2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: cunfer_u - 18 Ağustos , 2010, 14:33:31
Alıntı yapılan: ♥ ♡BaLBoceqi♥ ♡ - 18 Ağustos , 2010, 13:47:23
Alıntı yapılan: cunfer_u - 18 Ağustos , 2010, 13:42:01
selamlar kızlaaar :))  nasılsın edacım.. bebiş iyimiş bakk.. harketli kıpır kıpır maşallah :)
Hg cnm nasilsin iyimisinnn  :flowers: :flowers: ferdaydi demi ismin
seninle ayni seyleri yasadik farkindamisin ilk gebe kaldiginda bende kalmistim sonra sen kaybetmistin bende kaybetmistim simdi yine cok sukur hamileyiz ve rabbim nasip ederse kucagimiza alacaz  :amin: :amin:

yaa dimi edacım...  neler atlattık dimi.. bugünümüze şükür..  allahım yüzümüzü güldürsün....
aminn aminnn  :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Ay kizlar bugun benim findigim daha bi hareketli normalde ayaktayken zor hissederdim
yatinca oynardi simdi hem otururken hemde ayakta cok guzel oynuyor  :binkybaby: :love9: :love9:

Hayrünisa

selam edaa benim bbeşimde bu gün bayaa hareket ediyo önceden daha yavaştıı.yada ben anlamıyordum ama az önce uzanmıştım içim kıpır kıpır olduu.dğişik bir duyguu rabbim bu güzel günlerde  annee olmak isteyenlerinde duasını kabul etsin inşalah

Balböceği

esra26

1- tuğba                               99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                             116 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                         123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı               126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                          127 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                               127 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
7- melekk                             129 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                 129 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem       129 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                           134 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Hayrunisa                        136 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                         139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                      139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                        140 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (kız)
15-seralara                          141 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (erkek)
16-Kara_cicegim                   144 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                         147 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Gül                                151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-Nevaa                            157 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
20-enna                              160 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-özlemim                          173 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
22-Lunary                           176 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
23- chilek                           179 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-sabırsız                          187 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-bambam81                      188 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
26-hasretali                         192 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               196 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ay maşallah herkes hissediyo bebeğini ama ben pek hissedemedim daha. ama bu hafta umutluyum.hafif bi kıpırdama var ama tekme istiyorum beeennnn  :k06:  :k06: gerçi kızlar pek tekmelemez diyolar ama doğru mu acaba kızlar??
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Selam gulsah kizlar niye tekmelemezmis yaa  :k06: :k06: :k06:
benimki oynadigi zaman gumbur gumbur atiyor  :k06:

elif84

benim oğluşumda cok hareketli maşallah  :nazar: :nazar: harika bişey ya içimde olması onu hissetmem

ÇİĞDEM006

Gülşahcım benimkide erkek ama hareket etmedi henüz  :k06: yani arada ufak oynamalar var ama daha tekme falan yok :) yakında hissederiz sanırım, dr.um bana 22 haftada tam net hissedersin demişti   :occasion14:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Meraba kizlarrrrr  :hello2:
bugun 2. büyük Ultrason'umuz varrrrr  :basardim: :basardim: bebegimiiii ozledim vallahhhh
2 saat sonra gidicem randevuma bi bakalim kac gram olmus tosunummm  :love8: :love8:

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: Aysenur&Minik-Prensi - 19 Ağustos , 2010, 15:25:54
Meraba kizlarrrrr  :hello2:
bugun 2. büyük Ultrason'umuz varrrrr  :basardim: :basardim: bebegimiiii ozledim vallahhhh
2 saat sonra gidicem randevuma bi bakalim kac gram olmus tosunummm  :love8: :love8:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

cunfer_u

inşallah herşey yolunda gider canım.. maşaşşlah benimkide gümbür gümbürr sağdan soldan savuruyoo tekmeleri, yumrukları.. çok güzel bişi... :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

oglusum cok iyimis kizar cok sukur  :basardim: :basardim:
her sey yolunda, gelismesi superr.. allaha sukurler olsun  :amin: :amin
:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 19 Ağustos , 2010, 13:05:26
Selam gulsah kizlar niye tekmelemezmis yaa  :k06: :k06: :k06:
benimki oynadigi zaman gumbur gumbur atiyor  :k06:

darısı başıma cnm.kaç haftalık seninki şuan

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 19 Ağustos , 2010, 14:59:45
Gülşahcım benimkide erkek ama hareket etmedi henüz  :k06: yani arada ufak oynamalar var ama daha tekme falan yok :) yakında hissederiz sanırım, dr.um bana 22 haftada tam net hissedersin demişti   :occasion14:

cnm ben 20. haftayı bekleyene kadar öldüm  :D
22ye daha çok :(