2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

ümmühan

tulıncım allah analı babalı buyutsun cok tatlı masallah darısı bana

DİLVİN

TÜLİNCİĞİM ÇOK DUYGULANDIM CANIM

ALLAH UZUN ÖMÜLER VERSİN EMRE PAŞAMIZDA

RABBIM BİZLEREDE ÖLE KOLAY DOĞUM NASİP EDER İNŞ.  :amin:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

burcum

Alıntı yapılan: Angel - 03 Eylül , 2009, 14:59:00
:k06:    prenses nasil annesi kelebegin yeni resimler yokmu canim

ben yarin kendi resimlerimden ekliycam insallah henuz anali oglu cekinemedik dogru durust   yarin eklerim insallah  :opucuk:

saol pinarcim  rabbim sanada en yakin zamanda hayirli ve saglik bir evlat versin canim   :opucuk:

prenses iyi teyzesi yeni resimlerini koyarım canım benim

(gülşen)

günaydın  :opucuk:
tülincim yine yapmışsın yapacağını  :sad1: o nasıl bir anlatım allah iyliğini versin emi çok duygulandım doğrusu
nasılsınız bakim biz iyiyiz çok şükür hepinizi kocaman öpüyorum  :opucuk:

**yeliz**

Alıntı yapılan: Angel - 03 Eylül , 2009, 14:59:00
:k06:    prenses nasil annesi kelebegin yeni resimler yokmu canim

ben yarin kendi resimlerimden ekliycam insallah henuz anali oglu cekinemedik dogru durust   yarin eklerim insallah  :opucuk:

saol pinarcim  rabbim sanada en yakin zamanda hayirli ve saglik bir evlat versin canim   :opucuk:

slm canım nihayet bebeğin kucağındaymş valla sorunsuz bi doğum olmasına her ikinizinde sağlığınn yerinde olmasına çok sevindm allah mutlu huzurlu uzuuun bi ömür nasip etsin

pinar79

tülincim doğum hikayeni okurken kendimi tutamadım ağlamaya başladım benimde az kaldı gerçi sezeryan olacak bebeğimin ilk anlarını göremycem ama olsun.ilk bebeğim ve zor hamile kaldığım için kıymetlimi kıymetli...Rabbim sağlıcakla büyütmeni nasip etsin arkadaşım.Olmayanlarada nasip etsin.Doğum yapacaklaraında yardımcısı olsun.

Angel

cok saolun kislar Allah razi olsun rabbim butun yavrularimiza hayirli ,saglikli  ve uzun omurler versin insallah   :amin:

dogum yapacak olan arkadaslarimada hayirli ve kolay dogumlar versin rabbim  :amin:

ummuhancim,selcancim,burcum,gulsenim,pinarcim,yelizcim,ve pinar79 hepinizi ayri ayri opuyorum kislar

Allaha emanet olun  :hello:

fıstık

hayırdır dünürüm bana öpücük yok mu kızı alana kadar mıydı haaaaa :caca: :caca: :caca:

canım allah sağlıkla sıhhatle kurtarmış ikinizide bende anca fırsat buldum okumaya

gülşen sıkıldım valla he hadi doğur hamile kimse kalmasın yaaaaa bütün bebişler çıksın

(gülşen)

ayyy nagişim dursun kız birazdaha benim prensesim bu gittiğimde 2 hafta geride gözüküyomuş  :crybaby2: çok canım sıkıldı nekadar kalırsa daha iyi gelişir belki zaten son 16 ekim dr. eğer bi sorun yaşamazsak bekleriz dedi ozamana kadar yoksa 6 sı gibi alacaktım dedi bende kalsın dedim inşallah gelişir minişim gerçi sağlıklı bi bebekmiş ama insan yinede takıyo kafasına bol bol yemem lazım aksi gibi şu aralarda hiç iştahım yok  :BangHead:

