28 Nisan , 2024, 04:47:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Kontrol Hapi Kilo Aldiriyormu?

Başlatan ırmagım, 11 Mayıs , 2009, 11:46:31

« önceki - sonraki »

sarisinn

her bünyede aynı tepkiyi vermiyo arkadaşlar ben 9 aykadar kullandım.aksine kilo verdim..herkeste bir olmuyo..ama aşırı mide bulantısı yapıyo..ayrca gülşahcım adet bitince değil adetinin 3 günü balşlayacaksın içmeye diye biliyorum..

мiŁenα.

kız sen herseyde kılo verıyon ben kullansam emınım kılo alırım...

ben cabuk kılo alırım zor veırım :k06:

bırde sıgara boraktım daha cok alıyorum :k06:

:love9: :love7: :love9:

sarisinn

aslında çok kilolu olup zor kilo veren bi tipim var ayşecim ama aksine işte hapı kullanıyoken verdim.çok mutlu olmuştum.sigarayıda içtimmi daha kilo alıyorum çünkü yemek üstüne içemeye bayılıyorum.içmek için hep atıştırıyodum..

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

ben sıgarayı yemekte sonra ararım ama nescafe olsun sıgara olsun yemek aramam :ehi:

Balböceği

saolun kizlar ben en iyisi bi tane yapim acikcasi  gelecek senlerde kullanmayi dusunmuyorummm
hayiròisi8 yinedee

serra_emine

konu biayadır yanıtlanmamış :k06:
yaa arkadaşlar şuan için aranızda dogum kontrol hapı kullanan varmıı ??? ne kullandınız ne kullanıyosunuz hangısı ıyı yani şuan kullanan arkadaşlardan yorum beklıyorum.kafama takıldı bu konu da...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

βαlκιz

ben kullanmıyorum unutkanım ben unutum valla içmeyiii  :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

kizlar ne hap nede baska bisi en iyisi prezervatif  :icon_thumright:

мiŁenα.

hemde bedava :ehi: :ehi: saglık ocagı dagıtıyormus :ehi:

βαlκιz

evet saglık ocakları veriyoo orda kaydın varsaa aşıya falan gidince hemde en iyisiii saglık ocaklarının verdikleriii  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

serra_emine

hımm fikirlerinizi şimdi okudum..evet saglık ocakları verıyor daaaa ne bılım ..... bakalım öyle devam o zaman :ehi:
hemşire bana sana hap vereyım artık falan dedmiştıde kafam karıştı ondan sorduydum burda.amaaann. o zaman iyi ya böyle madem :k06:

Balböceği