27 Nisan , 2024, 15:13:21

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

doktor tavsiyesi

Başlatan şeKerrr, 25 Şubat , 2009, 22:58:40

« önceki - sonraki »

Ya-semin

arkadaşalar ben de istanbul avrupa yakasındayım ve aynı dertten muzdaribim, işinin ehli, hastasına gerektiği gibi zaman ayıran, açıklma yapan iyi bir doktora ihtiyacım var... burdaki hastanler ve doktorlar hakkında çok bilgim olmadığı için genellikle tavsiye üzerine ya da internetten araştırıp gidiyoruz. şansımızdan ya doktor ilgisiz çıkıyor ya da hastane hijyeni yetersiz oluyor, güya hepsi de özel hastane ama seçenek çoğalınca sanırım kalite düşüyor... ben de doktor tavsiyelerinizi bekliyorum..
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

...ŞehzadEfe...

özel ataköy hastanesine gidiyorum ben dr. da dalga dalgıçoğlu ilgili bir doktor her dakka arayabiliyorsun sıkılmadan cevap veriyo sorularına seviyorum kensini  :)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Ya-semin

Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Nisan , 2011, 16:15:19
özel ataköy hastanesine gidiyorum ben dr. da dalga dalgıçoğlu ilgili bir doktor her dakka arayabiliyorsun sıkılmadan cevap veriyo sorularına seviyorum kensini  :)
sağol nagihan  :icon_thumright:, peki hastane ortamı nasıl, iyi mi?
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

susanna

ayy dalga bey benim annemin doktoru , bende muayne olmustum babaminda arkadasi   :laughing7: cok iyi bi doktordur anlayisli babacandir. hastasini rahatlatmak icinn cok ugrasir

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: susanna - 12 Nisan , 2011, 16:34:24
ayy dalga bey benim annemin doktoru , bende muayne olmustum babaminda arkadasi   :laughing7: cok iyi bi doktordur anlayisli babacandir. hastasini rahatlatmak icinn cok ugrasir

ortamı güzel ilgileniyolar en azından temiz tavsiye ederim istersen bir git gör konuş zaman kaybı olmaz diyebilirim  ;)

susanna

Alıntı yapılan: şeKerrr - 25 Şubat , 2009, 22:58:40
arkadaşlar ben doktorumu değiştirmek istiyorum istanbul da avrupa yakasında oturuyorum doktorundan memnun olan arkadaslar bana da önerebılırmı rahatca cekınmeden soru sorabılecegım.düzgünce acıklama yapan.vs bı dr arıyorum arkadaslar  cvplarınızı beklıyorum.....
ilk muayne ve kontrollerimi etica incirlide yaptirdim
doktorum elif esra hn di
cok aciklamalar yapan her soruya cevap veren bi doktor cok anlayisli. zaten kendisininde kucucuk bi bebegi var
tavsiye ederim
ozel atakoy hastanesi dalga beyide tavsiye edetim

Ya-semin

olmadı bir de dalga beye gidiyim ben en iyisi, eşimi ikna edebilirsem... bu gidişle istanbuldaki bütün doktorları gezeceğim  :k06:

...ŞehzadEfe...

işte doktor önemli ama git derim ben eşini ikna et zaten biz hep onları ikna ediyoz niyeyse benimki de erkek diye ilk başta istemedi sonra annesi ablası kızdı da sesini çıkarmadı   :k06: bitek karı benim ya :k06:

muhribe

canım benim doktorum mükemmel bir insan. özel hizmet hastanesinde, adı sait halil. ben de tavsiye üzerine gittim, o gün bugündür başka doktora gitmedim. acayip anlayışlı ve sabırlı. en az yarım saat 45 dakika muayene ediyor. çok güler yüzlü. zaten orta yaşlı. yani gençleri çok iyi anlıyor. hastane de pırıl pırıl. zaten e-5 üzeri olduğu için pek kimse bilmiyor orayı. o yüzden curcuna da yok. gözün kapalı git derim. istersen no'sunu falan veririm doktorun. biz bir sıkıntımız olunca gece gündüz arıyoruz cepten, hiç sıkıntı yaşamadan

Ya-semin

Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Nisan , 2011, 16:44:14
işte doktor önemli ama git derim ben eşini ikna et zaten biz hep onları ikna ediyoz niyeyse benimki de erkek diye ilk başta istemedi sonra annesi ablası kızdı da sesini çıkarmadı   :k06: bitek karı benim ya :k06:

benim eşim de öyle kadın olsun istiyor, ama üç farklı kadın doktora gittim ve hepsinin odasından da pişmanlık duyarak çıktık, artık vicdanlı, işinin ehli bir doktor olsun da bence erkek ya da kadın olması önemli değil... sanırım eşim de artık bu konuya takılmaz, ama belli de olmaz onun işi  :icon_scratch: bir ara erkek bir doktora gidiyordum adama gıcık oluyordu, sonra da değiştirdik doktoru, bizimki istemediği için.. ama düşüneceğim dalga beyi, netten de bir araştırıyım bakıyım, çok sağol bilgi verdiğin için

susanna

Alıntı yapılan: Ya-semin - 12 Nisan , 2011, 16:39:23

olmadı bir de dalga beye gidiyim ben en iyisi, eşimi ikna edebilirsem... bu gidişle istanbuldaki bütün doktorları gezeceğim  :k06:
dalga bey zaten ortayasin sonlarinda tonton bi adam hatta mumkunse esinle beraber gidin ilk muayneye onunda icine sinicektir babacan tavirlarini gordugunde

susanna

eslerimiz bizim cektigimiz sIkIntIlarin 10 da 1ini cekseler yeterki kurtulayim diye nereye gidiceklerini sasirirlar
:cussing: :cussing: :cussing:

muhribe

benim de eşim tam tersine kadın doktorlara hiç güvenmiyor. bundan önce ben hep kendi tercihim olarak kadın doktorlara giderdim. ama Allah yukarda, bir tanesi bile doğru düzgün ilgilenmedi. hep bir kapris bir acelecilik. empati kuramıyorlar hastalarıyla. sonra eşim bunlarla bi sonuca ulaşamayız diyerek benim itirazlarıma rağmen erkek doktora götürdü beni. iyi ki de dinlemişim sözünü, gerçekten çok memnun kaldım. erkek doktorlar çok daha iyi dert dinliyorlar ve daha anlayışlılar

...ŞehzadEfe...

oyle tabi erkek doktor daha başka kadınlar çok havalı oluyo ilgilenmiyo bu arada dalga bey babacan bi adam bizde ilk eşimle gittik şimdi içi çok rahat ilk eşle gidiceksin kesinlikle

Ya-semin

hepiniz de çok sağolun kızlar aydınlattığınız için, :flowers:
sanırım konuyu açan arkadaştan çok, bana yaradı bu başlık  :k06: nagihancığım ben bütün doktor kontorllerime eşimle birlikte giderim beni hiç yalnız bırakmaz o konuda sağolsun... yakın dönemde bir düşük yaşadım, eşimde ben de çok üzüldük, resmen yıkıldık... bu arada o kadar çok doktor gezdik ki acımız arsında, resmn denize düşen yılana sarılır misali... herbiri bizi başka açıdan madur etti, bizi sırf müşteri gözüyle gördüler... o yüzden eşim doktor konusunda çok titizleniyor... gönlünden geçen tabiki kadın doktordur ama işinde uzman ve içimizin attığı iyi bir doktor bulursak erkek diye problem yapmayacaktır, ya da ben ikna ederim onu  :icon_thumright: çünkü muhribe arkadaşımıza katılıyorum, erkek doktorlar çok daha ilgili oluyorlar, kadınlar daha kaprisli ve nedense başarılı doktorlar genelde erkek...