28 Nisan , 2024, 19:27:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

1 NİSAN SÜRPRİZİİİ

Başlatan gülay t., 01 Nisan , 2009, 15:26:10

« önceki - sonraki »

tılsım

canım allah sendende razı olsun bebeğine hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin inş.. çok sevindim inankiii allahım herkese nasip etsinn  :amin: :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

gülay t.

Amiiin Yeşimcim çok sağolun kızlar iyi ki varsınız. :muzz: :hello2: :love7:

tılsım

canım benim sende iyiki varsın ve meleğinde iyiki var  :k06: :k06: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

HATDEV22

gülay çok sevindim allah kucağına almayıda nasip etsin sağlıklı siatli  :hello2:

canım kan testi yaptım dedin 2 gün önce sonra kesemi gözüktü kanda çıması gerekmezmiydi hep kan kesin sonuçdiye biliyorum bizi aydınlatırsan bununla ilgili sevinirim.
bebiş istiyorum allahın iziniye

KATYUSA

GÜLAYCIM ÇOK SEVİNDİM CANIM   YAAAAA BENDE BEKLİYORUM 2 GÜN GEÇTİ BENİMDE TEST YAPTIM 2. ÇİZGİ HAFİF S,İLİK ÇIKTI AMA GEÇEN CUMA KAN TESTİNDE NEGATİF ÇIKMIŞTI KAFAM AKRIŞTI SENİN ADINA İNAN ÇOK SEVİNDİMÖ SAĞLIKLA BÜYÜT BEBİŞİNİ

gülay t.

Hatdevcim ben 2 gün önce kan testi yaptırdım ama 8 gün adetim gecikmişti. Bugün de doktora gittim üstten baktı ve keseyi gördü çok şükür. Daha önce düşük yaptığım için alttan muayene olmadım o yüzden adetimin bayağı geçmesini bekledim doktora gitmek için. 6. haftanın başlarında karından bakınca görülüyormuş internetten okudum ben de bugün gittim o yüzden

gülay t.

Katyusa, Hatdev sağolun kızlar , Katyusa canım gebelik gerçekleşince adet geçmeden de kan da çıkar aslında ama belki seninki geç döllenmiştir ve yeni yeni  yükseliyordur. İçinin rahat etmesi için kan testini yenile bence, çünkü idrarda silik çıktıysa kanda muhakkak çıkar.

KATYUSA

YİNE KAN TESTİ YAPTIRMAK İSTEMİYORUM KOLUM MOSMOR OLDU HALA ACIYOO EN İYİ BEKLEMEK BELKİDE HASTALANIRIM GERÇİ BUGÜN HASTALANMAZSAM HAM,LE OLMAM BAYA FAZLA GİBİME GELİYOOO BEN ŞİMDİYE KADAR BUAY 5 TANE TEST YAPTIM HEP TEK ÇİZGİ ÇIKTI BUGÜN HASTA OLAMASAM YARIN SABAH YİNE TERST YAPAYIM BARİİİ

gülay t.

İnşallah olmazsın hasta, ama diğer kolundan yaptırabilirsin testi birkaç gün daha geçince. Sıkma canını inşallah güzel olur herşey.

KATYUSA

AMAAKSIKLARIM AĞRIYOO GELECEK GİBİ SÜREKLİ WC DEYİM DİKEN ÜSTÜNDEYİM BUGÜNÜ BİR ATLATAYIM BEN BANKACIYIM VE TEFTİŞ AVR ŞUBEDE İZİN ALAMIYORUM BU ARA ONDAN GİDEMİYOM YARIN DOKTORUMA GİTSEM BELLİ OLURMU ACABA YANİ AKŞAM MUAYANESİNE GİDEBİLİRİM DE ANCAK

HATDEV22

kutyusa bencede git doktor görür inşallah güzel haberlerin gelir

KATYUSA

VALA GİTMEZSEM ÇATLIYCAM MERAKTAN BU AKŞAM GELMEZSE YARIN AKŞAM GİDİCEM MUYENAHANESİNE YİNE BANA BUGÜN UYKU YOK KIZLARRRRRRR

KATYUSA

GÜLASYCIM SENİNDE ADET GÜNÜN GEÇİNCE YADA GELMEYE YAKIN AĞRI OLMUŞMUYDU SANKİ HASTALANACAK BGİBİ OLDUNMUUU BEN HASTALANACAKMIYIM ACABNA SİZCEEEE

HATDEV22

katyusa canım hiç belli olmaz bu işler içini ferha tut bize yaz mutlaka yarın açtığmda senin hamiş haberini almak isyiyorum. canım ben 3 yıllık evliyim ilk evlendiğim sene düşük yaptım doğum kontrol hapı kullanıyordum. sonra bir ay ara verdim o zamanalar çocuk istemiyorduk hemen olmaz diye umut ediyordum . eşim korunmya devam etti bir gece filan bilemedin 2 gece korunmadık. sonra benim boynumda egzama çıktı cildiyeye gittim. bana antibiyotik verdi kullandım. daha sonrasında adetim bir hafta geçti fakat ben hamile olduğumu düşünmüyorum. adet düzensizliği vardı benden doğum kontrol haplarını kullanmadan önce sonra gittim doktora kan tesi çıktı hastalanacak gibiydim bende bu belli olmuyor canım aynı belirtileri hamileykende hissediyorsun her anne hamile olduğunu hissetmez

KATYUSA

BENDE 1 BUÇUK YILLIK EVLİYİM 1 AYDIR KORUNMUYORUM 5 İNDE HASTA OLDUM BU AY DÜN GELMESİ GEREKİYORDU 27 GÜNDE 1 BENİM 19 UNDA DOKTORA GİTTİM AĞRIM ÇOKTU İDRAR YILUNU ÜŞÜTMÜŞSÜN AMA FAZLA DEĞİL DEDİ 2 TANE YUMURTAN AVR VE BOYUTLARI ÇOK İYİ HİÇ BİR SORUN YOK DEDİ BUGÜN YADA YARIN ÇATLAMA OLUCAK DEİD İLAÇ VERDİ HAMİLELİĞE ENGEL DEĞİL KORKMA DEDİ BENTABİ İLAÇLARI SÜREKLİ KULLANMADIM 2 GÜN ANCA KULLANDIM ODA 4 İLAÇTAN 2 SİNİ KULLANDIM SADECE 15 İNDE 18 İNDE 20 VE 21 İNDE ÇALIŞTIK EŞİMLE YANİ HAMİ,LE OLASILIĞIM YÜKSEK AMA GEÇ DÖLLENMİŞ OLABİLİRİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM 5 GÜN SONRA ANA RAHMİNE DÜŞERMİŞ BEBEK EN ERKEN 5 GÜNDE ULAŞIRMIŞ  TABİ BEN DAYNAMAYIP 27 Sİ SABAHI ERKENDEN KAN VERDİM DOKTORA SORMADAN TEST YAPTIRDIM O ÇIKTI HALA DOKTORUN HABERİ YOK AMA BANA KALMA RİSKİN YÜKSEK DEMİŞTİ DOKTOR O YÜZDEN KAFAM KARIŞIK ARKADAŞIM İNŞ DUALRIMKABUL OLUR BENDE 1 NİSAN I HİÇ UNUTMAMM