Anne Karnındaki Bebek Kaçıncı Haftada Hissediliyor

Başlatan sedefsahin, 13 Mart , 2009, 17:07:43

« önceki - sonraki »

fafa

canım ben 5 ay 1 haftalık hamişim hafiften tırmalama gibi hissetmeye başladım bu hafta biraz daha belirgin gibi dr dediğine göre 5 ay normalmiş annenin hissetmesi açısından
bazı hamişler daha erken hissedebiliyor.

mavis.deryam

mrb hidden cim 6,5 aylik hamileyim oglum olacak benim prensim seninki  gibi ayni 3,5 ayinda baslamisti kimse inanmiyodu ben inaniyorum sana baslamisti ufak kipirdamalar gidiklanma gibi cok guzel biraz buyusun de daha cok hareketlenir

nesrin_beyza&berrin

Merhaba Arkadaşlar;
Uzun zamandır takip ediyorum ama aktif değilim. 16+5 haftalık 2.bebişime hamileyim. 1.kızım 6,5 yaşında. Birinci hamileliğimde baya geç hissetmiştim hareketleri. Bun hamilelikte 1 haftadır hissediyorum bebişimi. Sizler hangi haftalarınızda hissettiniz bebişlerinizi.

nesrin_beyza&berrin

***^^elif^^***

ilk ufaktan bi seyirme oldu 12. haftamdaydım solda seyirdi (( hatta kız olurmuş ilk seyirme sol tarafta olunca doğru çıktı kızım olcak :D)) ilk hamileliğim. ilk hamilelikte 20._22. haftayı bulur hareketleri hissetmeniz diyor doktorlar ama ben ilk  bebeğim olmasına rağmen 16. haftada hissettim ilk hareketlerini. mısır patlyormuş gibiydi karnımın içinde çok hareketli bi bebek zaten doktor kontrolde bu ayda ilk defa bu kadar hareketli bi bebek görüyorum dedi :laughing7: şu anda 20. haftadayım ve akşam 8 den gece 11 -12 ye kadar çok hareketli ufak tekmeler hissediyorum artık bilmiyorum 8.-9. ayda halim ne olcak galiba içimde narin bi kız deil de ninja ruhlu bi kız büyüyor ;D ;D ;D

Demet_dk

AککORTįє

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

16.haftamdayim yeni yeni hissediyorum sanirimm.. aynen benimde pit pitt sesler geliyor ara siraa.. :nazar:guze bir duyguymuss.. allahh herkese nasip etsin.. :amin:

мiŁenα.

mavibalon

Canım ben de ilk kıpırtıları 13+4'de hissetmiştim.

мiŁenα.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

12 haftalıkken hafıf hafıf hıssetmeye baslamıstım gıtdıkce daha cok hıssedıyorum kızımı ...

Balböceği

Alıntı yapılan: Sivaslim - 22 Kasım , 2009, 14:34:19
12 haftalıkken hafıf hafıf hıssetmeye baslamıstım gıtdıkce daha cok hıssedıyorum kızımı ...
ne guzel bi duygudur hemsoo rabbim anali babali etsinnn yavrunu sana bagislasin  :amin: :amin:

мiŁenα.