27 Nisan , 2024, 22:02:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

degerizm

Mart güneşi,  öyle kistler bilmiyorum ağrı yapar mı ama içtiğin ilaçlar varsa onlar da yapabilir....

martgüneşi

şuan ilaç kullanmıyorum ama kasığımda ağrı oluyor doktorumada dedim birşey demedi

°•.ℓανιηуα.•°

canım bendeki kistçikler ağrı yapmıyo.. eğer polikistik oversen o kistler yapmıyo zaten bildiğim kadarıyla. ama çikolata kisti vs.. varsa onu bilemem. polikistik overlilerdeki kist değil aslında,atılmayan yumurtalarımız.. onlara kist diyolar...

°•.ℓανιηуα.•°

acaba ğolikistik overi olup da hiç tedavi olmadan hamile kalan var mı?

degerizm

Canım mutlaka vardır. Bak sana site önereceğim. Saraçoğlunun sitesi
http://www.saracoglu.at/bolum.php?name=ziyaretci
Burada o kadar çok hamile kalan olmuşki "kontrol f" diyip soğan yaz bak sonuçlara.... Doğal yolla çok hamile kalan var. Hem eşi hem kendinde sorunu olup hamile kalan çok... O yüzden umudunu yitirme.

Böcüğüm

kızlar ümütsiz olmayın bende pco um az önce tahlil yaptım pozitif 3 yıllık evliyim bu arada RABBİM ol deyince olmayacak hiç bişey size tavsiyem soğansuyunu muhakkak için bide icir bi dönem tedavi oldum ama nasip olması bu ay soğan suyu içtim ve incie yiyodum ceviz de yedim RABBİM sebep etti belkide bunları RABBİM aizlerede nasip etsin işlh :amin:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

°•.ℓανιηуα.•°

ya kızlar gerçekten şu kürlere falan inanmıyorum. soğanı ve inciri günlük hayatımda çok tüketen bi insanım. ayrıca ben de 10 gün süre ile o soğan suyu illetini düzenli olarak içitm. ama midem yandı,asit salgıladı. midem altüst oldu. soğan adını bile duymak istemiyorum. o derece tiksindim. en iyisi direkt aşılama ve o da olmazsa tüp bebek...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Böcüğüm - 20 Nisan , 2010, 18:30:28
kızlar ümütsiz olmayın bende pco um az önce tahlil yaptım pozitif 3 yıllık evliyim bu arada RABBİM ol deyince olmayacak hiç bişey size tavsiyem soğansuyunu muhakkak için bide icir bi dönem tedavi oldum ama nasip olması bu ay soğan suyu içtim ve incie yiyodum ceviz de yedim RABBİM sebep etti belkide bunları RABBİM aizlerede nasip etsin işlh :amin:

canım ya çok sevindim gerçekten.... ;) Allah sağlıklı bi şekilde bebişini kucağına almayı nasip etsin...  :amin:

nikko

Alıntı yapılan: Böcüğüm - 20 Nisan , 2010, 18:30:28
cok sevındım senın adına ama nasıl pozıtıf cıktı hıc ılac falan kullanmadınmı Allah saglıklı bebegını kucagına almayı nasıp etsın ınsallah canım

°•.ℓανιηуα.•°

dilara ışık

LAVİCİĞİM HİÇ MERAK ETME DAHA YENİ EVLİSİN..BAK BEN 2 YILLIK EVLİYİM..BİR ÇOCUĞUMU KAYBETTİM...ŞİMDİ PKO LUYUM BENDE..AMA MUTLUYUM BÜTÜN TAHLİLLERİM TEMİZ..SADECE B12 VE VİTAMİN C EKSİK..TÜPLERİM AÇIK..SENDE RAHAT OL RABBİM MUTLAKA SANADA Bİ ZAMAN VERMİŞTİR..AMA DEDİĞİM GİBİ DR İYİ SEÇ...PKO LU OLMAK ÇOCUK SAHİBİ OLMAYA ENGEL DEĞİL...RAHATLA HERŞEYİN ÇARESİ VAR ARTIK..BEN İNANIYORUM..BİRGÜN HEPİMİZİN OLACAK...SABIR SADECE... :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

dilaracım çok teşekkür ediyorum canım. evet ben de ümit ediyorum bi gün olacak. ama ne olur çok bekletmesin bizi... özlemiyle doluyum.... sana da geçmiş olsun canım. bebğini kaybetmene çok üzüldüm. ama rabbim dağına göre kar verio. kaldıramayacağın yük vermez. dediğin gibi sadece sabır...

Hayrünisa

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 04 Mayıs , 2010, 18:02:46
dilaracım çok teşekkür ediyorum canım. evet ben de ümit ediyorum bi gün olacak. ama ne olur çok bekletmesin bizi... özlemiyle doluyum.... sana da geçmiş olsun canım. bebğini kaybetmene çok üzüldüm. ama rabbim dağına göre kar verio. kaldıramayacağın yük vermez. dediğin gibi sadece sabır...

lavi canım sıkıntı yapmaa soğan kürünü araştır saraçoğlunun sayfasından ve itinayla yap içç.41 gün meryem suresini .eşinde bir sorun va rmı bilmioyrum.bak canım benim eşimde hareketlilik cok düşüktü o da bi yandan tedavi oluyordu.değerleri cok yükseldi doktrun verdiği ilaçlar sayesinde.birde bende 7-8 aydır an ballı fındık yaptım. ilaçsız adet olamıyordum soğan suuy içerek adet oldum hatta gene adet olmayı bekliyordum. ama ben bekelrken aalha şükür ki hamile kalmışım.ama soğan suyu faydalı. herşeyin vakti satti varr.rabbimde sana naisp edecek inş.

°•.ℓανιηуα.•°

canım ya tamam bu soğan suyunu tekrar içmeye çalışacam. bana destek ol... şimdi normalde 9 mayısta adet olmam lazım. ama bu gün (4 mayıs) hafif kırmızımsı akıntım geldi ve kasıklarımda ağrı var. ilk gördüğümde çok sevindim belki yerleşme kanamasıdır falan diye ama sonra saçmalama dedim kendime  :) şimdi ben bu soğan suyunu adetimin kaçıncı günü içmeye başlayayım?

Hayrünisa

BAK  CANM ADET OLUYORSUN BVİTİYOO  YA YIKKANDIKTAN EN AZ 7 GÜN SONRA BAŞLIYORSUN.15 GÜN İÇİYORRSUN ZATEN BİTİNCEDE ADET OLUOYRSUN HAA BİDE CANM SARAÇOĞLUNUN SİTESİNDE SOĞAN KÜRÜNÜ COK İİ İNCELEE BENDE GENE YARDIMCI OLURUMM AMA SİTEYİ İNECELEE  :love7: