27 Nisan , 2024, 16:42:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

Balböceği

bebto yas kac daha nisanliymisin bende evlisin sandimm bu ne acele

Balböceği

daha gencsin hele bi evlennn bakalim senin icin ne hayirliis olcakkk

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende evlenmeden strese giren ilk seni görüyorum bebto
canım önce bir evliliğin tadını çıkar,çocuğum olsun diye mi evleniyorsun yoksa

Böcüğüm

ben 3 senedir pco yum daha çocuğum olmadı ama nasip payını düşünüyorum bi çok pco lu hamile kalabiliyo şimdiden bu kadar baskı yapma yumurtalıklarına hormonlarına benim yengem pco 4 tane çocugu var 3 çocuktan sonra pco olduğunu öğrendi 4 . ise nasip olursa şuan hamile spor yaparken hamile olduğunu öğrendi RABBİM e sığın çok şükür pco mu ALLAHIM ın verdiği çocuğa engel olacak belki bi sınav belkide bi sebep tir olmamasına RABBİM kün fe yekün diyendir ancak o ol derse herşey olur yeterki istemesini bilelim daha gelmemeiş günlerin acısını neden şimdi çektiriyosun kendine relax ol canım
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....

bebto

he canım bndekilerde küçük ve azmış bunlar engellemez dedi ama bndeki hormon biraz yüksek çıktı sana kan tesri yapmadılarmı hormonlarım fsh:5.4 lh:3.24 diğerleri normal bide testesteronlarım sınırda böyle yani bnde ilk kez adet gecikmesi oldu ondan gttim böyle ilaçta vermedi zaten düzenli olmuşsun bu zaman kadar vermem gerekmiyo dedi

βαlκιz

hiç test falan yapılmadı
diyorum ya doktorum şerefsizin tekiydii
bende saftım accık
daha 17 yasımdaydım nerden bilim kist ne doktora uydukk
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

bebto

heee tamam sağol böcük öyle ya ama çocuk görünce içim akıyo ne bilim olur inşallah

βαlκιz

canım bi evlendee öncee ondan sonra olmazsa düşünürsünn
stres en büyük neden çğnküüüü
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

yani bebto sana inanamıyorum.. yahu hem yaşın küçük,hem henüz evli değilsin hem de akıbetin belirsiz.. belki olacak... ama bak garantisini veriyorum böle stresli olursan emin ol olmicak..

ben hala adet olamadım bu arada  :honk: :honk: :honk:

Böcüğüm

canım soğan suyu iç sökülmeye yardımcı olabilir adetin 3. günü adaçayı iç yumurtlama dönemine kadar adetin düzenli olmasını sağlıyo bol bol incir tüket faydası oluyo  :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

tamam tatlım adaçayını da içerim... soğan suyu içtim.. glukofen de içiyorum... incir yemedim. ada çayı da içmedim. bi de onları deneyeyim. inşallah hamileyimdir  :sad1:

Böcüğüm

işlh hamilesindir canım bunlara gerek kalmaz pco gecikme yaptığı için bunları sana tavsiye ediyorum bide kilolarımızı vermemiz en iyisi bizim için hastalığı  yarıya düşürür vereceğimiz kilolar

°•.ℓανιηуα.•°

evet canım inşallah hamileyimdir. bu gün itibariyle 4 haftada 4 kilo vermiş bulunuyorum  :laughing7: doktor da sürekli kilo vermen gerekio diyo. artık hayırlısı diyorum. glukofeni içenler hamile kalıyomuş. ben de içiyorum 4 haftadır. bakalım artık  :amin:

degerizm

Kızlar bugün adet oldum. Soğan suyunun 8. günü bugün, 15 güne tamamlayacağım. Sonra da Saraçoğlu'nun gönderdiği bitki çayını (arslan pençesi) içeceğim.
Tam iki ay oldu.
1. soğan suyunda adet oldum.
2 ve 3. soğan suyunda adet olamadım.
4. soğan suyunun ortasında adet oldum.
O yüzden ben adet olamıyorum içmeyeceğim demeyin, sabredin.
Perşembe günü gideceğim doktora bakalım kistler ne durumda çok merak ediyorum.
Bu arada tüplerime de baktıracağım.
Tarçın + bal + çörek otuna da yarın başlıcam kısmet olursa....