27 Nisan , 2024, 23:22:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBEĞİMİ ALDILAR :(

Başlatan ceyloşş, 24 Mart , 2009, 19:47:07

« önceki - sonraki »

ceyloşş

sağolun kızlar hepiniz çok düşünceli ve iyisiniz allah herkesin muradını versin umarım hiçbirimiz yaşamayız bir daha bu tür olayları

güneş83

melek_pelin

Alıntı yapılan: ceyloşş - 25 Mart , 2009, 20:35:04
sağolun kızlar hepiniz çok düşünceli ve iyisiniz allah herkesin muradını versin umarım hiçbirimiz yaşamayız bir daha bu tür olayları

ceyloşcum nasılsın toparladın mı kendini

anemon

geçmiş olsun bende oğlumu kaybettim 9 aylıktı ölü doğdu onu 10 senedir bekliyodum ama nasip deyilmiş RABBİM herkese anneliyi tatdırsın hayırlısını nasip etsin.

vuslat

canımm çok geçmiş olsun allah sana sabırlar versin üzülme ama daha olur inş.

[/ur

zehraab

ceyloş geçmiş olsun canım, inşallah bi dahaki sefere kucağına alırsın bebeğini.üzme kendini canım allahın takdiri böyleymiş demekki, hayırlısı buymuş.bende 9 aylık bebeğimi doğumda kaybetmiştim ama bunun allahtan gelen birşey olduğunu düşünüp avuttum kendimi ne yapalım elimizden birşey geliyor maalesef, böyle üzücü olayları bidaha hiç yaşamayalım inşallah.
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

can yine cannnn

ceyloş,cum çok geçmiş olsun cnm
can dediklerim....

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: anemon - 30 Mart , 2009, 11:41:40
geçmiş olsun bende oğlumu kaybettim 9 aylıktı ölü doğdu onu 10 senedir bekliyodum ama nasip deyilmiş RABBİM herkese anneliyi tatdırsın hayırlısını nasip etsin.
Slm canım. Çok geçmiş olsun.  :flowers:  Acını hatırlatmak istemem ama 9 aylık melek nasıl ölü doğdu, doktorun bir şeylerin ters gittiğini anlamadı mı?

HATDEV22

kızlar mrb ben hatice bende 2 yıl önce düşük yaptım çocuk gelişmedi kalp atışları oluşmadı ve kürtaj oldum. sonra hemen istemediğim için bir yıl korundum doğum kontrol hapıyla sonra bıraktım hapı 2 ay filanda korundu eşim sonra adet düzensizliği derken pkolu olduğumu öğrendim. herkez senin çocuğun olur diyo ama bir yıldır deniyoruz yok. klomen kullandım bu ayda çatlama iğnesi vuruldum. böyle düşüğü olupta sonra cocuğu olmayan var mı
bebiş istiyorum allahın iziniye

Ayla

Öncelikle arkadaşm geçmiş olsun.Nekadar üzgün olduğunu hissedebiliyorum.Gerçekten üzüldüm.Umuyorum istediğin zamanda en sağlıklı ve en hayırlı şekilde tekrar güzel duygularla hamile laırsın.Senin için dua edeceğim.Hayırlısı için dua etmeyi unutma.Öpüyorum seni
bebeğim ve ben

hilal_23

slm bende 3 ay önce aynı üzüntüyü yaşadım  cnm bebeğim 6 aylıktı.karnımda ölmüş.senin yaşadığın acının nekadar büyük olduğunu biliyorum.her bebek görüşümde acım yenileniyor ama ne yapalım allhın takdiri şimdi yine bebek istiyorum allahım hepimizin gönlüne göre versin.geçmiş olsun

betüs26

hilal canım çok üzüldüm  çünkü bende 7 aylık bebeğimi 7 ay önce kaybettim benimkide karnımda öldü senin sebebi bellimi canım allah hiç birimize birdaha yaşatmasın

