28 Nisan , 2024, 05:04:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

tamam tatlım ya çok saol. bakalım adet olacak mıyım? kasık ağrım var ama... inşallah hamileyimdir...

Hayrünisa

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 05 Mayıs , 2010, 12:56:58
tamam tatlım ya çok saol. bakalım adet olacak mıyım? kasık ağrım var ama... inşallah hamileyimdir...

inşlah  canım rabbim gönlüne göre versinn

dilara ışık

HAYRÜNİSA SEN SOĞAN SUYU İÇERKENMİ HAMİLE KALDIN....SOĞAN SUYUNUN DÜŞÜK YAPTIRDIĞINI BİLİRDİM...AMA KURUNTU...BENDE BAŞLIYCAM BU AY...HABER VERİRSEN SEVİNİRİM..

Hayrünisa

Alıntı yapılan: dilara ışık - 06 Mayıs , 2010, 10:06:12
HAYRÜNİSA SEN SOĞAN SUYU İÇERKENMİ HAMİLE KALDIN....SOĞAN SUYUNUN DÜŞÜK YAPTIRDIĞINI BİLİRDİM...AMA KURUNTU...BENDE BAŞLIYCAM BU AY...HABER VERİRSEN SEVİNİRİM..

eve tcanım ben karar vermiştim soğan suyu içmeye.. bu ay 2. ayımdıı.ilk ay içtim adet oldum.2.ay içerken hamile kaldım.allah şükür

degerizm

Bir pko lu olarak böle hamile kalanları görmek ne kadar güzel bişi. Darısı hamile kalamayan pkolu ların ve herkesin başına. Umudum hamile kalan pkoluları görünce kat kat artıyor... Soğan suyu içtim. Şimdi arslan pençesi içiyorum. (saraçoğlu gönderdi) Ama 32. gün bugün ve hala adet olmadım... 5 gün önce idrar testinde negatif çıktı.

°•.ℓανιηуα.•°

değerizm canım inşallah hamilesindir. ben de bi kç gün önce kasık ağrısı ve kırmızı bi leke geldi. yarın yani 9 mayısta da adet olmam gerek. ama hala biişiy yok. test yapmaya da korkuyorum.. offf.... hamile miyim değil miyim. aslında değilimdir gibi...

degerizm

Lavicim, 35.gün ve tık yok hala. Test te yapmadım. Adetten 3 gün öncesi yapmıştım negatifti. Sen ne durumdasın canım test yaptın mı? Ya da adet oldun mu?

degerizm

Ben adet oldum ama tam olarak sökülmedi. Neyse buna da şükür diyorum artık... Çok geçmeden adet oldum. Şu pko illeti insanı hep ümitlendiriyor geciktikçe adetler.

degerizm

Lavi seni çok merak ettimmm.... Nerdesin? Bebek var mı yok mu ?

°•.ℓανιηуα.•°

canım burdayım.. uzun zamandır giremiyorum canım ya sürekli memurlar netteyim,atamaları bekliyorum. o nedenle giremiyorum bu siteye.

benim de 9 mayısta olmam gerekti ya,hala olmadım. geçen gün idrar testi  de yaptım,negTİF...:( artık umutlanmaktan yoruldum. bence bebek yok ama pko yüzünden geç kalıyo işte. bıktım artık. neden biz de normal sağlıklı bayanlar gibi değiliz....

n-i-d-a

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 13 Mayıs , 2010, 23:33:07
canım burdayım.. uzun zamandır giremiyorum canım ya sürekli memurlar netteyim,atamaları bekliyorum. o nedenle giremiyorum bu siteye.

benim de 9 mayısta olmam gerekti ya,hala olmadım. geçen gün idrar testi  de yaptım,negTİF...:( artık umutlanmaktan yoruldum. bence bebek yok ama pko yüzünden geç kalıyo işte. bıktım artık. neden biz de normal sağlıklı bayanlar gibi değiliz....
iyi akşamlar canım ben gayet sağlıklıyım ama benimde olmuyor her şeyin vakti var üzme kendini
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

degerizm

Lavi ben Saraçoğlu'nun gönderdiği arslan pençesini içtim. 27 günlük göndermiş bitti, ertesi gün adet oldum, 35. günde.
Ama tam sökülmedi, az geldi bu ay. Neyse bunada şükrediyorum artık.
10 gün sonra yine soğan suyu içmeyi düşünüyorum.
Saraçoğlunu aradım az geliyor deyince oradaki kızlar haftaya sizi arayacağız dediler.  Zaten arayın haber verin demişlerdi.
Bi de ev aldık kredinin çıkmasını bekliyoruz. Ben bu ara bebek yerine evi düşünüyorum daha çok...
Meşgale olacak bişiler yaratmak gerekiyor...
Bu pko illeti insanı böle umutlandırıyor işte. Adet zamanında gelse bu kadar sıkıntı yapmayız. Ben adet olunca seviniyorum.

Nerde yaşıyorsun, çalışıyorsun lavicim...

elenora_22

merhaba bayanlar bende bu siteyi yeni keşfettim benimde bekarlıktan bu yana p.o. var 6 ayda bir adet görüyorum ama çok önemsemedim diane35 kullandım senelerce ama hiç düzene girmedi 1,5 yıl önce evlendim iki ay korundum sanki çocuk olacakmış gibi iki aydan sonra doktora gitmeye başladım glıkofen kullandım adet zamanlarında klomen verdi ama hiç yumurta büyümedi 5 ay her adette klomen klondım bişeyden çaktığı yok adettim yine düzene girmedi hep haplarla söktürdü bei en son rahim filmi dedi sizin dediğiniz iğne ne bilmiyorum ama göbekten bi iğne olmam gerekiyormuş önceden rapor çıkarılıyormuş ama şimdi çıkarmıyormuş devlet zevki işmiş bi reçete verdi ecaneye giitim 900 tl hesap çıkardı bana şoka giirdim askıya aldım yine umutlandım ama bu ayda tık yok çok  zor hergün bebek varmı diye soruyor eş dost akraba boğuluyorum sözlerden bazende sırf onlara yok demek için kalmasam diyorum ama çok istiyorum bi yavrum olsun [/center] çoookk [/b] :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

canım benim çok geçmiş olsun. biz 9 aylık evli olmamıza rağmen herkes sorup sıkıştırıyo. bebek yok mu diye.. içini ferah tut. yalnız sana tavsiyem çok iyi bi doktor bul,sürekli ona git. nerde yaşıyorsun bilmiyorum. mesela ben bi ilçede yaşıyorum. o nedenle işim çok zor. ve sürekli burda kalmayacağım için sabit bi doktor da bulamıyorum..... offfff.......

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: degerizm - 14 Mayıs , 2010, 13:59:48
Lavi ben Saraçoğlu'nun gönderdiği arslan pençesini içtim. 27 günlük göndermiş bitti, ertesi gün adet oldum, 35. günde.
Ama tam sökülmedi, az geldi bu ay. Neyse bunada şükrediyorum artık.
10 gün sonra yine soğan suyu içmeyi düşünüyorum.
Saraçoğlunu aradım az geliyor deyince oradaki kızlar haftaya sizi arayacağız dediler.  Zaten arayın haber verin demişlerdi.
Bi de ev aldık kredinin çıkmasını bekliyoruz. Ben bu ara bebek yerine evi düşünüyorum daha çok...
Meşgale olacak bişiler yaratmak gerekiyor...
Bu pko illeti insanı böle umutlandırıyor işte. Adet zamanında gelse bu kadar sıkıntı yapmayız. Ben adet olunca seviniyorum.

Nerde yaşıyorsun, çalışıyorsun lavicim...

ah canım ya bi adet olabilsem ben de içmeye başlicam şu soğan suyunu. ve ibrahim saraçoğlunu ben de aricam. canım ya ben erzurumda yaşıyorum,çünkü burda öğretmenim. ama tayinlere az kaldı. artık hayırlısı...