2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

handancım hoşgeldin tatlım. Yaaaaaaaa inanmıyorum sana kızzzzzz göbüş bağını çöpe nasıl attın.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ayyyyyyyyyy çok güldüm valla kız bak dikişlerim yeni alındı dikişlerim açılmasın handan senden bilirim. çatladım valla gülmekten  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: alemsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Angel

ben  druma sorucam gobek dusmeden once yikanmasi hakkinda  bizde boyle birsey yok cunku merak ettim simdi     :icon_scratch:  

nazancim bir hafta veya 10 icerisinde dusuyor gobegi  

su

Alıntı yapılan: Ada-beste-banu - 05 Mayıs , 2009, 15:30:28
canım beniiiim sağol sen nasılsın. Su canım ben bir şeyler okudum ama tam anlamadım. Bebişimizle ilgili kötü giden bir şeyler mi var yoksa. Bebeğim beni bırakma felan demişsin. Ama konuyu tam çözemedim. Hayırdır tatlım.

EVET CANIM HİÇ SORMA YA KANAMAM OLDU AMA ŞUAN ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

handan

banucum bebişin hayırlı olsun bitanem.  :opucuk:
sağlıkla büyüsün inşallah, ailene uğur getirsin  :amin:
ismi ada demek  :nazar: çooook güzel bi isim  :nazar:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: handan - 05 Mayıs , 2009, 15:32:27
Alıntı yapılan: tılsım - 05 Mayıs , 2009, 13:50:11
Handan selam nasılsın sayfamıza hoşgeldin öykü nasıl annesi başladımı yemeğe

sağol yeşimcim hoşbulduk. walla bu sayfaya hiiiç bakamıyorum ama tülinimin resmi olunca kendimi alamadım  :k06:
öykü artık hergün bi küçük kase yoğurt yiyor. sadece yoğrut ama başka bişi istemiyor.
yani yoğurdu ben yediriyorum o tv izlerken aaa kedi aaa köpek derken yiyor  :hello2:
ilk defa kızıma bişi yedirmenin tadını aldım şükür  :amin:  :nazar:
sen nasılsın?

bu arada daha sayfaları okumadım ama son sayfaya bakmıştım.
bende yaziiim yorumumu

ben öyküyü doğduğu günden itibaren hergün yıkadım.göbeğini ıslanmıcak şekilde sardık. hemen bi su döküveriyorduk.
zaten göbeği 5. günde düştü. bi enfeksiyonda olmadı şükür  :amin:
göbek bağını da çöpe attım walla  :k06: bizim kız çöpçü mü olcak ne  :ehi:
zaten yerde ne çöp görse yiyo  :ehi:

kıııııııııız yazık bizim öykümüze kıyamam annesi yaaaaa. Yok çöpçü olamaz bizim prensesimiz. kızzz annenler nasıl izin verdi çöpe atmana.
Ayyyy ben hala gülüyorum yaaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: handan - 05 Mayıs , 2009, 15:37:50
banucum bebişin hayırlı olsun bitanem.  :opucuk:
sağlıkla büyüsün inşallah, ailene uğur getirsin  :amin:
ismi ada demek  :nazar: çooook güzel bi isim  :nazar:
teşekkür ederim tatlım. Ada evet beğendiğine sevindim canım.

Angel

yaw niye  gobek bagini universiteye birakiyorsunuz  bi yasima daha girdim kizlar yaaaa  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  daha once hic duymamistim boyle birseyiii

oyleyse ben kizimin  gobek bagini  bankaya atiyimm haa ne dersinizzzz  :basardim:  nasil olsa halen kolapta sakli duruyorr posette    :k06:  :k06:

handannnnnn   :ehi:  :ehi:  :ehi:  

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: su - 05 Mayıs , 2009, 15:37:20
Alıntı yapılan: Ada-beste-banu - 05 Mayıs , 2009, 15:30:28
canım beniiiim sağol sen nasılsın. Su canım ben bir şeyler okudum ama tam anlamadım. Bebişimizle ilgili kötü giden bir şeyler mi var yoksa. Bebeğim beni bırakma felan demişsin. Ama konuyu tam çözemedim. Hayırdır tatlım.

EVET CANIM HİÇ SORMA YA KANAMAM OLDU AMA ŞUAN ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM

Canım benim çok geçmiş olsun. Dikkat et kendine bebem yaaa. Ağır mı kaldırdın ne yaptında kanama yaptı ki. Aman canım bundan sonra çok dikkat et.  :opucuk: :opucuk:

handan

banucum walla kimseye sormadım ki
ben mantığıma yatmayan şeyi pek yapmam da, gidip gömmek falan bana biraz mantıksız geldi.
ama nihat hatipoğlunu duyunca üzüldüm gerçekten geçen gün.

dedi ki;
göbek bağı da insanın bi uzuvu ve gömülmesi gerekir fakat nereye gömüldüğünün bi önemi yoktur dedi  :icon_thumright:

ama ben çöpe attım ya üzüldüm walla  :y25:

fıstık

Alıntı yapılan: Angel - 05 Mayıs , 2009, 15:40:20
yaw niye  gobek bagini universiteye birakiyorsunuz  bi yasima daha girdim kizlar yaaaa  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  daha once hic duymamistim boyle birseyiii

oyleyse ben kizimin  gobek bagini  bankaya atiyimm haa ne dersinizzzz  :basardim:  nasil olsa halen kolapta sakli duruyorr posette    :k06:  :k06:

handannnnnn   :ehi:  :ehi:  :ehi:  

okusunda adam olsun diye tülincim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

su

BANUCUM HİÇ BİŞEY YAPMADIM AGIR BİŞEY DE KALDIRMADIM AMA MERAK ETME ŞUAN İYİYİM BANU CANIM YA BENDE GENESIS SE KARAR VERDİM GİBİ UGUR DEGER BİDE DİYOLAR SEN NE DERSİN

tılsım

Handancım canım iyi yaptın arasıra burayada uğra

canım sevindim en azından öykümüzün senin elinden bişeyler yemeye başlamasına bi zaman sonra tamamen düzelicek zaten artık sıkıntınız biter inş.. ay handan alemsin ya çöpe attın demek çöpçümü olucak diyo bide  :ehi: :ehi: allah bahtını güzel etsin hepsinin inş..

bagehancım at kız valla odtü 'ye en iyi üniversiteler ben marmara mezunuyum eşim bursa uludağ önlisans oğlumda boğaziçinde yada istanbul üniv. okusun inş..

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

Kesinlikle çok doğru bir karar vermiş olursun. Benim doktorumdu Uğur DEĞER. Allah ondan razı olsun beni hamileliğim boyunca çok rahatlattı. Ben son anda amaliyathaneden kaçıyordum nerdeyse.  :ehi: :ehi: :ehi:
Sağolsunlar bütün ekip beni rahatlattı. eğer karar verirsen bana söyle randevu saatlerini ayarlattırırız arkadaşım uğur değer in akrabası ve onun yanında çalışıyor. kararını bana bildir ama tatlım.

fıstık

inşallah yeşimcim inşallah

bizde göbek bağı okula veya cami bahçesine gömülür hayırlı yerler diye

belki batıl inanç ama zararıda yok sonuçta

su

BANU CANIM SSK LIMI GİTTİN NE KADAR ÜCRET ALIYOLAR VARMI BİLGİN