hilal_23

sağol betüş sanada geçmiş olsun.henüz neden öldüğü belli değil otopsi sonucunu bekliyoruz işte ama sanıyorum ki bebek gelişmemiş.çünkü normalinin yarı ağırlığındaydı.şimdi tekrar istiyorum doktor tekrar gebe kalabileceğimi bir sakıncası olmadığını söyledi ama aynı acıyı tekrar yaşamaktan okadar korkuyorumki.senin bebeğinin neden öldüğü bellimi cnm.aynı acıyı yaşayan biri olarak senden bilgi almak isterim cnm tekrar başın sağolsun inşallah yakın bir zamanda allahım bebişini kucağına almayı nasip etsin.sana ve her isteyene.tekrar düşünüyormusun,

betüs26

CANIM NE YAZIK Kİ BELLİ DEĞİL 26 HAFTALIKTI  VE BENİM HİÇ SORUNUM YOKTU YANİ SÜREKLİ DOKTOR KONTROLÜNDEYDİM BİDE PROF A DA GİDİYORDUM EN SON  AY ÖNCE AYRINTILI ULTRASON ÇEKTİRDİK ÇOK İYİYDİ ANLAMADIM BİRDEN HAREKETLERİNİ HİSSETMEMEYE BAŞLADIM 3 GÜN SONRA GİTTİĞİMİZDE KALBİ DURMUŞTU NORMAL DOĞUM YAPTIRDI DOKTORUM BENİMKİDOĞDUKTAN SONRADA İNCELENMİŞ GELİŞİMİ NORMAL HERŞEYİ NORMAL TIRNAKLARI SAÇLARI BİLE ÇIKMAYA BAŞLAMIŞ BİZİMKİNİ DE OTOPSİ YAPTILAR ÇOK ÜMİTLİYDİM BİR TEK ORDAN BELLİ OLUYORMUŞ SORUN .NEYAZIKKİ SONRA DEDİLER Kİ BİZE 1 AY SONRA SONUÇ ÇIKAR BEN NASIL BEKLEDİM BİR YANDANDA KORKUYORUM NE ÇIKACAK DİYE NEYSE ARADIM 1 AY SONRA HÜCRE ÜREMEDİ DEDİLER BİRAZ DAHA BEKLEDİK YİNE OLMAMIŞ SONUÇSUZ KALDI ARTIK ATIYORUZ ÖLÜ FETUS OLDUĞU İÇİN HÜCRE ÜRETEMEDİK DEDİLER ÇOK SAÇMA E ZATEN OTOPSİ ÖLÜLERE YAPILMIYOR MU  NEYSE BİYOPSİ RAPORUNDA KORDON BOYNA 1 KEZ DOLANDI DİYO HASTANE RAPORUNDA SIVI AZALMIŞ DİYO ANLAMADIM CANIM BİR DÖNEM DELİRİCEKTİM BU YÜZDEN SONRA BEN DOKTORUMU DEĞİŞTİRDİM ÇOK SAĞLIKLISIN DEDİ HEMEN GEBE KAL BU OLAYI UNUT DEDİ SICAĞI SICAĞINA  HAMİLE KAL ZAMAN GİRERSE SOĞURSUN DEDİ  ÇOK GÜZEL MORAL VERDİ VE BİZ KORUNMAYI BIRAKTIK VE ARALIKTA SON ADETİMİ GÖRDÜM OCAKTA ADETİM GECİKTİ TEST YAPTIK GEBELİK ÇIKTI ÇOK SEVİNDİM AMA BİR KORKU SENİN YAŞADIĞIN GİBİ MUTLUYM AMA KORKUYORUM NEYSE DEDİM BU SEFER BİRAZ GEÇSİN 10 GÜN FALAN ÖYLE GİDİCEM DEDİM PİPİRİKLİ OLMIYCAM DEDİM BU ARADA BU DOKTOR ZATAN BANA BİR SÜRÜ TAHLİL YAPTIRDI KROMOZOM ANALİZİ TESTİ KANLA İLGİLİ PIHTILAŞMAYLA İLGİLİ BUNUN GİBİ HEPSİ TEMİZ ÇIKTI DOKTOR DEDİ KEŞKE BİR ŞEY ÇIKSAYDI DA ŞUNDAN DESEYDİM AMA HERŞEYİN NORMAL DEDİ HAMİLELİK ÖNCESİ OLUYO BUNLAR HER NEYSE GİTTİM EVET GEBEYİM AMA KESE VAR İÇİ BOŞ NEYSE DAHA ERKEN DEDİ BEKLEDİK 1 HAFTA SONRA YİNE GÖZÜKMEDİ 8 HAFTALIK OLDU HALA YOK BOM BOŞ KESE MEĞER BOŞ KESEYMİŞ YİNE HÜSRAN YİNE YARIM KALAN MUTLULUK VE KÜRTAJ NEYE ÜZÜLDÜM BİLİYOMUSUN OĞLUMDA NORMAL DOĞUMYAPTIM SÜRÜNE SÜRÜNE YASAK YOKTU AMA BU KÜRTAJ BİDE BOŞ KESE İŞLEM KÜRTAJ DAHA AŞINDIRAN BİRŞEY 3 OLDU BENİM CANIM YAA SEBEP BELLİ DEĞİL BAZEN DÜŞÜN DÜŞÜN DELİ OLUYORUM BU BELİRSİZLİK ÇOK KORKUTUYOR ŞİMDİ KENDİ KENDİME YASAK KOYDUM  6 AY AĞUSTOSTA DÜŞÜNÜYORUM NASİPSE VÜCUT DİNLENMELİ DOKTORA KALSa yap derdi belki ama demesin diye dedim biraz ara vericez tamam dedi piskolojik olarak çok yorgunsunuz dedi bekleyin kafanızı dağıtın dedi işte böyleee şimdi yumurtlama takibi yapılıcak ben düşününce birde hamileliklten şüphelendiğim zaman 2 gün geçince hemen doktoruma gidip şu göbekten yapılan bir iğne var ona hemen başlamamız gerekiyormuş 3 gün bile olmıycak 2 gün sonra tam gelişiminde başlamak gerekiyor ben bu boş kese olayında 11 gün sonra gitmiştim keşke bu kadar beklemeseydin sen sonuçta olumsuz şeyler yaşadın daha kontrollü olmalısın belki şimdi her çok güzel olabilirdi dedi iyice üzüldüm keşke gitseydim diye ama nasip değilmiş allah hepimize sabır versin bu olayı yaşayan bilir canım seninki tam olarak kaç haftalık ve kaç gramdı ki

