2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 31 Ağustos , 2009, 15:12:48
teşekkür ederim kızlar Rabbim hepimizin yavrularını korusun inşallah.benim minnak kızımı da.çok kilo almıyoz biz ama yine de iyiyiz binlerce şükür.kilo alımı 500 gr ın altına inersse prıoblemmiş çok şükür inmedik.

neslihancım sıcaklardandır kuzum merak etme bizde 600 grama düştük çünki hem hareketlenmeye başladı hiç durmuyo sıpa

önceleri 1 kilo alıyoduk bu ay 600 gram almışız olsun sağlığı yerinde nasılsa boşver dombili olmasınlar :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

zeyneptalha

tülincim canım yigenimizi rabbim nazarlardan esirgesin
yerim ben onu ya maşallah sübhanallah cok tatlı ya  :love9:  :love9:
rabbim saglıklı hayırlı uzun ömürler versin canım
rabbimme layık kul annesine baabasına hayırlı evlat olarak büyütmeyi nasip etsin rabbim inşallah

neslihancım kızın cok tatlı maşallah zayıf diyenler halt etmiş bence iyi
sen öyle diyenleri takma canım saglıgı yeerinde ya önemli olan o bence

neslihan

Teşekkür ederim Zeyneptalha ben zaten sadece gelişimine dikkat ediyorum zaten mesela 2.ayda gülmeye ses çıkarmaya başlaması gerekiyordu başladı mı başladı.Kilosuda normal sınırlarda bence de dombili olmasına gerek yok zaten annesi bu durumdan yeterince muzdarip :crybaby2:

burcum

bence de neslihancım tıka kulaklarını milletin ağzı torba değil ki büzelim salla kaile bile alma

Angel

Burcum   :opucuk:

neslihancim  :opucuk:

dunurum  :opucuk:

gulsenim  :opucuk:

zeyneptalha   :opucuk:

ezgicim  :opucuk:

pinarcim  :opucuk:

Hepinizden cok tesekkur ederim ,ain butun dualariniz icin.

neslii ne guzel dua ettin oyle canim Allah razi olsun sendende butun arkadaslarimdanda   :amin: :amin:

pasam cpek yakisikli demi etyzelerii     :laughing7:   :nazar: :nazar: :nazar: ayniii babasini kopyasi   :nazar: :nazar:  :love3:

az once emdi pasam simdi uyuyor bende kahvaltimi yaptim foruma bir bakiyim dedim  kim var kim yok diye     :k06:

nesliii kiss yerim ben bu prensesi annesi cokk tatli yaa masallahhhhhh  .vallah neslihancim kimseye kulak vermiycen herkes kendini profesor saniyor bu

dunyada   nedemek oyle kilo almamis tam goremiyorlar herhalde su bacaklara bir baksinlar katmer katmer masallahh tuuuuuu tuuuuu   :nazar: :nazar:

dunurum begendin damadini demek  :k06:  tamam bilet parasindan yirttik desene     :ehi: 

ee kislarr anlatin bakalim gulsenim  hadi bitanem sira sende artik   :opucuk:  ayyy inanmiyorum hepimiz birer birer dogurduk cok sukur bir sen kaldin canim

rabbim sanada kolay dogumlar nasip eder insallahhh    :amin: :amin: :amin:

hepinizide optum kislarr A.E.O    :hello:

burcum

angelim asıl sen anlat nasıl geçti neler oldu hadi amaaaaa ben sabırsızlıkla bekliyorum  :hello2: :muzz: paşamızı da kokla yerime mis kokuluyu

(gülşen)

tülincim hoşgeldin bitanem  :opucuk: sıra bende ama daha var teyzeleri bayramı bi atlatalım hayırlısıyla
sende nevar ne yok ağrın varmı tosuncuk nasıl 9 aylık bi hasretten sonra aleyna ne yaptı kıskanıyomu kardeşini  :love3:

burcum

angelim fisher price ın salıncağından bende almayı düşünüyorm nasıl memnunmusun? kaç a aldın?

(gülşen)

günaydın kızlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
nasılsınız ya cik deyip kaçıyosunuz sohpeti özledim sizlerle hiçmi uyumuyo bu kuzucuklar  :binkybaby:
ben bugün prensesimi görecem busefer emiride götürüyorum bakalım ne yapacak 14.00 da randevumuz nst yede girecem öpüyorum hepinizi ayrı ayrı

Angel

selam kislar burcum fisher pricein salincagindan memnunum canimda cok hizli salliyor  yani bukadar cok hizli sallanmasina cok kizdim el kadar bebegin beyni

sallaniyor resmen.biraz buyusun ozaman iyi gelir diye dusunduk  :opucuk:   burdaki fiyati 160 dolar yani ytl .muzigide var emre cok seviyor muzigini .

