Anne Karnındaki Bebek Kaçıncı Haftada Hissediliyor

Başlatan sedefsahin, 13 Mart , 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

sedefsahin

MERHABLAR KIZLAR ;

BEN 3 AYLIK HAMILEYIM YANI 12. HAFTAMI DOLDURDUM VE SU IKI GUNDUR SANKI KARNIMDA BEBGMI HISSEDIYORUM BOYLE DAMAR ATAR GIBI.
SIZCE BEBGIN HAREKETLERIMIDIR YOKSA BEN YANLISMI ANLIYORUMDUR .SIZLER KACINCI HAFTLARDA HISSETMISTINIZ BEBSINIZI :)
merhabalar

burcum

canım biz 19+3 günlüğüz normal de ilk gebelikse geç hissedilirmiş 18. haftadan sonra ama ben erken hissettim seyirme gibi 2 aylık falandı 3.ayda biraz da net nerde olduğunu hissediyordum kıpırdadığını hatta doktoruma söylüyordum yok canım daha neler diyordu 5 aydan önce hissetmezsin diyordu 3.5-4 aylıkken rahat rahat tekmelerini hissediyordum uzanıyordum karnımı açıp bakıyordum hafif vurduğu yerde derim havaya kalkıyordu :nazar: hatta birgün doktor muayenesinde ultrasonla bakıyorduk ultrason 2-3 saniye sonra görüntü verir ben tekme attı dedim o sırada prensesim tekme attı doktor bile şok oldu.annenin derisinin ince olması ile ilgiliymiş ben zayıfım zayıf anne adayları daha çabuk hissedermiş artık uyandığını tekmelerini çok net hissediyorum :nazar: geriniyor yer değiştiriyor çok güzel bir duygu o damar gibi atan bebeğin canım yakında sende bebişinin o mükemmel hareketlerini net bir şekilde hissetmeye başlarsın ALLAH hepimize sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi kucağımıza aldığımız günü gösterir :amin:

sedefsahin

amınnnnnnnnnn :amin:cnm saglıkla alırız kucagımıza
bende zyıfım cnm hamıle kaldıgımda gobeg-gm hıc ama hıc yoktu demekkı cnm bende hısseıdyorum annemle kayınvaıldem olabılır dıyor yarın doktora gıdıcem ıns sorucam doktorada.sanada yazarım oynuyormu dıye
ılgıne tsk edrım
merhabalar

fafa

canım hissetmen gayet doğal benimde 2 aylıkken kasılma ve seyirmelerim başlamıştı bence gayet normal
kafanı takma Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah.

burcum

tamam canım hayırlı haberlerini bekliyoruz ama doktorun değil dese bile inanma benim ki de ancak 5. ayda hissedersin demişti çünkü :ehi: ama yanıldı zaten benim doktorum erkek kaç kez doğurdu ki nerden bilicek :muzz:

neslihan

Ben 18.haftaya kadar doğru düzgün hissedemedim hatta korkup doktora bile gittim.25.hafta ya girdim şuan baya güçlü vuruyor maşallah.Rabbime binlerce şükür

burcum

:nazar: vursun bebişlerimiz yeter ki ben çok gülüyorum hareketlerine süper bir duygu ALLAH ın en güzel mucizesi

sedefsahin

ozamn kızlar benım bebıste artık oynuyor desenıze :hello2:ay kızlar benımde hemen gecse su 1 ay daha bende guc guclu hıssetsem ya
sızler bebesınılze konusuyormusuz ???konusunca tepkı verıyormu ..bende onu sabırsıklıkla beklıyorum bırazdha buyusunde konususcam onunla bakalım bana tekmelerle yanıt verıcekmı :)
merhabalar

burcum

hiç acele etme canım doyasıya olduğun anın tadını çıkar ben bebeğimle konuşuyorum bazen tepki veriyor ama sesimemi dokunuşlarımamı bilmiyorum çok keyifli

zehraab

sedef merhaba allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini canım.
ben hamileliğimde böyle kelebek gibi hissetmeye başlamıştım bebişimi sanırım 15-16.hafta gibiydi tabi sonradan vuruşlarını tekmelerini karnının içinde kıvranışlarını yer değiştirişlerini hep hissediyorsun hepsi birbirinde güzel ve heyecanlı duygular, tarif edilemez bu mutluluk bence.bebeğinle konuşmak, ona masal anlatmak, müzik dinletmek bunlara tepkiler veriyor tabiki.
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

sedefsahin

kızlar bunlar cok guzel seyler allah herkese nasıp etsın bende kadınlara allahın bır lutfu bu.
bende acele etmıyım dıyorum ama sabırsızlanıyor ınsan bugun doktora gıdıcem saatler kaldı kızlar duva edın elı ayagı duzgun olsun saglıklı bır bebsım olsun
hem heycanlıyım hemde korkuyorum :(
merhabalar

burcum

sedefcim hiç endişelenme dualarımız seninle herşey yolundadır

sedefsahin

hayırlı geceler kızlar
bugun doktorda randovumuz cok ıyı gectı masallah ben cok tedırgındım ama allahıma sukurler olsun ıyı gectı hersey yolunda
bu hafta carsamba ıkılı testımızı yapıcaz bebsımde bana el salladı :)kız super bur duyguymus hepınıze cok tsk edrım bu ıste cok gzuel bır sıte ya sızlerle tanısma fırsatım oldu
merhabalar

Angel

selam canim ben tulin benimde bebegim 15 haftalik oldu yani seninle gunlerimiz cok yakin Allahin izniyle sag salim kucagimiza almayi nasip eder rabbim   :amin:

benim ikinci bebegim oldugu icin ben 2.5 aylikta hisettim hareketlerini simdide cok net hissediyorum ama henuz esim hissedemiyor  oda bir kac haftaya kalmaz hisseder insallah cok guzel bir duygu  rabbim olmayanlarada verir insallah hayirli bir zamanda   :amin:

sedefsahin

amın cnm sagsaglım dedgın gıbı kucagımıza alırız bende 14 haftdayım aramızda gercekten cok az var .
yarın bende ıkılı test ıcın doktora gıdıcem sen yaptırdınmı bu testı ?nasıl yapılıyor yaptırdıysan merak eıdyorumda ?
merhabalar