HADI DENENMIS BASIT TARIFLERIMIZI EKLIYELIM

Başlatan adalet, 29 Haziran , 2007, 23:00:27

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 19 Temmuz , 2010, 11:23:20
kızlar teşekkürler iyi olmuş bu  :icon_thumright:

yalnız beni koçiş pişmiş dometes biber bilem yemiyo evde ne yapacağımı şaşırıyorum bazen yumurta bazen kahvaltı ettiğimiz oluyor sebzeleri hiç söylemiyorum sizce ben ne yapabilirim
senin esinde benim esim gibi ayni desene hep onun yedigi seyleri yapiyorum sebze meyve yemez etcildir
yada dedigin gibi kahvaltiyla gecistiriyommm napim yemiyor  :cildir: :cildir: :cildir:

Lă_Tăhzen!

valla içim daraldı canım okurken kilosu falan nasıl barii   ;D veya annesi ne yaparıs eşine nasıl yedirir içirirmiş  ;D

Balböceği

22 Temmuz , 2010, 15:49:44 #287 Son düzenlenme: 22 Temmuz , 2010, 15:53:39 ßàLßoc£qi
hep abimi cekistiridim yemek seciyor diye benim kocam daha uyuz cikti  :cildir: :cildir: :cildir:
zaten anasi alistirmis tava ici hemen hazir yapmaya allahim bazen aciyom kendimeee  :cildir: :cildir: :cildir:
duzgun insan gibi yemek yapmayi ozledim ne ispanak prasa dolma biber yaprak sarmasi kabak yemegi daha cok var yemedigi arada bi turlu yer onuda secer sukurler olsunnnn mantida yemez okuz geldik okuz gidiyozzz  :violent1: :violent1:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 15:49:44
hep abimi cekistiridim yemek seciyor diye benim kocam daha uyuz cikti  :cildir: :cildir: :cildir:
zaten anasi alistirmis tava ici hemen hazir yapmaya allahim bazen aciyom kendimeee  :cildir: :cildir: :cildir:
duzgun insan gibi yemek yapmayi ozledim ne ispanak prasa dolma biber yaprak sarmasi kabak yemegi daha cok var arada bi turlu yer onuda secer sukurler olsunnnn mantida yemez okuz geldik okuz gidiyozzz  :violent1: :violent1:
anaaaaaaaaaaaa sen tosuna bak yemekde seçermış  :k06: :k06:
bacım allah kolaylık versın  :amin:
benımkı başka bısey yoresel yemek ister yemeklerın dılınden ıyı anlar en ufak eksıkde yemez yemegı ...canım çıkıyor akşama kadar yemek guzel olacak mı dıye duşunmekten...allahtan kı elım alışık mahçup olmadım pek bı kaç kere dışında ...sankı bı gurme o kadar damak tadı gelışmışkı hemen yorum yapar...
:cildir: :cildir:

Balböceği

Alıntı yapılan: PARİSS - 22 Temmuz , 2010, 15:53:45
hep abimi cekistiridim yemek seciyor diye benim kocam daha uyuz cikti  :cildir: :cildir: :cildir:
zaten anasi alistirmis tava ici hemen hazir yapmaya allahim bazen aciyom kendimeee  :cildir: :cildir: :cildir:
duzgun insan gibi yemek yapmayi ozledim ne ispanak prasa dolma biber yaprak sarmasi kabak yemegi daha cok var arada bi turlu yer onuda secer sukurler olsunnnn mantida yemez okuz geldik okuz gidiyozzz  :violent1: :violent1:
benımkı başka bısey yoresel yemek ister yemeklerın dılınden ıyı anlar en ufak eksıkde yemez yemegı ...canım çıkıyor akşama kadar yemek guzel olacak mı dıye duşunmekten...allahtan kı elım alışık mahçup olmadım pek bı kaç kere dışında ...sankı bı gurme o kadar damak tadı gelışmışkı hemen yorum yapar...
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: desene bi yiyen pisman bir yemeyenn  :k06: :k06: erkek milleti cok bilmis
yapmaya yapmaya unuttum ben yemek yapmayi kafam karisiyor ne pisirsem diyeee  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 15:55:42
Alıntı yapılan: PARİSS - 22 Temmuz , 2010, 15:53:45
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: desene bi yiyen pisman bir yemeyenn  :k06: :k06: erkek milleti cok bilmis
yapmaya yapmaya unuttum ben yemek yapmayi kafam karisiyor ne pisirsem diyeee  :ehi: :ehi:
canım sen eşinı bosver kendın için yap az bısey canın ne çekıyorsa yap
eşine gore yersen gıdasızlıktan zafıyet geçırırsın mazallah
bı tabaklık yap bıde hamılesın hersey ye bıde sana tavsıyem ayva ye daha çıkmadı 2 ay sonra yee ayva yıyenın çocugu guzel oluyormuş..artık batıl ınançmı bılemıyorum...ablamda yemiş maasllah yıgenım erkek kızdan bıle guzel  :nazar:

Balböceği

ah sibosum bu kimsesizlik olduruyor beni ne canim istiyor ne bisey
annem esime dediki sakin dedi kahvalti yapmadan gitme yoksa bu bisey yemez dedi
ilk baslarda hazirliyordum yiyorduk sonra esim hazirlama dedi ama yinede ben yiyordum
sonra bi baktim eski halime geri dondum ac kaliyimda nasil olursa olsun diye  :-\

en cok yedigim meyve dedigin gibi anca onalrla idare ediyom

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßàLßoc£qi - 22 Temmuz , 2010, 16:04:41
ilk baslarda hazirliyordum yiyorduk sonra esim hazirlama dedi ama yinede ben yiyordum
sonra bi baktim eski halime geri dondum ac kaliyimda nasil olursa olsun diye  :-\

canım benım kıyamammm vallahı yakın olsaydık ben yapardım yemeklerını  :( :( şimdı kendını zorlamalısın yemek için bı kac hafta sonra gecer bulantıların ınsallah her sey yersın gıdanı all gulum
iştahsızlıkta çok zor  :( :(
edoş zayıfladın mı ? gobegın çıktımı

Balböceği

Alıntı yapılan: PARİSS - 22 Temmuz , 2010, 16:12:20

canım benım kıyamammm vallahı yakın olsaydık ben yapardım yemeklerını  :( :( şimdı kendını zorlamalısın yemek için bı kac hafta sonra gecer bulantıların ınsallah her sey yersın gıdanı all gulum
:'( :'( :'( kilon almadim gorenler zayiflamissin diyor seni daha tombul bekliyoprduk diyorlar
karnim soyle cikti hani top koyarsinya oyle duruyor  :ehi: :ehi: :ehi: yedikce karnim cikiyorrr  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 22 Temmuz , 2010, 19:47:17
Alıntı yapılan: PARİSS - 22 Temmuz , 2010, 16:12:20

:'( :'( :'( kilon almadim gorenler zayiflamissin diyor seni daha tombul bekliyoprduk diyorlar
karnim soyle cikti hani top koyarsinya oyle duruyor  :ehi: :ehi: :ehi: yedikce karnim cikiyorrr  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: olsun canım hamıle oldugun bellı olsun  ;) bende olsaydım şoyle gobegım cıksa çok sevınırdım  :k06: