2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

elif84

eymen i ben istedim eşimde cok beğendi sonra kuzey de olsun dedi aslında kuzey olcağına güney olsun (kızlık soyadım :D:D )

eymen ateş de hoşuma gidiyo

hasretALİ

slm kızlar nasılsınız?
ay sormayın sabahtır mide bulantısı 2 kere çıkartma falan hiç bişey yememiştim canım acayip yoğurt ççorbası çekti şimdi içtik bebeğimle :)

Balböceği

Balböceği

Alıntı yapılan: hasretALİ - 27 Temmuz , 2010, 14:30:30
slm kızlar nasılsınız?
ay sormayın sabahtır mide bulantısı 2 kere çıkartma falan hiç bişey yememiştim canım acayip yoğurt ççorbası çekti şimdi içtik bebeğimle :)
afiyet olsun cnmmm yarasin bebiseee  :hello2: :hello2:

hasretALİ

hehe tşk ederim balböceğim buyrun sizlerle yiyelim

Nevaa

Benimde kızım olursa Nil oğlum olursa Tuna ismini koymak istiyorum tabi bunlara uygun bir isim daha bulmak gerek yanlarına.Cinsiyet netleşince daha kolay olur isim bulmak sanırım.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

hasretALİ

Nevaa

"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

hasretALİ

Nevaa

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 27 Temmuz , 2010, 13:04:52
selam kizlar nabersizzz  :hello2: :hello2:  :hello2:sanirim mart ayi bahara dogru oyle bi konu varmiydi ne  :D

aysenurcum cnm gozun aydin olsunn  :opucuk:

sagol balbocegii tesekkurler  :opucuk:

ZUZUİPEK

Kızlar merhaba,

beni listeden silermisiniz..bugün bebeğimi aldırdım...11. haftamız bitmişti ama bebeğim 6. haftada ölmüş...bende düşük yapmadığım için anlamamışım...yani o artık yok...Allahım hepinize sağlıklı eli yüzü düzgün çocuklar nasip etsin inş...kısmet olurda tekrar bebeğim olursa yine bu sitede karşılaşırız kimbilir....

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 27 Temmuz , 2010, 08:57:58
aynen bende senin gibiydim ama su aralar atlattım çok şükür bakalım bide çalışıyorum yoksa cok zor oluyodu işkence gibi
TGÖZÜN AYDIN CANIM EN AZINDAN YORGUNLUK GÜNLERİNİ ATLATMIŞIN BENİM ATLATACAM YOK SANIRIM AĞRILAR YORGUNLUK BİDE UYKUM GELİYOOO BU ARADA ÇALIŞIYORUMM TAM İŞGENCEYE DÖNDÜ BEBEK DOĞMADAN BENİ YORDU DİYORUM GÜLÜYO HERKES AMA OLSUNN DEĞER BEBEĞİME :nazar:
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: ZUZUİPEK - 27 Temmuz , 2010, 17:36:17
Kızlar merhaba,

beni listeden silermisiniz..bugün bebeğimi aldırdım...11. haftamız bitmişti ama bebeğim 6. haftada ölmüş...bende düşük yapmadığım için anlamamışım...yani o artık yok...Allahım hepinize sağlıklı eli yüzü düzgün çocuklar nasip etsin inş...kısmet olurda tekrar bebeğim olursa yine bu sitede karşılaşırız kimbilir....
GEÇMİŞ OLSUN CANIMMM ÇOK ÜZÜLDÜMMM ÇOK ZOR Bİ DURUM TAHMİN EDİYORUM Bİ ARKADAŞIMIN DAHA OLMUŞTU ÖYLE VE O GÜNDEN BELLİ HER SABAH UYANDIĞIMDA CAMA BEBĞİM YAŞIYOMU Bİ SORUN VARMI DİYE DÜŞÜNÜYORUMMM
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....