hilal_23

şimdi senin dediklerini okudum beni bir korku aldı benim de 28 haftalıktı ama 21 haftaya uyumlu olduğunu söyledi doktorlar,bebek gelişmemiş aslında 6 aylık bir bebeğin 800 gr falan olması gerek ama bizimki sadece 420 gr dı.görmedim bile görmek istemedim yoksa gözümün önünden hiç gitmezdi artık .eşim görmüş.3 ay oldu işte bebeğimi kaybedeli.doktor tekrar gebe kalmanda bir sakınca yok oiyor bendede bir sorun yok niye böyle dldu bilmiyorum.otopsi sonucu çıksın öyle hamile kalayım dedim ama hastaneyi arıyorum benimkini bırak 2009 dan daha hiçbir sonuç çıkmamış.delireceğim,bende doktorum bi sakınca olmadığını söyleyince hamile kalmaya karar verdim tekrar şimdi bekliyorum 2 günüm var adet görmezsem eğer bu iki günde inşallah .benim adetim düzenli oluyor inşallah vardır yaa.yoksa bu psikolojiyi atlatamayacağım.o yüzden eğer varsa bebek belki banada öyle bir iğne yapılacak olabilir gelişmediği için.allhım inşallanh sanada banada  kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik nasip eder inşallah.