1 NİSAN SÜRPRİZİİİ

Başlatan gülay t., 01 Nisan , 2009, 15:26:10

« önceki - sonraki »

кคг๔єlєภ ♥ ♥

gulaycımınan cok sevındım hemde cok
ama anlamadıgımsey 1NISAN SAKSI DEMISSIN senın bıze yaptıgın bır sakamı ....yoksa bebısın sana yaptıgı bır sakamı:????

bulut-84

slm çigdem nasılsın nasıl gidiyo hasta olmadın demi daha inş olmamışındır

bulut-84

kARDELENİM ADIN ÇİGDEMDİ DEMİ YANLIŞ HATIRLAMIYORUM YANİ

melek_pelin

Alıntı yapılan: gülay t. - 01 Nisan , 2009, 20:19:31
Melekcim çook sağol canım. Bir şey itiraf edeyim senin, Ceyloşun ve diğer bir arkadaşın daha (ismini unutttum canım ya kusura bakma) üzüldüğü bu  günlerde  bu haberi yazmayı çok düşündüm. Hatta Şekerkızla çok didiştik bu konuda. Ben yazmayayım dedim belki üzerim fark etmeden ama şekercim sağolsun yaz sevincini paylaşırsın dedi. Bilemedim vallahi yazdım sonunda ama gerçekten böyle bir şeye sebep olmak istemem hiç Çünkü yaşadıklarınızı tahmin edebiliyorum. İnşallah acınızı hatırlatmamışımdır. Ve yine inşallah en hayırlı zamanda sizlerin de güzel haberlerinizi alırız. :amin:

tatlım olur mu öyle şey tabi yazcaksın daha da çok sevindim valla, ne güzel dedim çok sevindim, herşey nasip güzelim burda sevincimizi de acımızı da hep beraber paylaşıcaz tabi, yoksa arkadaşlığın ne anlamı kalır ben kötü şeyler yaşadım ama bu bana çok şeyler kattı en önemlisi anne olmanın ne kadar zor olduğunu anladım şimdi tüm annelere daha saygıyla bakıyorum ve yeni anne adayları olduğunu duyunca da eskisinden daha fazla seviniyorum, hayatın kendisi bu herşey var içinde ölüm de var yaşam da biz bunu değiştiremeyiz kesinlikle o yüzden bunla yaşamaya alışmak zorundayız o yüzden lütfen öyle düşünme daha fazla üzersin beni, ben atlattım zaten kötü günleri :) bugün spora başladım soğan suyu da içiyorum bir an önce vücudu toparlayı 4-5 ay sonra yaz sonrası çalışmalara devam etcem inşallah :) o zaman ben de sana veririm güzel haberleri inşallah :) :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

betüs26

gülaycım çooooooooooooooook sevindim  canım :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: üzmeyi istemediğin diğer kişi benim sanırım ama inan hiç alakası yok ben hamile haberi alınca içim kıpır kıpır oluyor aksine iştaha geliyorum bir an önce şu dinlenme bitsede hamiş kalsak hayırlısıyla diye .öyle düşünme canım lütfen ben herşeyin allahtan geldiğine gönülden inandığım için bu olayı aştım artık sanırım melek pelinde öyle ceyloşşta toparlıycak inşallah ben hiç umudumu yitirmedim bunun için sebepte yok zaten herşey allahtan o verir o alır isterse ama birgün bizimde yüzümüzü güldürüp bebişlerimizi kucağımıza almayıda nasip eder rabbim inşallah şimdi öncelikle dualarımız seninle sağlıklı sıhhatli kolay bir hamişlik geçirirsin inşallah gülaycım çok sevindim inan  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ceyloşun çok tatlı bir kızı var resmini gördüm canım mbenim ya allah onada bir kardeş verir inşallah melek pelinle bizde gelicez nasipse arkandan ama biraz zamanı var bizim dinlenmemiz lazım önce benim 5 ay falan seni tebrik ediyoooooooooor ve de kocaman öpüyorum :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

gülay t.

Betüşçüm teşekkür ederim canım .Melekcim ve Betüşçüm inanın üstümden bir yük kalktı günlerdir düşünüyorum ben test sonucunu aldığım gün yazmayı düşündüm ama bir türlü içim rahat etmedi. Şeker kız beni ikna etti. İnşallah Rabbim sizlere de en hayırlı zamnda yeniden verir.  :amin:

melek_pelin

Alıntı yapılan: gülay t. - 01 Nisan , 2009, 23:45:02
Betüşçüm teşekkür ederim canım .Melekcim ve Betüşçüm inanın üstümden bir yük kalktı günlerdir düşünüyorum ben test sonucunu aldığım gün yazmayı düşündüm ama bir türlü içim rahat etmedi. Şeker kız beni ikna etti. İnşallah Rabbim sizlere de en hayırlı zamnda yeniden verir.  :amin:

inşallah tatlım sağlıklı olsun da yeterki ben beklemeye razıyım bu sefer :) herşey olacağına varır :)

gülay t.

[gülaycım belinde falanda ağrı oldumu benim bu ay belim çok ağrıdıda )

Ayşenurcum belim neredeyse hiç ağrımıyor çok az bir ağrı var. Benim hamileliğe dair pek bir belirtim yok açıkçası göğüs ağrısı dışında. O yüzden pek ihtimal vermiyordum hamile olduğuma. Ama adetim geciktiği için bir yandan da ilişkiye girmiyordum eşimle tedbiren. Sonra dedimki kendi kendime belki de bebek yok ve ben boşuna eşimi ihmal ediyorum. Sırf bu yüzden gidip kan testi yaptırdım içim rahat etsin diye. Kan testindeki oranı görünce inanamdım herhalde testler karıştı diye düşündüm :k06: Defalarca ismimi kontrol ettim. Ama galiba benimdi bu test. Bugün doktora gidince içim rahat etti.

gülay t.

Sedefçim, Swencim ve Kardelencim canlarım çok teşekkürler bu güzel cümleler için. Kardelencim canım sürprizi bebek yaptı. Ama ben şaka yapmıyorum.  Bugün gördüm ultrasonda keseyi  o yüzden bugün yazdım sizlere.İnşallah sen de ameliyattan sonra en hayırlı zamanda anne olursun. Bu arada az kaldı ameliyata değil mi? Rabbim şifa versin ve yardımcın olsun inşallah.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: bulut-84 - 01 Nisan , 2009, 22:49:16
kARDELENİM ADIN ÇİGDEMDİ DEMİ YANLIŞ HATIRLAMIYORUM YANİ
ısmımburcak.... sagolcanımsen nasılsın

gülay t.

Evet Melekcim haklısın Rabbim öyle güzel ayarlıyor ki herşeyi, inanıyorum ki en uygun zamanda veriyor mevlam. Çünkü herşeyi o biliyor hakkımzdan hayırlısını versin inşallah.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: gülay t. - 01 Nisan , 2009, 23:54:35
Sedefçim, Swencim ve Kardelencim canlarım çok teşekkürler bu güzel cümleler için. Kardelencim canım sürprizi bebek yaptı. Ama ben şaka yapmıyorum.  Bugün gördüm ultrasonda keseyi  o yüzden bugün yazdım sizlere.İnşallah sen de ameliyattan sonra en hayırlı zamanda anne olursun. Bu arada az kaldı ameliyata değil mi? Rabbim şifa versin ve yardımcın olsun inşallah.
canım benım   o zamn cok sevındım  :occasion5: :occasion5: :occasion5: ınankı  allah herkese nasıp etsın ...yuce rabbım kucagına almayı nasıp etsın :amin: :amin: :amin: :amin:
cnım amelıyata az kalmıstı ama bn dr mu degıstım  :-\
oda bıcok tahlıl verdı onları yaptırıyorum sanırım bı 15 gun ıcınde olucam .... :y25:

gülay t.

İnşallah canım herşey yolunda gider. İşin garibi ne biliyor musun geçen ay benim yumurtam çatlamamış yumurtalığımda kist var şu an. Ama bu ayki yumurta büyümüş ve döllenme olmuş. Rabbim dileyince sebepler ortadan kalkıyor adeta. Yani hem 1 adet kistim var hem de bebiş. Ama yumurtalık kisti olduğu için sorun olmaz bir süre sonra kendiliğinden geçer dedi doktor.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: gülay t. - 02 Nisan , 2009, 00:04:46
İnşallah canım herşey yolunda gider. İşin garibi ne biliyor musun geçen ay benim yumurtam çatlamamış yumurtalığımda kist var şu an. Ama bu ayki yumurta büyümüş ve döllenme olmuş. Rabbim dileyince sebepler ortadan kalkıyor adeta. Yani hem 1 adet kistim var hem de bebiş. Ama yumurtalık kisti olduğu için sorun olmaz bir süre sonra kendiliğinden geçer dedi doktor.
ısallah canımbı sorun cıkmadan dogumunu gerceklestırırsın.....ınankı cok sevındım...
senın bebek olmam sorunun neydı canım 4 senelık evlıydın sanırımdegılmı..dusuk vardı sende:((

gülay t.

Canım benim en başta yumurtam büyümüyordu. Doktor Klomen hap verdi ve ardından da çatlatma iğnesiyle kısa sürede hamile kalmıştım ama sonra düştü malum. Bir süredir de sorun yoktu ama denk gelmiyordu. Çok şükür bu ay oldu Allah'ın izniyle.