2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

1- tuğba                                121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                           145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kız)
4- büşra_peri masalı                 148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Cunfer_u                            149 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                                 149 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)     
7- melekk                               151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
8- ELif                                   151 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem         151 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (erkek)
10-Shabby                             156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                          158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                           161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                         
13-Balbocegi                          162 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:    (kız)
14-Kara_cicegim                     166 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                           169 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-Gül                                  173 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Nevaa                              179 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-Lunary                             198 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-zuzuipek                           200 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20- chilek                              201 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-sabırsız                             209 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
22-hasretali                           214 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               218 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

esra26

1- tuğba                                121 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                           145 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kız)
4- büşra_peri masalı                 148 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
5- Cunfer_u                            149 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                                 149 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)      
7- melekk                               151 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                   151 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem         151 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (erkek)
10-Shabby                             156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-Hayrunisa                          158 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                           161 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
13-Balbocegi                          162 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:    (kız)
14-Kara_cicegim                     166 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
15-maviş 06                           169 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-Gül                                  173 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
17-Nevaa                              179 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-Lunary                             198 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19- chilek                              201 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
20-sabırsız                             209 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
21-hasretali                           214 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               218 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

esra26

Alıntı yapılan: ZUZUİPEK - 27 Temmuz , 2010, 17:36:17
Kızlar merhaba,

beni listeden silermisiniz..bugün bebeğimi aldırdım...11. haftamız bitmişti ama bebeğim 6. haftada ölmüş...bende düşük yapmadığım için anlamamışım...yani o artık yok...Allahım hepinize sağlıklı eli yüzü düzgün çocuklar nasip etsin inş...kısmet olurda tekrar bebeğim olursa yine bu sitede karşılaşırız kimbilir....

cnım benim cok geçmiş olsun öncelikle  :y25:  allahım inşallah en kısa zamndsa meleğinin yerini doldurur ve yine bu duyguyu yaşarsın hiç merek etme  :amin: :amin: :amin:

esra26

Alıntı yapılan: SABIRSIZ - 27 Temmuz , 2010, 17:40:56
Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 27 Temmuz , 2010, 08:57:58
aynen bende senin gibiydim ama su aralar atlattım çok şükür bakalım bide çalışıyorum yoksa cok zor oluyodu işkence gibi
TGÖZÜN AYDIN CANIM EN AZINDAN YORGUNLUK GÜNLERİNİ ATLATMIŞIN BENİM ATLATACAM YOK SANIRIM AĞRILAR YORGUNLUK BİDE UYKUM GELİYOOO BU ARADA ÇALIŞIYORUMM TAM İŞGENCEYE DÖNDÜ BEBEK DOĞMADAN BENİ YORDU DİYORUM GÜLÜYO HERKES AMA OLSUNN DEĞER BEBEĞİME :nazar:

valla bebeklere değiyo gerçekten sebebi başka bişi olsa katlanmak cok zor olurmuş heralde  :k06: :k06: :k06: istifra ettiğim zamanlar bile (çok olmadığı için belkide) gülüyodum hep  :ehi:

esra26

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 27 Temmuz , 2010, 13:14:25
Biz o konu acilinca ortaligi biraz velveleye verdik  :ehi: :ehi: :ehi:
g10ca o zaman bebekler birbirine uymaz sorunlari dedi dusununce hak verdik  :k06: :k06: :k06:

ama olsun dedigin gibi  belki marta yazilan guzel annelerden biri olur  :amin:
haklısın böcüğüm doğru bebişlerimiz arasında bayabi fark oluyo dertlerimiz bile birbirini tutmıcak neyse bakalım

peldacım herzamn bize takıl beraber paylaşırız biz her zamn yanındayız :flowers:  bahar anneleri sayfasındada inşallah yeni anne adayları ve gelecek anne adaylarıyla da bi çok şeyi paylaşırsın  :opucuk:

Nevaa

Alıntı yapılan: ZUZUİPEK - 27 Temmuz , 2010, 17:36:17
Kızlar merhaba,

beni listeden silermisiniz..bugün bebeğimi aldırdım...11. haftamız bitmişti ama bebeğim 6. haftada ölmüş...bende düşük yapmadığım için anlamamışım...yani o artık yok...Allahım hepinize sağlıklı eli yüzü düzgün çocuklar nasip etsin inş...kısmet olurda tekrar bebeğim olursa yine bu sitede karşılaşırız kimbilir....

Çok üzüldüm.Rabbim en kısa sürede yeniden nasip etsin.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

hasretALİ

kızlar sanki bebeğimi hissetmiyorum ya ev taşıyoruz tayinimiz çıktı dr a da gidemiyorum ama içimde çok kötü bi his var allah nasip ederse p.tesi salı dr a gidibilicem çok korkuyorum cuma drdaydık herşey normal di c.tesi de günü bel ağrım vardı ama başka herhangi bi sıkıntım yoktu o gün bu gündür çok korkuyorum:(((((((((((((

hasretALİ

yanılmak istiyorum nolur bana dua edin yada sadece benm yaşadım bi korkudur demi

Nevaa

Bu korkuyu bende yaşıyorum.Bişey yoktur inşallah.Ama hissetmediğimiz için sürekli bir korku içindeyiz.Bende azıcık yoruluyum azcık bi yerim ağrısın hemen korkuya kapılıyorum.Fazla yorma kendini dinlen mümkün olduğunca.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

hasretALİ

canım ne bilim anneme sordum dedi ev toparladınız içindir ağır kaldırmıyorum ama yada dedi yatışındandır yataktandır vs içimi biraz rahatlattı ama canım ne bilim ya offffff

hasretALİ

dedi allah korusun bişey olsa kasıkların ağrır dedi belin ağrımız dedi  bidee

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: hasretALİ - 28 Temmuz , 2010, 11:06:19
dedi allah korusun bişey olsa kasıkların ağrır dedi belin ağrımız dedi  bidee

Canim biraz rahatlatmak isterim seni, cunki bende hamileligimin 12. haftasindayken ev tasidik,
ve annemlerden uzak oldugumdan yardim edecek kimsem yoktu, kaynanamgilde ellerini vurmadilar hiçbiseye :(
bende cok sinirlenmistim, inan oyle oldum ki bebegimi bile unuttum yani o derece, esimle ben tasidik evimizi
ve ben paketledim esyalari o tasidi , temizlik filan, bide o kadar uzun yolu bir gunde geldik, arti geri tasindigimiz yerde
temizlik filan... gun bitiminde ölmüstüm resmen... BENDE SENIN GIBI BEBEGIMI KESIN DUSURDUM hissi vardi, cok kotu bir
ruh hali içindeydim, ama cok sukurki bisey olmadi, allahim korudu bizi, bebegim tutundu bana cok sukur..
kimseye ihtiyacimiz olmadigini bir kez daha gosterdi...

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

yani merak etme benimde kasiklarim karnim ve belim cok agrimisti, yorgunluktan olabilir
bende bisey olmadi cok sukur, ama sen yinede ihmal etme hemen bir doktora git derim,
boylece hem bebeginin durumunu ogrenmis olursun hemde için rahatlamis olur  :-\

hasretALİ

AY CANIM AYŞENNUR CUM AYNIYIZ SORMA YA NAPALIM NASİP Bİ YERDE AMA İÇİMDEKİ İŞTE :(SALIYA ANCA DR A GİDEBİLİCEM İNŞALLAH BEBEĞİMİ DE ÜZMÜYORUMDUR

**Gül**

Hasretcigim canim benim endiseni anlayabiliyorum ama boyle kotu dusunceleri cikarmaya calis aklindan. bak demissin ya bel agrisindan baska sikayetim yok diye. Ne guzel iste. Bir sorun olsaydi baska sekilde kendini gosterirdi. o agrilarinda yorgunluktan olabilir yada baska birseyden. Hamile olmasan bile agriyabilir. Kontrole gidip bebisini gorunce rahatlacaksin. ama o zamana kadar bu dusunceye takilip uzme kendini. Haa bunlari sana soylerken bende de olmuyormu oluyor  :-\ ama yinede aklimdan cikarmaya calisiyorum. Biran once bebislerimizin hareketlerini duzenli hissetmeye baslasaydik icimiz daha rahat edeccek. En azindan hareketleriyle ben burdayim anne diyecekler  :binkybaby: . O gunlerde gelir insallah en kisa zamanda  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011