2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 04 Haziran , 2010, 17:04:36
gerçekten cinsiyeti öğrenmek çok güzel bi duygu, insanın dünyaya haykırası gelio :cildir:
hayırlı olsun havuççum
saol canım
gerçekten öle yaa
çok mutluyum şimdi daha bi başka seviyorum onu
ultrasyon resmi de çok komik
bana hey der gibi elini kaldırmış 
bide babasına benzio gibi   :laughing7:

Uploaded with ImageShack.us

gulsahcr

insan bebeğini ultrasonda gördükten sonra hep göresi geliyo, çok özlüyorum onu bir buçuk hafta oldu daha göreli ama hep göresim var bir aylık kontroller çok uzak ya...

Balböceği

Alıntı yapılan: gulsahcr - 04 Haziran , 2010, 17:54:14
insan bebeğini ultrasonda gördükten sonra hep göresi geliyo, çok özlüyorum onu bir buçuk hafta oldu daha göreli ama hep göresim var bir aylık kontroller çok uzak ya...
haklisin bakalim bizim ikinci kontrol ne zaman olcak 1 aymi surcek yoksa  :suclu:

esra26

günaydın kızlar :) havuçcum çok sevindim minik prenses geliyo diye  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: şimdi ne güzel ciciler alır annesi ona pembe pembe  :k06: :k06: bende öğrenmek istiyorum atyık allah nasip ederse temmuzdaki kontrolümde  öğrenirim inşallah  :amin:

ferdacım ya bendede sol kalçamda ara ara bıçak batıyomuş gibi oluyo adım atarken çok rahat hissedebiliyorum eşime söyledimde doktora demedim açıkçası neden oluyoki acaba  :icon_scratch:  benden kaynaklanıyodur diye hiç söylemek aklıma gelmedi seni duyunca kafama dank etti demek kemiklerimizden çalıyo küçük afacanlara hele bi gelsin ben sorarım ona  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: bende onu yerim  :D

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: eda_m - 05 Haziran , 2010, 09:28:31
günaydın kızlar :) havuçcum çok sevindim minik prenses geliyo diye  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: şimdi ne güzel ciciler alır annesi ona pembe pembe  :k06: :k06: bende öğrenmek istiyorum atyık allah nasip ederse temmuzdaki kontrolümde  öğrenirim inşallah  :amin:

ferdacım ya bendede sol kalçamda ara ara bıçak batıyomuş gibi oluyo adım atarken çok rahat hissedebiliyorum eşime söyledimde doktora demedim açıkçası neden oluyoki acaba  :icon_scratch:  benden kaynaklanıyodur diye hiç söylemek aklıma gelmedi seni duyunca kafama dank etti demek kemiklerimizden çalıyo küçük afacanlara hele bi gelsin ben sorarım ona  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: bende onu yerim  :D
günaydın edacım  :hello:
saol canım ya gerçekten sonunda öğrendim
sabredemez olmuştum artık
kalçada ağrı bende de çokk
kuyruk sokumu kemiğimde çok ağrıyor
zor oturuyorum bazen  ;D

Uploaded with ImageShack.us

❤ հმzεlἶო ❤

bende bebisimi cok ozluyorum ama ikili testten sonra ultrasona almadilar ve 20. haftayi bekletiyorlar cinsiyet ogrenmek icin. o arada ultrasona acil bir durum olmadigi surece bakmiyorlar. 9 hafta bebegimi goremiyorum. yurtdisinda yasadigim icin burda boyle :(
(avustralya)
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

esmerim0608

günaydın herkese bende 5hafta 5 ghünlük hamileyim dün doktora gittim keseyi gördüm...fakat kalp atışları duyulmadı normal demi bu durum....kalp atışlarını siz ilkdefa ne zman duydunuz....

elif35

kızlar o magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor o batmalar kasılmalar ben 2 ay neler çektim bilemezsiniz bol bol süt için yoğurt yiyin peynir yiyin bebişiniz artık sizin kalsiyumunuzu çalmaya başlıyor çünkü minik hırsızlar  :k06: bir de su içmeyi ihmal etmeyin eğer kusuyorsanız soda için arkasından  çünkü kusunca bütün vitaminler mineraller gidiyor ve sodada mineral var

.
Alıntı yapılan: esmerim0608 - 05 Haziran , 2010, 11:05:07
günaydın herkese bende 5hafta 5 ghünlük hamileyim dün doktora gittim keseyi gördüm...fakat kalp atışları duyulmadı normal demi bu durum....kalp atışlarını siz ilkdefa ne zman duydunuz....

canım o kişiden kişiye değişir yani döllenmeden kaynaklı ben 5+6 da bebeğimide kalp atışını da görmüştüm ama sibel 7 haftaya yakındı galiba gördü büyük ihtimalle bir dahaki gittiğinde görünür sıkma canını kendine dikkat et yeter

ESİNCİK

benm de 5+1 de görünmedi kalp atışı, 1 hafta sonra gittik pıtır pıtır atıodu. Şimdi abi olduk. Bu arada ben hepatit b aşısı oldum kızlar siz aşılı mısınz?

Balböceği

Alıntı yapılan: ☺ ζ Ĭ ģ ₫ e м ☺ - 05 Haziran , 2010, 10:07:12
bende bebisimi cok ozluyorum ama ikili testten sonra ultrasona almadilar ve 20. haftayi bekletiyorlar cinsiyet ogrenmek icin. o arada ultrasona acil bir durum olmadigi surece bakmiyorlar. 9 hafta bebegimi goremiyorum. yurtdisinda yasadigim icin burda boyle :(
(avustralya)

cigdemcim sizdedemi oyle var demkki yurtdisinda normal bende yurtdisindayim hemen bakmadilar 1 ay bekledim bende  :sad1:

ESİNCİK

özele gidersen nerdeyse her hafta çağırıo burda :k06: :k06: ama devlette ayda 1 falan.

Balböceği

Bizim burda sagligina gore yani kansizsan yada bi sorun varsa ayda 2 3 kere
ama gayet iyisen ayda 1 kere bile yetiyor  :k06: :k06:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

selamlaaaarrrrr  Kizlarrrrr... Bizde Araligin 26'sina bekliyoruz bebisimizii :)
nede cok hamis var o zamanda dogurcak olan  :laughing7:

ESİNCİK

ayşenur senin karnın çıktı mı yoksa bnm gibi ilk 3 ay gaz şişi mi?

#tugba#

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Haziran , 2010, 12:01:24
kızlar o magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor o batmalar kasılmalar ben 2 ay neler çektim bilemezsiniz bol bol süt için yoğurt yiyin peynir yiyin bebişiniz artık sizin kalsiyumunuzu çalmaya başlıyor çünkü minik hırsızlar  :k06: bir de su içmeyi ihmal etmeyin eğer kusuyorsanız soda için arkasından  çünkü kusunca bütün vitaminler mineraller gidiyor ve sodada mineral var

Bunu öğrendiğim çok iyi oldu teşkler bendede var o sorun  :icon_scratch:

Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...