28 Nisan , 2024, 16:10:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Mart , 2012, 13:56:16
enimde bant,bandana çok hoşuma gidiyor bende hamileyken bir sürü almıştım bir defada dr giderken takmıştım dr siz kız anneleri kendiniz gibi bu çocukları süslüyorsunuz ama zaralımıdır diye düşünmüyorsunuz demişti hatta bana 7 aylık olmadan külotlu çorapta giydirme kalça çıkıklığına sebep olabilir demişti yeni giydirmeye başladım.
iyi oldu bildigim giydirmem zaten cokda sevmiyo öyle seyleri  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ALLAH ŞİMDİDEN KABUL ETSİN GULUM AZ KALMIŞ MEVLÜTEDE  :nazar: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

ayyy maşallah yaaa :nazar: burdaki bebişlerim hepsi birbirinden tatlı..ALLAH nazarlardan korusun sizlere bağışlasın RABBİM :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

aydinays

buğleme, asyaya, duruya, efeye, izemseviye ve gülün kızı (ismini hatırlayamadım cnm)  :honk:
hepsine sitemizin bütün bebeklerine  :nazar: :nazar: :nazar:
hepsi birbirinden tatlı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

:love9: :love9: :love9: :love9:  kızlar buda benim yaramaz oğlum KAYRA nın son resimi. 4 aylık olduk resmin çekildiği gün  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 12 Mart , 2012, 15:14:45
ayyy maşallah yaaa :nazar: burdaki bebişlerim hepsi birbirinden tatlı..ALLAH nazarlardan korusun sizlere bağışlasın RABBİM :amin:
ALLAH SANADA NASİP ETSİN CANIM  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DÜNÜRÜM MASALLAHHH KAYRAMA  :hello2: CANIM OTURTUNMU NASIL CEKTİNKİ FOTOYU

aydinays

Canım oturtmadım yatıyor burda karşısından çektim. Ama oturttuğum resmide varr :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2012, 16:03:40
Canım oturtmadım yatıyor burda karşısından çektim. Ama oturttuğum resmide varr :)
:nazar: :nazar: ÇOK ŞEKER ÇIKMIŞŞŞŞ YAAAAAAAAAAAAAAA  :hungry:

aydinays

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2012, 16:04:08
:nazar: :nazar: ÇOK ŞEKER ÇIKMIŞŞŞŞ YAAAAAAAAAAAAAAA  :hungry:

efet tam yaramaz artık gittikçe ballanıyor ya  :love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DÜNÜRÜM BİZİM TOPİNKE GEL  :hello2: :hello2:

xxcansuxx

kızlar tk ederiz buğlem için yazdıklarınıza  :opucuk: :flowers: :flowers:

maşaallah kayra,izemsevi,ecrin, birde şu 2  çiçek bir böcek efe, duru asya çok tatlılar  :nazar: :nazar: :nazar:
hepsi ayrı güzellik izemsevi dişleriniz sıkıntısız tek tek devamı gelsin  :nazar: :nazar:
gül kızın nasıl büyümüş 1 ayda farketmiş :nazar: :nazar: 40nıza az kalmış :nazar: :nazar:

KONYALI

ayseeeeeeeeeeeeeeeeeee kız cok tatlı masallah subhanallah...ben onu ısırırım ayseee....yerim yerimmmm masallah oğlusuma

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 12 Mart , 2012, 16:46:27
ayseeeeeeeeeeeeeeeeeee kız cok tatlı masallah subhanallah...ben onu ısırırım ayseee....yerim yerimmmm masallah oğlusuma

ye ferahçım bende senin fıstığı yerim. Allahım büyüdükçe çok ballanıyorlar ya. İşte eve gittiğimde ölü gibi oluyorum. Onu gördüğümde sanki şoklanıp enerji doluyorum.