2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

cunfer_u

selamlar kızlaaar :))  nasılsın edacım.. bebiş iyimiş bakk.. harketli kıpır kıpır maşallah :)

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 18 Ağustos , 2010, 13:40:23
Bu arada kızlar muhakkak kış bebişlerinize kadife tulumlar alın,tecrübeli arkdaşlarımın tüyosu..sıcacık tutuyormuş yavrularımızı :)ben 2 tane aldım şimdilik sanırım birkaç tane daha alınırsa idare eder, nasılsa çabucacık büyüyorlar :)
bende kadife aldim  :love7: :love7: 1 aylik icin yavas yavas eksiklerini almaya basliyoruz iste
hepsi birde olmuyorki  :D Dogum icin geceliklere baktim bende hem bu ayin sonuna dogru yavas yavas 6. aya geceriz
hemde alisveri yaparizzz  :k06:

cunfer_u

biz ufaktan başaldık bişiler almaya.. çok zevkli oluyoo yaaa... hepsi o kadar güzel şeyler oluyokiii hepsini alası geliyoo insanın... akşama vaktim olursa videoya alırım eklerim burayada...   :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: cunfer_u - 18 Ağustos , 2010, 13:42:01
selamlar kızlaaar :))  nasılsın edacım.. bebiş iyimiş bakk.. harketli kıpır kıpır maşallah :)
Hg cnm nasilsin iyimisinnn  :flowers: :flowers: ferdaydi demi ismin
seninle ayni seyleri yasadik farkindamisin ilk gebe kaldiginda bende kalmistim sonra sen kaybetmistin bende kaybetmistim simdi yine cok sukur hamileyiz ve rabbim nasip ederse kucagimiza alacaz  :amin: :amin:

ÇİĞDEM006

6. ay 7. ay 8.ay ve 9... offf kulağa çok hoş geliyorr :) şükür bugüne kadar geldik sağlıkla devam eder inşallah :)
Başka bir heyecan bu ya :)Allah isteyen herkeze nasip etsin :) Bende gecelik modellerini internetten beğendim, çıkınca en yakın zamanda alıcam ama tabi acaba beklesem mi kışlık yeni şık güzel şeyler çıkarmı diye :) bu heyecan insanı yerinde tutmuyorkiii :hieyt:

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 18 Ağustos , 2010, 13:47:41
6. ay 7. ay 8.ay ve 9... offf kulağa çok hoş geliyorr :) şükür bugüne kadar geldik sağlıkla devam eder inşallah :)
Başka bir heyecan bu ya :)Allah isteyen herkeze nasip etsin :) Bende gecelik modellerini internetten beğendim, çıkınca en yakın zamanda alıcam ama tabi acaba beklesem mi kışlık yeni şık güzel şeyler çıkarmı diye :) bu heyecan insanı yerinde tutmuyorkiii :hieyt:
:k06: :k06: hele dur kisliklar bi ciksin ben dun yeni cikmis kislik hirkalara baktim ay cok guzellerdii yaa esim sonra alirim dedi tamam dedik  :D gece bile hirka gozumun onune geldi yaa  :ehi:

ÇİĞDEM006

edoş sen italyadasın sanırım , hangi şehrinde yaşıyorsun ?

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 18 Ağustos , 2010, 13:52:06
edoş sen italyadasın sanırım , hangi şehrinde yaşıyorsun ?

Como nun ilcesi gibi yerdeyim ama kaldigim yer comoya bagli milanoya daha cok yakiniz
1 saatte comoya gidiyoruz milano 20 dkkalik  :k06:

ÇİĞDEM006

milanoya sonbahar-kış modası gelmiştir çoktan şanslısın :) burda hala yazlıklarda indirim devam ediyor :)
Geçen sene bende gittim milano,triesta,verona ve venedik :) süper yerler :)

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 18 Ağustos , 2010, 13:56:54
milanoya sonbahar-kış modası gelmiştir çoktan şanslısın :) burda hala yazlıklarda indirim devam ediyor :)
Geçen sene bende gittim milano,triesta,verona ve venedik :) süper yerler :)

Evt cok guzel yerler como golu meshurdur ama vatan gibi olmuyorrr
kisliklar yeni yeni cikiyor gecen sene kalan kisliklar indirimde ama hepside superler
tabi yeni cikmasina gore pahalilar  :k06:

ÇİĞDEM006

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 18 Ağustos , 2010, 14:04:39
Dimi vatan başka Allah kavuştursun güzelim :)
aminn insallah 13 ay oldu buraya geleli cok zor yaaa
yazin dusunuyorduk gitmeyi hamile kaldinca esim bu sene gitmeyelim dedi
beni tamam dedim insallah gelecek seneye gidecez  :amin:

ÇİĞDEM006

Biran önce gelmen dileğiyle canım hem bebişinle gelirsin ne mutlu :)
Edoş hep oğluşun diyesim geliyor,erkekmi olucak ne :)
Tatlımı tuzlumu seviyorsun diycem ama inan bende tersi oldu :) erkekte tatlı derler alakası yok tersine ekşi şeyleri seviyorum :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 18 Ağustos , 2010, 14:17:54
Biran önce gelmen dileğiyle canım hem bebişinle gelirsin ne mutlu :)
Edoş hep oğluşun diyesim geliyor,erkekmi olucak ne :)
Tatlımı tuzlumu seviyorsun diycem ama inan bende tersi oldu :) erkekte tatlı derler alakası yok tersine ekşi şeyleri seviyorum :ehi:
:amin: :amin: :amin: ay sorma hep eksi tuzlu yedim ben tatliddan tiksindim resmen kokusu bile verem ediyordu biskuviler bile igrenc kokuyorduuu  :k06: :k06:

cunfer_u

Alıntı yapılan: ♥ ♡BaLBoceqi♥ ♡ - 18 Ağustos , 2010, 13:47:23
Alıntı yapılan: cunfer_u - 18 Ağustos , 2010, 13:42:01
Hg cnm nasilsin iyimisinnn  :flowers: :flowers: ferdaydi demi ismin
seninle ayni seyleri yasadik farkindamisin ilk gebe kaldiginda bende kalmistim sonra sen kaybetmistin bende kaybetmistim simdi yine cok sukur hamileyiz ve rabbim nasip ederse kucagimiza alacaz  :amin: :amin:

yaa dimi edacım...  neler atlattık dimi.. bugünümüze şükür..  allahım yüzümüzü güldürsün....