yemek yerken yanimiza otturtuyoruz ve rahatca yemegimizi yiyoruz   :hungry:  pasamda salincaginin keyfini cikartiyor  muzigini dinleyerek henuz

sallatmiyorum ama   :icon_thumright:

gulsenim Aleyna cok iyi masallah yani korktugum gibi cikmadi Allahima binlerce kez sukurler olsun ama su bir gercektirki eger anne veya baba misafirler

geldiginde kiskandirirsa aleynayi oda dogal olarak kiskanclik yapiyor cocuk nede olsa .ama ben kesinlikle  dikkat ediyorum esimle beraber halimize ve

hareketimize  aleynayi kiskandiracak birsey yapmiyalim diye .okadar cok seviyorki kardesini sabah kalktiginda ilk isi emreyi gormek sevmek koklamak

kucagina almak    :D  okuldan gelir gelmez kardesini sevmek   :nazar: :nazar: :nazar:

mesela emre aglarken  aleyna bunu soyluyor  " tamam bebegim aglama annemm "   :love3:   :nazar: :nazar: :nazar:    :laughing7:

okadar cok tatlilarki Allahim olmayanlarada versin insallahhh   :amin: :amin: :amin:

Angel

firsat bulmusken size dogum hikayemi anlatiyim   :k06:

20 saate yakin dogum sancisi cektim   :k06:  offf poooffff derken 20 saat gecti  Allahtan surekli sicak dus aliyordum  hesapta suda dogum yapicaktim ama

hastehanenin suda dogum izni yokmus yani kuvvet varda henuz izini alamamislar hukumetten nasil isse artik neyse bende dusun altinda durdum birkac saat

sancilarim iyice yaklastiginda suyum patladi  :k06:  pit diye bir ses duydum sonra foosssss     :ehi:   2 litreye yakin su bacaklarim elbisem terliklerim hep siril

siklam su oldu.sicak bir dus yaptim hastehane elbisemi giydim dr dediki heran dogum gerceklese bilir diye neyse dusumu aldiktan sonra aniden

sancilar 1er dakika gelmeye basladi ben tabiyi butun 20 saat boyunca sakin sakin nefes almaya devam etmistim kendimi rahatlatmak icin  ama varya kislarr

sonuna yaklastikca sancilar dayanilmazdi .

Allahim bana yardim et,Allahim bana guc kuvvet ver diye diye sikilma anina geldim esimden binlerce kez Allah razi olsun eran yanimdaydi belime surekli

masaj yapiyordu   :love3:  ben 1 dogurdum esim 10 dogurdu   :ehi: 

neyse sikilma anina gelelim   :k06:  15 dakikada pasam dunyaya geldi esim kordon bagini kesti hemen pasami esim kucagina aldi ben saskin halde

oglumu gordum hemen kucagima verdi bir aglamaya basladim yavruuummmm diyee   :crybaby2:   anemmmmm sen benimsinnnnn   anemmmmmm

anneeeemmm  oglummmm kurban olurum ben sanaaaa hemsireler yanimda hunkur hunkur aglamaya basladilarr   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:   

oglum benim gozlerimin icine bakip oda agliyordu sonra dudagini buzup susuyordu sesimi hatirlamaya calisiyorduuu bitanemmm canim oglummm diye diye

kendime geldimmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

o teninin sicakligi o mis kokusuuuuu ingaaa diye aglayisii hala kulaklarimda   :y25: :y25:

size bunu yazarken kendimi tutamiyorum agliyorum  cok guzel gecti dogumum Allahima sukurler olsun  insallah gulsenim  sende ve tun hamile

arkadaslarimda benim kadar kolay dogum yaprsiniz   :amin: :amin:  yuce rabbim nelere kadirdir  Allahim bizi yavrularimizdan ayirmasinn aminnnnn

iste kislar cok uzun yazdim kusura bakmayin  sizi  hem guldurdum hemde aglattim bende agladim yazarken   buda benim dogum hikayem  :love9: :love9:   :flowers: :flowers:

burcum

canım maşallah aleynaya evet dediğin gibi dikkat ederseniz sorun olmaz
ALLAH seni ne etmesin gözlerim doldu  :y25: ALLAH mutluluğunuzu daim etsin

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ay tülincim inan benimde gözlerim doldu o an bende yanında olsaydım ağlama krizine girerdim kesin

ama emre paşa ve senin adınada çok mutlu oldum sorunsuz kavuşmussunuz birbirinize ne güzel

allahım bütün hamişlerimize tattırsın bu duyguyu inşallah :amin:

burcum

gülşenim iyi haberlerle gel canım benim iyi yapmışsın paşayı da götürmekle görsün kardeşini  :k06:

Angel

:k06:    prenses nasil annesi kelebegin yeni resimler yokmu canim

ben yarin kendi resimlerimden ekliycam insallah henuz anali oglu cekinemedik dogru durust   yarin eklerim insallah  :opucuk:

saol pinarcim  rabbim sanada en yakin zamanda hayirli ve saglik bir evlat versin canim   :opucuk: