2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

bencede zaten akşamdan akşama görüşeceksiniz o yüzdende problem olmuyacak hafta sonunuda zaten kızınla geçirirsin hem kiradan kurtulursun birazda maddi yönden daha iyi olursunuz

neslihan

Canım bazı şeyleri konuşmadan böyle bir işe girişmem zaten.Masraf etmem içinde ayrıca o evin tapusunun bizim üstümüze geçmesi gerekiyor.Yoksa 1 tl harcamam o ev için.

Yani birgün ben o evden çıkmak zorunda kalsam bile yatırım olarak kalıcak şekilde bir ayarlama yapıcam.
Ya bide orada kalırken zaten başka yeni bir ev içinde para biriktirmeye devam edicem.

İşte böyle sanırım deniycem kötü olursa da bahtımıza artık.İnşallah hiçbir sorun çıkmaz.

Bide benim bir eltim var.Ortada birşey yokken insanlarla kavga eden bir tip.Ben onu doğru düzgün tanımıyorum bile.Birgün olsun evime bile gelmedi.Aynı zamanda düğünüme ve kınama da.Duvak mevlüdünde bizde hediyeyle dolu bohça hazırlarlar damadın yakın akrabalarına ona da hazırlamıştık kabul etmemiş.Onun bu tavırları yüzünden bende herşeye bozulup kavga eder miyim diye çok temkinli davranıyorlar.Sütten ağızları çok kötü yanmış

Angel

ay canim Allah korusun  demek oyle insanlarda varmis vay bee ne cesaret  Allah korusun 

neslisim inan varya ben olsam kesinlikle tapu meselesini boyle aklima getiremezdim cokk iyi dusunmussun canim ,  ilerinizi icin super olur .ev icinde para biriktirmeniz harika birsey  :icon_thumright:   

peki nezaman yerlesmeyi dusunuyorsunuz 

neslihan

Canım biz evlendik evleneli bunu düşünüyorum.Aklımdan çıkıyormuki dolayısıyla tüm olasılıkları düşünerek plan yapmaya çalışıyorum.

Şimdi kasımda kiramız bitiyor.Bu yüzden eğer gideceksek,evin tamirata ihtiyacı var.Kocamdan ne kadar gideceğini hesap ettirmesini istedim.Ev bakımsız biraz istediğim gibi düzeltmem gerek.Ona ne kadar gidecek onu da öğrenim.Yani en geç kasım ayına kadar oraya yerleşmem yada kirayı yenilemem lazım.

İnan kızımda çok belirleyici ben sabah sekiz akşam 7 çalışıyorum.Bide arada götür getir derken heder olacak.Biraz fedakarlık yapmam lazım sanırım.Allah ım ne doğruysa ona karar vermemi sağlar umarım.Fikirleriniz için saolun güzeller.Çocuklarınızın gününü görün inşallah

neslihan

Buarada kızlar asıl konumuzda dönersek benim adet sancısı gibi sancılarım var.Sanırım kuzum ufak ufak gelmeye hazırlanıyor.Ben ev silmeye gidiyorum.Doğuma gidersem tozlu kalmasım.Akşam üstü de tekrar bir ağdacıya gitmem gerek görüşürüz yine.

Angel

amanin canim benim amin aminnnn cumlemizinkilernide   :amin: :amin: rabbim acilarini gostermesin   :amin: :amin:

simdiden kolay gelsin ozaman canim biraz telas olucak ama inan degecek ucunuz icin   :opucuk:  

Angel

canim benim cok dikkat et kendine belkide bebis geliyorrr     :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:   Allahhhhhhhhh  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:   akintin felan varsa dikkat et surekli kontrol et.sancilarin kuvvetlenirse saate bakmayi unutmaa ayy heyecanlandim simdi    :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:  Allah yardimcin olsun bitanem cok dikkat et kendine     a.e.o

(gülşen)

tamam canım dikkatet kendine yinede fazla yorma kendini malum havalarda sıcak

burcum

oh oh muhabbet almış başını gitmiş maşallah valla neslihancım hakkında hayırlısı ne ise o olsun canım ama altlı üstlü oturmak zordur her ne yapsan duyarlar bilirler karışırlar mesafe muhakkak koymalısın ama ne kadar da koysan pazar günü eşinle tek evde geçirdiğiniz gün çat kapı gelicekler bu da kesin biz altlı üstlü oturuyoruz kayınvalidem evlenmeden 9 ay önce vefat ettiği için çok karışanım yok ama kayınpederim kayınvalideyi arattırmıyor herkes bunu söylüyor bana sen de kayın valide gibi kayınpeder var diyorlar diğer bir katta da eltim oturuyor valla ALLAH tan eşim hepsine mesafeli 2 abisiyle de konuşmuyor kimseye gidip gelmeyiz ama buna rağmen nerede çokluk orada b..luk oluyor dediğim gibi 1 pazar günümüz var başbaşa ama evde durmaya çekiniyoruz çat kapı gelicek biri diye

Angel

kis burcu nerelerdeydin bakim sen  :caca:   

sende haklisin canim mesafe muhakak  :icon_thumright:

(gülşen)

hoşgeldin şekerim  :opucuk:
yorumlar farklı farklı artık son söz neslihanın

burcum

angelim arkadaşa kadar gittim mahalle de geldim karnım acıkmıştı birşeyler hazırladım şimdi oturdum yiyorum  :hungry:

Angel

afiyet bal seker olsun bende az yonce yedin yine aciktim yaaa   :hungry:   bu aralar surekli yemek istiyorum  oglusum tosun olucak kesin   :nazar: :nazar:   :k06:

cocuksa

merhaba neslihan.öncede yazmıştım bende adanadayım.bende kayınvalidemle altlı üstlü oturuyorum.inan çocuğun için fedakarlık gerek.ben iyiki gelmişimdiyorum.kaynanam bana çok yardımcı.evime hiç gelmez bana karışmaz.anlayışlı olması önemli olan.çocuk rezil olmuyo.sabahları uyandırmak zorunda kalmıyosun.kışın üşümüyo.yani çocuğun rahatını düşün.

burcum

angelim sana da afiyet bal şeker olsun canım benim buarada benim ağzım hiç boş durmuyor kelebeğim tombiş olucak mı bilmem de anasının olduğu kesin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: