2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

Handancimm       ::)  ::)    utandimmm simdi kisssss saol bitanem o senin kendi  yureginin guzelligi bitanem   cok utandim    :k06:   :love3:  canim arkadasim cok saol    :opucuk:  :opucuk:   

tılsım

Handan selam nasılsın sayfamıza hoşgeldin öykü nasıl annesi başladımı yemeğe

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

tülinim supersin sennnn taş maşallah taşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

ayy ozgem yokk kiss okadarda degilizzz     :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:      :tongue3:

tılsım

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hadi ordan sizde kartlaşmışlar ay koğtum okuyunca  ;) :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

tılsım

bende kartlaştımm  :ehi: :ehi: :flowers:

kıss nagehan maşallah canım göbüşün hiç yok gibi nerdeyse doğurucaksın bende şimdiden sendeki kadar göbüş var valla maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

Angel

oyyy canim dunurum nasilda yakismiss sana hamilelikk annelikkk kisss benim gobus kocaman sankiii isilim assagiya inmis annesi dogum yakindaa cok sukurrr

cok guzel ciktim bitanemm    :love3:    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

kıs senin kadar değil ama  :k06: sanada maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

ya yarın evde temizlik var annemlerde perşembe yemin törenine gidicekler pazara kadar yoklar bu hafta olmaz sonra doğurabilirim :k06:

su

bi göbiş insana bu kadar yakışır maşallah süper görünüyosun hakkatten yeşimin dedigi gibi gobiş çok az
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

hadi kolay  gelsin canim kadin gelicek demi temizlige sen  yorulma sakin  :opucuk:  merak etme annesi benim gelinim usludur acelesi yok  fistigimin    :binkybaby:  :binkybaby:     :hungry:  yerim ben onuuu    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

tşkler yeşimcim sucum :opucuk:

evet tülincim kadın gelicek pencere koltuk halı onları silecek de dünden beri yağmur yağıyo yaaaaaaaaaaa

inşallah yarın hava güzel olur

tılsım

nagheancım gerçekler canım fıstık gibisin  :nazar: :nazar: ya aynı ben  :ehi: :tongue3: