
oğuzhana  :nazar: :nazar: :nazar: masallah.AYY ne tatlı olmuş öyle.yerim onun ben.öp şu bal yanaklarını benim için :opucuk:
iyiym canım sen nasılsın.hiç göremedim ben senin oğluşunu.büyümüştür o da sen de benim için öp prensini

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Mart , 2012, 18:52:30
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 13 Mart , 2012, 18:51:30

efet kimseye benzemiyor ama kayranın huyları gittikçe oğuzhana benziyor aynı muzurlukları. :k06: :k06: :k06:

hakikaten hee oğuzhanın izinden geliyo kayra da

KasrıCinan

İYİYİM CANIM SAĞOL.BAK OĞLUMA ÖNCEKİ SAYFALARA KOYMUSTUM
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Mart , 2012, 10:55:09
:nazar: :nazar: KIZLAR BUDA BENİM OĞLUŞUM.TAM 2 AYLIK BUGÜN.MAŞALLAH KUZUMA  :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