28 Nisan , 2024, 20:12:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİMİ ALDILAR :(

Başlatan ceyloşş, 24 Mart , 2009, 19:47:07

« önceki - sonraki »

eleyna

hadı hayırlısı kolay gelsın bende  daha beklıcem
1 hafta

Ihope

arkadaşlar meraba ben aranıza yeni katıldım daha siteyi bile dolaşamadım benm sizlere bi sorum var ben hamile olup olmadımı bilmiyorum en son gecn ayın 13 unde adet oldum ve 2 gündür kendimi bi garip hissediyorum agzımda garip bi tat var böle kasıklarım catlicakmıs gibi ağrıyo 2 gündür hiç uyumadıgım kadr uyku uyudum buldum her köşede 5 dk bile olsa uyuyorum rahmimde bi acı var sanki oturup kalkarken canım yanıyo 2-3 saatte bir midem agzıma gelıo midemde garip bi yanma var bide 2 gündür akıntı başladı test alıp yapmayı düşünüyorum ama varsada cıkmaz diye biliyorum cünkü daha 1 hafta bile olmadı lütfen bana yardımcı olun hamilemiyim hamileysem ne zamn test yapsam anlarım?

yildiz168

canım ben adet olmama 1 hafta kala kan testi yaptırım çıkmıştı. hatta belki dahada uzun bir süreydi. belirtiler hamilelik belirtileri gibi ama bu kadar erken uyku ve mide bulantısı olması biraz psikolojik gibi geldi. ama bence bir test yaptır tatlım

cunfer_u

ceyloşum çoook geçmiş olsun canım... inan çok üzüldüm... allah sabır versin...  2-3 ay ara verdikten sonra çalışmalara devam canım... hem unutmaki cennette seni bekleyen bi meleğin olacak..  :'(

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Ihope - 10 Mart , 2010, 01:48:46
arkadaşlar meraba ben aranıza yeni katıldım daha siteyi bile dolaşamadım benm sizlere bi sorum var ben hamile olup olmadımı bilmiyorum en son gecn ayın 13 unde adet oldum ve 2 gündür kendimi bi garip hissediyorum agzımda garip bi tat var böle kasıklarım catlicakmıs gibi ağrıyo 2 gündür hiç uyumadıgım kadr uyku uyudum buldum her köşede 5 dk bile olsa uyuyorum rahmimde bi acı var sanki oturup kalkarken canım yanıyo 2-3 saatte bir midem agzıma gelıo midemde garip bi yanma var bide 2 gündür akıntı başladı test alıp yapmayı düşünüyorum ama varsada cıkmaz diye biliyorum cünkü daha 1 hafta bile olmadı lütfen bana yardımcı olun hamilemiyim hamileysem ne zamn test yapsam anlarım?
canım ben adetime 2 gün kala evde test yaptım çıkmıştı belirtilerin gebelikmiş gibi geldi bana hayırlısı olsun canım bence test alıp yap 2.çizgi silik bile çıksa 5 dakika içinde hamilesin demektir
can dediklerim....

Balböceği

Alıntı yapılan: cunfer_u - 10 Mart , 2010, 08:09:45
ceyloşum çoook geçmiş olsun canım... inan çok üzüldüm... allah sabır versin...  2-3 ay ara verdikten sonra çalışmalara devam canım... hem unutmaki cennette seni bekleyen bi meleğin olacak..  :'(
cunferim ceylos 2009 martin da katbetti bebeginii

Ihope

yarın ilk işim bi test almak olucak :) inş. hayırlısı ilk sancılandgm gün ilaç filan aldım:( aklıma gelmedi hamilelik inş. bi sorun yaratmaz korkuyorum:S ona bişey olucak diye:( gerçi daha varmı yokmu bilmiyorum bile

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi - 10 Mart , 2010, 22:56:40
Alıntı yapılan: cunfer_u - 10 Mart , 2010, 08:09:45
cunferim ceylos 2009 martin da katbetti bebeginii
evet arkadas tarıhe bakmayı unutmus zannedersem   :icon_scratch:...ceyloş ıkıncı bebegıne hamıle  :k06:

ponçik