Doğum Kontrol Hapi Kilo Aldiriyormu?

Başlatan ırmagım, 11 Mayıs , 2009, 11:46:31

« önceki - sonraki »

SRPL

BENDE DECOLET KULLANDIM 4 AY O DA İİ GELDİ KİLO ALDIRMADI
.Bİ AY DA MYROLON KULLANDIM O ALDIRDI İİ GELMEDİ HAPTANDA FARKEDİYO BÜNYEDENDE.

cemre58

haptan kesinlikle fark ediyor.Kuzenim uzun süre Ginera kullandı kilo almıştı..sonra Yasmin içmeye başladı kilo verdi epey.tekrar Ginera'ya döndü.ilaçların etkisi çok büyük.

) SaMiRa (

SRPL

**Gül**

bence de kisiden kisiye degisiyor. Eger bunyeniz kilo almaya musaitse hapta onu tetikliyor. Bu ilaclarin 100 de bir kadinda da kilo verdirdigini duymustum. Kimilerinde de hiic degisiklik olmuyor.benim gibi :hello:
9-10 ay kadar ginera kullandim. Kilomda hiic bir degisiklik olmadi onun disinda da hic bir yan etkisi olmadigi gibi faydasi bile oldu. Adet sancilarim azaldi. daha sonra da baska bir ilaca basladim 4- 5 ay da onu kullandim o da kilomda degisiklik yapmadi ama muthis bas agrisi yapti. Bende biraktim  :hieyt: (zaten sevmiyordum hap kullanmayi)
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

aşkitom

bende 5aydır kullanıyorum hap,,,sağlık ocaklarında ücretsiz verilen haplardan...
ama kilo almaya başladım...tüylenmede yaptı...1 kutu daha kaldı onuda kullanıp hapı değiştirmeyi düşünüyorum...
göğüslerimi de şişirdi (bu hoşuma gidiyor ama) ;D

arkadaşlar sağlık ocağında prezervatif veriyorlar diyorsunuz nasıl istiyorsunuz? ben utanırım açıkcası
hapı bile isterken utanıyorum.. :)

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

zelis

bence kilo alimi bunyeden bunyeye degisiyor kizlar ,
ben 8 sene kullandim dogum kontrol hapini , 8 sene 52 kilodan yukari cikmadim ,
bu arada hapimin ismini bilmiyorum  ;D bi ara bakar yazarim ,
simdi ise cerzatte diye bi hap kullaniyorum , emziren annler icin ozelmis , bakalim o nasil bir etki birakacak ....be dedigim hap  Turkiyede yok onuda belirteyim...(ben Hollanda da yasiyorum)

βαlκιz

Alıntı yapılan: aşkitom - 27 Mayıs , 2010, 13:31:39
bende 5aydır kullanıyorum hap,,,sağlık ocaklarında ücretsiz verilen haplardan...
ama kilo almaya başladım...tüylenmede yaptı...1 kutu daha kaldı onuda kullanıp hapı değiştirmeyi düşünüyorum...

arkadaşlar sağlık ocağında prezervatif veriyorlar diyorsunuz nasıl istiyorsunuz? ben utanırım açıkcası
ben çocuklar küçükken kontrole gidince saglık ocagına
hemşire sen mi korunuyosun eşinmi diyodu bende eşim diyince veriyodu hemen
aa olmaz alamam evde var diyemiyodum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

ne guzel bedava demek tr de, burda paketi 10 euro , kounmakta pahali is anacim burda...

мiŁenα.

ya banada sordu hemşire ben karar vermedim dedim almadım.nedir ben alırım ne istiyorsam :-ooo

:love9: :love7: :love9:

aşkitom

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 28 Mayıs , 2010, 01:44:56
Alıntı yapılan: aşkitom - 27 Mayıs , 2010, 13:31:39

ben çocuklar küçükken kontrole gidince saglık ocagına
hemşire sen mi korunuyosun eşinmi diyodu bende eşim diyince veriyodu hemen
aa olmaz alamam evde var diyemiyodum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bana soran bile olmuyor gülşah....kendin anlatacan derdini  ;D
o yüzden bende istemeye utanıyom....

bana verseler evde olsa bile bitmişti iyi oldu derim :ehi: :ehi: :ehi:

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

yaa arkadaşlar bu aralar aklımda bu konu oldugu için bastan sona bu konuyu okdum şimdi :k06:

evet arkadaşlar elbette içinızde şu gunlerde kafası bununla meşgul olan vardır yada meşgul olan yoksa da bu konuda içim rahat dıyen varsa nolur fıkır verın tekrar.
kardeşim saglık ocagından hap almış vermişler ucretsız.onu kullanmaya başlıcam dıyor.benıde kışkırttı.yoks abişey kullanmıyordum.düşünmuyodum da.
şimdı napsam bılmıyorum gecen gun hemsıreızde yıne hap verelım sana dedı.bişey demedım almadım şimdılık.hangı hap ıyı kızlar yaa şuanda yenı kullanmay abaşlayan varmı içinızde ??? ??? :icon_scratch:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

ben hap almam ya korkumdan hala spiral taktırmadım da aha yiine bitti adetim
tam zamanı takıılması için ama gitmiyorum
hap konusunda diane35 miydi ne o iyi diye biliyorum

serra_emine

nıye kız haptan nıye korkuosun kı
ee napıcan nasıl korunucaksın :D
bılmıyom yaa kardeşim almış ya o bıraz tetıkledı benı karar veremedım verırsem alırım belkı saglık ocagındandüşünuyrum daha
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..