27 Nisan , 2024, 15:54:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doktor tavsiyesi

Başlatan şeKerrr, 25 Şubat , 2009, 22:58:40

« önceki - sonraki »

şeKerrr

arkadaşlar ben doktorumu değiştirmek istiyorum istanbul da avrupa yakasında oturuyorum doktorundan memnun olan arkadaslar bana da önerebılırmı rahatca cekınmeden soru sorabılecegım.düzgünce acıklama yapan.vs bı dr arıyorum arkadaslar  cvplarınızı beklıyorum.....

gülay t.

Şekercim benim doktorum da iyi ama hasta oranı biraz yüksek randevu vermiyorlar gidince biraz bekleyebilirsin. 5oo evlerde Bahat grubuna bağlı Halk hastanesi var orada Birgül Koç adlı bir bayan doktor var sana uyarsa gidebilirsin. Ben onunla bayağı yol katettim. Parayı önemseyen biri de değil.Öyle işte ;)

şeKerrr

Alıntı yapılan: gülay t. - 25 Şubat , 2009, 23:14:26
Şekercim benim doktorum da iyi ama hasta oranı biraz yüksek randevu vermiyorlar gidince biraz bekleyebilirsin. 5oo evlerde Bahat grubuna bağlı Halk hastanesi var orada Birgül Koç adlı bir bayan doktor var sana uyarsa gidebilirsin. Ben onunla bayağı yol katettim. Parayı önemseyen biri de değil.Öyle işte ;)
tesekkür ederım canım

gülay t.

Rica ederim inşallah yeni doktorun her kim olura sana uğur getirir.

eylülüm

MERHABA CANIM SANAAVRASYA HOSPİTALDE OP.DR.TAMER SÖZENİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM ARADIĞIN BÜTÜN ÖZELLİKLERİN HEPSİ KENDİSİNDE MEVCUT ÇOK İYİ BİR DOKTOR  :icon_thumright:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

şekercim öbür konuyada yazmıştım ethica incirli hastanesi dr. nur tüzüner i tavsiye ederim canım. işinde başarılı olduğu kadar güler yüzlü, ilgili bir doktor canım
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

destina

ya kızlar bursada oturan varsa bende ona osman develioğlunu tavsiye edbilirim gerçekten çok iyi bir doktormuş tıp fakültesinde çlışıyor.
anne olmak istiyorum

çikolatalı

özel ataköy hastanesinde dalga dalgıçoğlu' nu tek geçerim kızlar

kadın doğum doktorları insanın anlaşabileceği doktor olmalı ve benim bugüne kadar gördüğüm kasıntı olmayan en rahat en alçak gönüllü doktordur kendisi

..BahaR●●

benim doktorumda çok iyi bahat hospıtalde sultangazi de hamza bahat....kendisi çok güleç yüzlü ilaç verip yollamıor önce sağlık açısından nasıl düzeltirim die bakıor yaklaşık 3 ay oldu gidip geliorum 1 kere ilaç verdi o da klomen....

tılsım

şekerrr tam olarak nerde oturduğunu bilmiyorum ama esenler hayat hastanesinde opr.dr Fahri inan'ı şiddetle tavsiye ederim kendisi benim doktorum olur güvenilebilecek bi insan eğer bahçelievler tarafındaysan ki fatoştan onu anladım incirli ethica olabilir

bu arada bende şirinevlerdeyim ama doktora esenlere gidiyorum aile doktorumuzun tavsiyesiyle bu doktoruma başladım ve çok memnunum  :hello2:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

кคг๔єlєภ ♥ ♥

arkadaslar anadolu yakasınd oturuyorm ve ıyı bır dr arıyorum onerebılecegınz bır dr varmı
hastasını maddı acıdan somurmeen bı dr:(:(
bırde devlet hastanelerınde bu catlatma asılama ıslemlerı yapılmıyormu bunu sormak ıstyorum acıl cevap yazarsanız cok sevınırım..... :sad1: :sad1: :amin: :amin:

destina

yapılıyor kardelencim neden yapılmasın
anne olmak istiyorum

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: destina - 04 Mart , 2009, 22:54:49
yapılıyor kardelencim neden yapılmasın
sagol destınacım
bakalım yarın gıdıcem dr sızlere bılgı veırrım ...

unicornn

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 26 Şubat , 2009, 00:02:55
şekercim öbür konuyada yazmıştım ethica incirli hastanesi dr. nur tüzüner i tavsiye ederim canım. işinde başarılı olduğu kadar güler yüzlü, ilgili bir doktor canım
ethica incirli de doğum yapmaya karar verdik şafak 9 :) az kaldı dotorum dışardan gelcek
etica da 2 kere muayee oldum elif esra duyar a hiç memnun kalamadım çok kompleksli bir kadın  :cildir:  hiçbir bilgi açklama yapmaıı gibi tersleyip ukalalık bile yapıyor ...

...ŞehzadEfe...

bende dalga beye gidiyorum şimdilik memnunum inşallah hep böyle gider ama doğumu nerde yaparım işte onu bilmiyorum  :icon_scratch:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var