2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

yağmur8183

Selam Kızlar,uzun zamandır giremiyordum siteye,hamişler çoğalmış maşşallah.. Biz 3 ayı Bitirdik allaha şükür..biraz sorunlu oldu ama buna şükür, üç hafta önce gezmek amacıyla samsuna arkadaşları ziyarete gittik, çok yormuşum kendimi, yorduğumu hissetmedim ama,yorulmuşum..3 gün hastanede yattım kanamadan dolayı.. insan nasıl korkuyor,anlatamam kanı görünce korkudan titremeye başladım,birşey olacak diye çok korktum..Rabbim kimseye göstermesin,İkili testimi yaptırdım bu arada gayet iyi çıktı, bundan sonrakilerde umarım iyi çıkar.. Doktor muayenede Bebiş Erkeğe benziyor dedi, kasım bebişleri hep erkek olacak galiba...Benide listeye eklerseniz sevinirim kızlar...

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 20 Mayıs , 2010, 15:54:50
selam kizlarrrr nasilsiniz ya sizde benim gibi gece ates basmalariniz oluyormu gece yaniyom gunduz usuyom ben  :ehi: :ehi:
Benimde hamileliğin başlarında oluyordu canım, geçer merak etme...

Balböceği

gecmis olsun yagmur rabbim  herkese saglikli gebelik nasipetsin  :amin: :amin:

bu arada msj yanitladigin icin ayrica tsk ederim cunku inan bu atesten dayanacak gucum kalmadi
yani soguk suyun altina bile girsem girerim  :cildir: :cildir:

yağmur8183

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 20 Mayıs , 2010, 16:15:55

bu arada msj yanitladigin icin ayrica tsk ederim cunku inan bu atesten dayanacak gucum kalmadi
Telaşlanma canım ya, benim de tam tersi olmuştu, gündüz buz kesiyordu vücudum, gece yanıyor, üstümdeki yorganı fırlatıyorum o derece... Bu arada bebegin hayırlı olsun tekrar tekrar, rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.. 

Balböceği

Alıntı yapılan: yağmur8183 - 20 Mayıs , 2010, 16:24:44
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 20 Mayıs , 2010, 16:15:55

Telaşlanma canım ya, benim de tam tersi olmuştu, gündüz buz kesiyordu vücudum, gece yanıyor, üstümdeki yorganı fırlatıyorum o derece... Bu arada bebegin hayırlı olsun tekrar tekrar, rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.. 
saol cnm ama seninde dedigin gibi gece yaniyorum gunduz usuyorum bendeee

Mine'l Aşk

Arkadaşlar bende son bir kaç gündür çok kötü hissediyorum kendimi...Burnum tıkanıyor,ellerim ayaklarım buz gibi ama içim yanıyor sürekli soğuk şeyler istiyor canım..Yataktan kalkasım hiç yok...Ne olacak böyle bilmiyorum...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: **Mavera** - 20 Mayıs , 2010, 23:42:52
Arkadaşlar bende son bir kaç gündür çok kötü hissediyorum kendimi...Burnum tıkanıyor,ellerim ayaklarım buz gibi ama içim yanıyor sürekli soğuk şeyler istiyor canım..Yataktan kalkasım hiç yok...Ne olacak böyle bilmiyorum...

canım ben de öyleyim.hep yatasım var. soğuk soğuk erk yiyorum durmadan.herkes farklı geçiriyomuş bu dönemi.biz de rahat geçiririz inşllh
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: ☺ ζ Ĭ ģ ₫ e м ☺ - 20 Mayıs , 2010, 12:41:44
kizlar benimde 2li test sonucum dusuk risk cikti. allahim nazarlardan saklasin insallah  :amin:

canım geçmiş olsun üzüldüm.içni ferah tut diycem ama biliyorum söylemek kolay. bebeğin için kendni üzme ki o da üzülmesin. rabbim korusun bebişini.inşllh iYİ HABERLER BEKLYORUZ SENDEN

❤ հმzεlἶო ❤

cnm uzulme cunku dusuk risk en iyi risk seviyesi :D
hic kimse risk yok diyemez zaten ama degerlerim ve olcumler iyi cikti.
uzulecek bisi yok allah izin verirse.
sadece bulanti ve istrifra beni mahvediyor.
ev isi vs hersey duruyor oyle. hic halim yok.
esimle takisiyoz bu konuda  :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

iyi haberlerine çok sevindim. ev işini de boş ver  :nono: kalsın bi süre. benim evim de çok kirli yazı bekliyorum tatil girince inşllh yapıcam

rabbim bebişlerimizi korusun ve bize bağışlasın

❤ հმzεlἶო ❤

amin cnm tesekkurler iyi dileklerin icin. allahim hepimizin bebislerini korusun insallah  :amin:  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

gulsahcr

merhaba kızlar. Ben de 14 kasım gibi bebişimi kucağıma alacağım inşallah:)

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

inşllh cnm.rabbim hepimize sağlıklı bebişler nasib etsin

shabby

havuç        167 gün sonra bebeğin kucağında (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)       
yıldız          168 gün sonra bebeğin kucağında(bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)       
Findik kurdu  178 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)   
Esincik       180 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)       
Cigdem     180 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η (100lü rakamlarrr )     
Mavera       184 gun sonra bebegin kucaginda 100lü rakamlara inmiş bulunmaktasın:))                             
Nestur        186 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)         
eda_m       203 gün sonra bebeğin kucağında (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)       
melekk         216 gün sonra bebeğin kucağında(bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)       
ELif            216 gun sonra bebegin kucaginda (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)         
Cunfer_u     218 gun sonra bebegin kucaginda  (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla)       
Shabby      221 gün sonra bebeğin kucağında   (sabah sabah beni üzme bebişim yav)                                 
Balbocegim  229 gun sonra bebegin kucaginda  (bir an önce geçsin günler de bebeğine kavuş sağlıcakla) 

bir haftadır kimse listeyle ilgilenememiş.bir hesap yaptım ama doğru mu yanlış mı bilemedim. yanlışsa düzeltin e mi?yeni gelenler de var. onların da isimlerini ekleyeceğim şimdi. biraz bekletcem.     

shabby

havuç            167 gün sonra bebeğin kucağında       
yıldız             168 gün sonra bebeğin kucağında       
Findik kurdu   178 gun sonra bebegin kucaginda 
Gülsahcr        178 gün sonra bebeğin kucağında
Esincik          180 gun sonra bebegin kucaginda       
Cigdem         180 gün sonra bebeğin kucağında sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η     
Mavera         184 gun sonra bebegin kucaginda                             
Nestur          186 gun sonra bebegin kucaginda       
eda_m          203 gün sonra bebeğin kucağında       
melekk          216 gün sonra bebeğin kucağında     
ELif              216 gun sonra bebegin kucaginda         
Cunfer_u       218 gun sonra bebegin kucaginda       
Shabby         221 gün sonra bebeğin kucağında   
Hayrunisa      223 gün sonra bebeğin kucağında                             
Balbocegim    229 gun sonra bebegin kucaginda 
maviş 06       234 gün sonra bebeğin kucağında 

sevgili gülşah 23 ve yağmur8183 bebeklerinizin olası doğum tarihlerini belirtirseniz sevinirim ki listeye tam olarak ekleyelim.

Balböceği

safak listesindeki arkadaslar 226 yazmis burda cok fazla yazilmis