burcum

gülşencim gelişimini tamamlaması önemli kilosu değil benim kelebeğim 2645 doğdu da ne oldu ALLAH a çok şükür gelişimini tamamlamış küveze bile gerek kalmadı bol bol et ye canım doktorum demişti et balık tavuk süt yumurta ye gerisi sebze falan hikayeymiş protein çok önemliymiş hem bebeğin gelişimi için hem doğumdan sonra süt olması için gör bak bir sonraki kontrolüne kadar kilo almış olur

neslihan

Gülşencim kilosuna takılma gerçi takılma diyene bak bende her denen lafa üzülüyorum ama.Gerçektende önemli olan gelişiminin doğru düzgün ilerlemesi.Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin.Allah ın izniyle doğsundz büyüyolar :amin:

fıstık

gülşencim nolcak benimkide 15 gün önde gidiyordu ondan bişi olmaz önemli olan sağlığı

bol bol et tavuk balık ye dondurma ye tam zamanı valla bak bebeği besliyo ben çok yedim süt içemiyorum diye

sen üzülme hiç bunları ye bak nasıl atak yapıcak prenses benim sıpa son 10 günde 400 gram almıştı :k06: :k06: :k06:

MELODI

06 Eylül , 2009, 20:25:13 #6972 Son düzenlenme: 06 Eylül , 2009, 20:27:21 MELODI
Alıntı yapılan: Angel - 03 Eylül , 2009, 14:41:42
firsat bulmusken size dogum hikayemi anlatiyim   :k06:

20 saate yakin dogum sancisi cektim   :k06:  offf poooffff derken 20 saat gecti  Allahtan surekli sicak dus aliyordum  hesapta suda dogum yapicaktim ama

hastehanenin suda dogum izni yokmus yani kuvvet varda henuz izini alamamislar hukumetten nasil isse artik neyse bende dusun altinda durdum birkac saat

sancilarim iyice yaklastiginda suyum patladi  :k06:  pit diye bir ses duydum sonra foosssss     :ehi:   2 litreye yakin su bacaklarim elbisem terliklerim hep siril

siklam su oldu.sicak bir dus yaptim hastehane elbisemi giydim dr dediki heran dogum gerceklese bilir diye neyse dusumu aldiktan sonra aniden

sancilar 1er dakika gelmeye basladi ben tabiyi butun 20 saat boyunca sakin sakin nefes almaya devam etmistim kendimi rahatlatmak icin  ama varya kislarr

sonuna yaklastikca sancilar dayanilmazdi .

Allahim bana yardim et,Allahim bana guc kuvvet ver diye diye sikilma anina geldim esimden binlerce kez Allah razi olsun eran yanimdaydi belime surekli

masaj yapiyordu   :love3:  ben 1 dogurdum esim 10 dogurdu   :ehi:  

neyse sikilma anina gelelim   :k06:  15 dakikada pasam dunyaya geldi esim kordon bagini kesti hemen pasami esim kucagina aldi ben saskin halde

oglumu gordum hemen kucagima verdi bir aglamaya basladim yavruuummmm diyee   :crybaby2:   anemmmmm sen benimsinnnnn   anemmmmmm

anneeeemmm  oglummmm kurban olurum ben sanaaaa hemsireler yanimda hunkur hunkur aglamaya basladilarr   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  

oglum benim gozlerimin icine bakip oda agliyordu sonra dudagini buzup susuyordu sesimi hatirlamaya calisiyorduuu bitanemmm canim oglummm diye diye

kendime geldimmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

o teninin sicakligi o mis kokusuuuuu ingaaa diye aglayisii hala kulaklarimda   :y25: :y25:

size bunu yazarken kendimi tutamiyorum agliyorum  cok guzel gecti dogumum Allahima sukurler olsun  insallah gulsenim  sende ve tun hamile

arkadaslarimda benim kadar kolay dogum yaprsiniz   :amin: :amin:  yuce rabbim nelere kadirdir  Allahim bizi yavrularimizdan ayirmasinn aminnnnn

iste kislar cok uzun yazdim kusura bakmayin  sizi  hem guldurdum hemde aglattim bende agladim yazarken   buda benim dogum hikayem  :love9: :love9:   :flowers: :flowers:

Tülincim okuyunca cok duygulandim Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah, cocuklarinla kocanla uzun saglikli mutlu ömürler diliyorum canim  masallah pasanda pek tatli  :nazar:  :nazar: demek suda dogum olmadi bende hastaneyle görüstüm burda bebek tamamen dogana kadar yani tüm dogum bitene kadar suda kaliniyormus bebek suyun icinde doguyormus ama ebe kadin simdiden kesin böyle olcak diye sartlama dedi o anda nasil rahat edersen o sekil doguma karar verebilirsin dedi eger suda dogum olcaksa epidural falan olamiyormusum epidural taraftagrida degilim sonucta bebegede gidiyormus zaten o agriya sonuna kadar dayanabilirmiyim bilemiyorum  :y25: ama kendimi sonuna kadar zorlicam bi sekilde ,dogumunun kolay gecmesine sevindim insallah benimkide zor olmaz rabbim herkese kolay dogumlar nasip etsin bi avazda kurtarsin  :amin:  :amin:

MELODI

Alıntı yapılan: (gülşen) - 04 Eylül , 2009, 17:14:51
ayyy nagişim dursun kız birazdaha benim prensesim bu gittiğimde 2 hafta geride gözüküyomuş  :crybaby2: çok canım sıkıldı nekadar kalırsa daha iyi gelişir belki zaten son 16 ekim dr. eğer bi sorun yaşamazsak bekleriz dedi ozamana kadar yoksa 6 sı gibi alacaktım dedi bende kalsın dedim inşallah gelişir minişim gerçi sağlıklı bi bebekmiş ama insan yinede takıyo kafasına bol bol yemem lazım aksi gibi şu aralarda hiç iştahım yok  :BangHead:
Gülsencim benim 14. haftadan beri bebegim hep 2 hafta geriden geliyor gerci bende minyonum ama sonucta periyodik olarak düzenli gelisim göstermesi önemli kilosuna hic takilma zaten doktor saglikli diyorsa kilolu bebek olmasindan daha iyidir cünkü ilerde büyüyünce kilo problemi yasiyorlarmis kilolu bebeklerde obesite orani daha yüksekmis hem zaten anne karninda 2 hafta büyüklük yada kücüklük nerdeyse anlasilamiyacak sekilde sen icini rahat tut canim  ;)

Angel

nagisim askolsun unuturmuyum seni   :opucuk:  acele yazinca boyle oluyor sanirim yarim yamalak bak neslimide unuttum kusura bakma canim    :flowers: :flowers:

saolun kislar rabbim hepimizin yavrularinida korusun

melodicim canim  :opucuk:  Allah razi olsun canim  rabbim tum hamile arkadaslara hayirli ve kolay dogumlar nasip eder insallah bir avazda kurtulursunuz

ama kislar dogumda mutlaka bolca dua okuyun

ben surekli ayetelkuri,naz, felak ve elham'i okuyordum akliniza ne geldikce inanin rabbim yardim ediyor  :icon_thumright:

gulsenim sakin takma kafana  bitanem boyle seylerle uzme kendini ve bebegini son haftalarin tadini cikartmaya calis .

ben dogum yapmadan 3 hafta oncesinden bana drum demistiki bebegim 2.65 kg ultrasounda oyle gosteriyormus ben oyle uzulmustumki bebegimi

besliyemiyorum diye gunlerce kafama takmistim    :honk:   tabiyiki bos yere bak pasam saglikli dogdu cok sukur 3.80 kg dogdu benide dr korkutmustu 3

kilonun altinda dogacak diye  demek istedigim su ultrasoun denen cihaz her anne adayinin kafasini karistiriyor bossss yereeeeeeee    :director:   

sakin kafana takma bitanem  :aferin:  :opucuk: