2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Alıntı yapılan: cocuksa - 18 Haziran , 2009, 16:19:49
merhaba neslihan.öncede yazmıştım bende adanadayım.bende kayınvalidemle altlı üstlü oturuyorum.inan çocuğun için fedakarlık gerek.ben iyiki gelmişimdiyorum.kaynanam bana çok yardımcı.evime hiç gelmez bana karışmaz.anlayışlı olması önemli olan.çocuk rezil olmuyo.sabahları uyandırmak zorunda kalmıyosun.kışın üşümüyo.yani çocuğun rahatını düşün.

İnşallah dediğin gibi olur canım.Bende iyiki gelmişim derim.Kocamla yine konuştum biraz önce.Sen mutsuz olursan bende mutsuz olurum.Mutsuzsan bir dk durmam orda diyor.Hayırlısı olsun bakalım.Allah yüzümüzü kara çıkartmasın.

Burcu merhaba kaynattık biz sen yokken.Elbetteki zorlukları olacak ama deneyeyim diyorum.Başka yerdeki evimi satıp oraya gitmiycem.Zaten evim yok kiradayım.Bişey olursa yine kiraya çıkarım.

Tülincim benden çok heyecanlanıyorsun herhalde.Akşam kocam gelince bir nstye gidim diyorum.Bakalım ne çıkıcak.Öyle beni çok zorlayan bir sancı yok.Sadece adet olacakmışım gibi bir ağrım var belimde ve karnımda.

burcum

bak yaaaa gene ben geldimmm herkes gitti küsücem ama hee  :'( :y25: :honk:
:director: kızlarrrrrr bakın giderim ama heee
angelim maşallah kızına çok güzel çıkmışş  :nazar: :nazar: :nazar:

(gülşen)

nereye gidiyon canım biraz işleri toparladım bende

burcum

NESLİHANCIMMM diğer sitede bir arkadaşım 37+3 günlük dr u magnezyumu kesmiş sancıları olmaz diye bilgin olsun canım hemen girip yazayım dedim

neslihan

Saol canım benim Allah razı olsun.Günaydın tatlı anneler.Ben dün nst için yine gittim kliniğe bebeğimin kalp atışları iyi çok şükür.Yine sancılar var.Ama doğumu başlatıcak kadar değil.Bekliyoruz bakalım.Rabbim hayırlısını versin.

DER!N

:amin: :amin:

Günaydın canım.

Şafakalarınıza baktımda ilk sıradaki Neslihan sen olmalısın ::) azıcık kalmış ne güzel  :nazar:
Rabbim ağrısız sızısız yavruna kavuştursun seni  :amin: :amin: :amin:

Neredeyse tekli rakamlara inmişsin, ilk zamanlar sana da günler geçmiyor gibi geliyor muydu?
Heyecanlısındır mutlaka başka neler hissediyorsun?

neslihan

Günaydın canım ilk zamanlar ve 37.haftaya kadar çalışıyordum.Ayrıca ilk 5 ayım mide bulantıları ve burun kanamaları ile geçti.Baya bir zor geçti anlayacağın.Zaten 5.aydan sonrada ağırlaşmaya başladım hafiften.Anlayacağın bu işin ne başı ne sonu kolay geçiyor.Son günler tekli sayılara düşüyor ya bazen o sayılar 3 le 4 ile çarpılıyor.Allah yardımcımız olsun hepimizin.

Ama geçiyor bak kaldı 12 gün.Sizin doğumlar kışa da geliyor.Oh ne güzel hiç düşünme

DER!N

İnsanız işte bir türlü nefsi terbiye yönüne gidemiyoruz. 6 ay öncesi bebeğim olsun ne zaman olursa olsun diyordum, şimdi yazın hamile olmak korkutuyor beni kış bebeğinin bakımı da sanki daha zor olacakmış, hep hasta edecekmişim gibi bir tedirginliğim var. Yazın doğsa ona da bir kulp bulurdum herhalde.  :( Rabbim afv etsin.

Psikolojik etkisini daha çok hisseder oldum, doğumdan korkuyorum sonrasından korkuyorum hamilelikten korkuyorum, burada bir kaç konu okudum 26. haftalarda bebeğinin kalbi duranlar falan çok tedirginim Rabbim böyle acılar yaşatmasın, dert verirse dermanını da verir mantıken biliyorum; ama ne bileyim insanız işte hep tedirginim.

Geçici bir durum mu bu acaba hormonlarımın etkisi mi nedir anlayamıyorum  :y25:

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun
derincim hormonlarla ilgili canım kötü şeyler getirme aklına ALLAH a sığınıcaz başka yapıcak birşey yok başka sitelere de üyeyim ben 32 vya 34 haftalıkkende bebeklerini kaybedenler var herkes gibi bende korkuyorum ama herşey ALLAH tan iyi düşünelim iyi olsun kuzucuklarımız

DER!N

:amin: :amin: :amin:

Canım benim sen de bebeğine yakın zamanda kavuşacaklardansın.
Rabbim sıkıntısız doğum nasib etsin sana.
Kuzuna kavuştursun hayırlısıyla inşaALLAH.  :amin:

burcum

Alıntı yapılan: DER!N - 19 Haziran , 2009, 10:24:14
:amin: :amin: :amin:

Canım benim sen de bebeğine yakın zamanda kavuşacaklardansın.
Rabbim sıkıntısız doğum nasib etsin sana.
Kuzuna kavuştursun hayırlısıyla inşaALLAH.  :amin:

:amin: :amin: :amin: canım benim darısı hepimizin başınaaa

burcum

aaaaaaaaa amaaaaaaa uykucuuuu güzeller kalkın bakayımmmmmmmmm
gülşennnnnnnnnnnn
suuuuuuuuuuuuuuu
nazannnnnnnnnnnn
angelimmmmmmmm
neslihannnnnnnnnn demiyeceğim neslihan uyanmış ama ortalıklarda yok
fıstığım nerelerdesin kaç gündür girmiyorsun merak ettik ay insan bir haber vermez mi merakta bırakmayın ay bizi
besteeeeeeeeeeee zaten unuttu bizi  :y25: :honk:
başka kaldıysa adını yazmadığım bak alınmayın valla diyom hamilelik unutkanlık yaptı bende yemek bile yaktım ben bu hamilelikte  :ehi:

(gülşen)

günaydın canlar :love9:  :opucuk:  ooo maşallah burcuma bugün erkenci neslihancım zaten hep ayakta allah yardımcısı olsun  :amin:

burcum

eşimle barıştık dün gece sabah biraz geç gitti işe kalktım kahvaltı yaptık birlikte  :muzz:
nereye kayboldunuz gene yahu  :honk:

(gülşen)

canım sevindim oh negüzel olmuş demek dama dedi adamcağız sonrada gönlünü aldı  :ehi: